Ваш останній візит відбувся: Сьогодні: 27 липня 2021, 06:28
Створити нову тему Відповісти  [ 143 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі
Автор Повідомлення
 Україна неймовірна!
Повідомлення Додано: 22 червня 2014, 13:42 
Аватар користувача

З нами з: 03 серпня 2012, 10:22
Повідомлення : 2184
Пол: Мужской
Думаю зараз не помішає... якщо подібна тема існує (я не знайшов), інформацію прохання перекинути туди.

Факти про Україну, які мало хто знає. :flag:

Найбільша країна, що знаходиться в Європі. Країна, що займає 0,41% світової території суші, в якій мешкає 0,85% населення планети та яка приносить 0,20% світового валового національного продукту. Країна, на території якої зосереджена чверть всіх запасів чорнозему на Землі. Країна, яка входить до трійки найбільших постачальників ячменю, є одним з найпотужніших виробників зерна та разом із Францією, Німеччиною та США є одним з найбільших виробників цукрового буряка. Наша країна входить до сімки найпотужніших у світі виробників рослинної олії, свинини, цукру та картоплі. Сотні видатних українців були та залишаються творцями світової історії.

Перші в світі

Українці, а саме конструкторське бюро Антонова, розробили літак із найбільшою у світі вантажопідйомністю — Ан-225 «Мрія». Спочатку він проектувався для транспортування космічних кораблів. Наразі «Мрія» виконує комерційні вантажні перевезення.

Автор однієї з перших в світі Конституцій – український політичний і громадський діяