Форум Динамо Киев
http://forumdynamo-kyiv.org/

США після виборів президента 2016 року
http://forumdynamo-kyiv.org/viewtopic.php?f=34&t=3696
Сторінка 1 з 5

Автор:  Sergio El bombero [ 24 січня 2017, 14:37 ]
Тема повідомлення:  США після виборів президента 2016 року

На жаль так побудований світ що багато чого в ньому залежить від політичної, а іноді і фізичної волі деяких країн. І США як мінімум не остання з них. Коротко кажучи вона серед цих країн незаперечний лідер (поки що). І ось можливо вперше (в крайньому разі на мою думку) президентом країни стала така не передбачувана особистість як Д.Трамп. На мій погляд чистий популіст із замашками диктатора. І найбільша небезпека на мій погляд не в сближенні з рОССІЄЮ (я в це не вірю), а в можливих негативних змінах в самих США. Якщо наприклад найбільший агрегат (США) в механізмі починає "ковбасити не по дитячому", уявіть як буде трясти решту агрегатів (інші країни) механізму. Ось тому я думаю що всі новини із США заслуговують на окрему тему в усякому разі не менше ніж новини з мордору.
Вже багато, в рази кращих за мене, політологів коментували і аналізували перші кроки Трампа. Особисто мене дуже стривожила (визвала нехороші ассоціації) ось ця новина

Президент США Дональд Трамп объявил дату своей инаугурации 20 января Национальным днем патриотизма.
Отметим, инаугурационная речь президента США Дональда Трампа содержала множество отсылок к теме патриотизма. Поскольку патриотизм (нічого не нагадує), по мнению президента, поможет справиться с разъединенностью страны. "Когда вы открываете свое сердце к патриотизму, нет места для предрассудков", - заявил Трамп. Также пресс-секретарь Трампа, Шон Спайсер, подчеркнул, что указ об учреждении Национального дня патриотизма был одним из первых, которые Трамп подписал на посту президента США. "Я, Дональд Трамп, президент США, в силу власти, предоставленной мне Конституцией и законами Соединенных Штатов, провозглашаю 20 января 2017 года Национальным днем патриотизма, чтобы укрепить наши связи друг с другом и с нашей страной и обновить обязательства правительства перед людьми", - говорится в указе президента.

Автор:  Alhimik [ 24 січня 2017, 18:04 ]
Тема повідомлення:  Re: США після виборів президента 2016 року

ЗображенняЗображення

Автор:  Sergio El bombero [ 25 січня 2017, 13:25 ]
Тема повідомлення:  Re: США після виборів президента 2016 року

недовго прийшлося чекати

В США радиостанция HITS 105 в штате Техас запретила пускать в ротацию на своих волнах песни известной поп-певицы Мадонны. Об этом сообщается на странице радиостанции в Facebook. Отмечается, что такое решение было принято в качестве ответа певице на ее выступление в Вашингтоне на Марше женщин с критикой Дональда Трампа. Топ-менеджер радиостанции Терри Томас заявил, что «решение запретить все песни Мадонны на HITS 105 не касается политики, это вопрос патриотизма». Читайте также По всему миру прошли "женские марши" против Трампа В заявлении радиостанции сообщается, что песни Мадонны выключили с эфира на неопределенный срок. Он призвал другие радиостанции последовать их примеру и отправить, таким образом, «мощное экономическое послание» певице.

Автор:  Sergio El bombero [ 27 січня 2017, 12:25 ]
Тема повідомлення:  Re: США після виборів президента 2016 року

В администрации президента Соединенных Штатов Америки Дональда Трампа уже подготовили указ о снятии санкций с России.
На днях Трамп проведет телефонные разговоры с канцлером Германии Ангелой Меркель и президентом России Владимиром Хуйлом. Об этом в пятницу утром, 27 января, на своей страничке в Twitter написал старший научный сотрудник аналитического центра Atlantic Council Фабрис Потье, ссылаясь на свои источники. Эту же информацию подтверждает и сотрудник американского издания Politico Сьюзен Глассер. По его словам, правительственное распоряжение об отмене санкций против России уже готово. О каких именно санкциях идет речь, источники не уточняют.

Автор:  Shapych [ 27 січня 2017, 12:30 ]
Тема повідомлення:  Re: США після виборів президента 2016 року

Головний радник Трампа рекомендував ЗМІ "заткнутися"

Головний радник президента США Стівен Беннон порадив журналістам мовчати, назвавши їх опозицією.
Про це він заявив в інтерв'ю газеті The New York Times, пише DW.com.
"ЗМІ повинні відчувати збентеження і приниження, вони повинні заткнутися і хоч трохи послухати", - сказав Стівен Беннон.
"ЗМІ - це опозиція, вони не розуміють країну і досі не розуміють, чому Дональд Трамп став президентом", - додав головний радник.
На своїй першій прес-конференції, яка відбулася 11 січня, Дональд Трамп посварився з CNN, назвавши телекомпанію "жахливою організацією", що публікує фейки.
Журналістам телеканалу він навіть не дав поставити запитання. А вже після своєї інавгурації Трамп назвав представників преси "самими ганебними людьми на планеті". Все тому, що ЗМІ, за його оцінкою, занизили число тих, хто прийшов на інавгурацію.
Прес-секретар Білого дому Шон Спайсер в перший день своєї роботи також розкритикував ЗМІ за "помилкове", з його точки зору, освітлення інавгурації.
Пізніше журналісти самі викрили Спайсера у брехні. В адміністрації у відповідь на це пояснили, що прес-секретар не бреше, а викладає "альтернативні факти".

Автор:  Sergio El bombero [ 27 січня 2017, 13:43 ]
Тема повідомлення:  Re: США після виборів президента 2016 року

І це тільки початок. Боюсь нас (маю на увазі світ) чекає щось.... Дуже-дуже хочу помилитися

Автор:  Shapych [ 27 січня 2017, 16:17 ]
Тема повідомлення:  Re: США після виборів президента 2016 року

Sergio El bombero,
Цікаво, яка реакція у америкосів буде на свого януковича?

Автор:  Sergio El bombero [ 27 січня 2017, 18:10 ]
Тема повідомлення:  Re: США після виборів президента 2016 року

час покаже. Все ж таки США це не "совок"

Автор:  УльтраМарин [ 27 січня 2017, 18:26 ]
Тема повідомлення:  Re: США після виборів президента 2016 року

Опубликованное на Ютуб видео, которое озвучили читающие по губам блогеры с канала Bad Lip Reading, моментально стало мегахитом в Интернете.
Блогеры Bad Lip Reading переозвучили в шутливом видео с инаугурации 45-го президента США Дональда Трампа с помощью техники чтения по губам, разом "раскрыв" все главные интриги прошедшей торжественной церемонии 20 января 2017 года.
Опубликованный на видеохостинге YouTube ролик моментально разлетелся по соцсетям - суммарно его посмотрели уже свыше 10 млн человек.
На видео блогеры Bad Lip Reading, воспользовавшись игрой слов и подменяя схожие по звучанию слова, на свой лад озвучивают разговоры Трампа с его женой Меланией, Хиллари и Биллом Клинтон, Бараком и Мишель Обамой и другими политиками. Естественно, все диалоги после подобной "озвучки" приобрели юмористический оттенок.
Так, комментаторы наконец «разгадали» тайну фирменной синей коробки Tiffany, которую жена новоизбранного президента Дональда Трампа Мелания вручила экс-первой леди США Мишель Обаме.
В их интерпретации Мелания сказала Мишель, вручая таинственную синюю коробку: «Сюрприз! У меня есть несколько крендельков для вас!». Трамп же, согласно версии блогеров, уточнил у супруги-модели, поняла ли она суть сказанного. На самом деле, блогеры озвучили слово present (подарок) как pretzels (крендель).
Частнуая беседа Обамы и Трампа на инаугурации в интерпритации блогеров выглядит так. «Я ненавижу тебя в душе, но я притворюсь, что ты мне нравишься», - якобы говорит Трамп Обаме.
«А ты прохвост», — не остается в долгу бывший президент.

Автор:  УльтраМарин [ 28 січня 2017, 12:30 ]
Тема повідомлення:  Re: США після виборів президента 2016 року

Alhimik, Обама, трамп... пущай учатся...
Зображення
:D:

Автор:  Sergio El bombero [ 28 січня 2017, 16:40 ]
Тема повідомлення:  Re: США після виборів президента 2016 року

:D:

Автор:  Mykhaylo [ 29 січня 2017, 03:51 ]
Тема повідомлення:  Re: США після виборів президента 2016 року

Зображення

Автор:  Alhimik [ 30 січня 2017, 15:00 ]
Тема повідомлення:  Re: США після виборів президента 2016 року

Число американцев, положительно относящихся к избранному президенту США Дональду Трампу, с момента выборов выросло на 9%. :stop: - результаты социологического опроса компании Morning Consult, передают "РИА Новости".

Автор:  Sergio El bombero [ 30 січня 2017, 17:58 ]
Тема повідомлення:  Re: США після виборів президента 2016 року

ця інформація може бути поясненна трьома варіантами.
1. РИА ("расейское инфармационнае агенства")
2. Ми насправді не можемо знати що відбувається в США. І американський народ сам розбереться
3. І саме гірше (викликає негарні ассоціації). Популізм почав діяти

Автор:  Alhimik [ 30 січня 2017, 18:22 ]
Тема повідомлення:  Re: США після виборів президента 2016 року

нажаль є ще один варіант, те що декларвав Трамп, а зараз втілює в реальність- заборону вїзду емігрантів, стіна з мексиканцями, повернення в-тва в США, робочі місця, скорочення витрат на ОФФ (Світ) і збільшення витрат ін ІН (США) і т.д. все це є гуд для простого американського роботяги .. і ми бачимо що заради цього, частина американців, більша частина, готова йти на жертви в плані демократії і свободи, похерити все те чим славиться США, що уособлює собою...
правда читав статистику, що в Каліфорнії наприклад біл 60% проти Трампа, і ця статистика теж збільшилась після виборів, і вже навіть піднімається питання про відєднання Каліфорнії... те саме в Нью Йорку...США різні...подивимось, але поки що тенденція не особливо позитивна, виправдовуються всі негативні прогнози...

тут можна тільки перефразувати великого американця Франкліна-
"ті хто готові пожертвувати своєю свободою, заради тимчасових матеріальних благ, не гідні ні свободи, ні цих самих благ"

Сторінка 1 з 5 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/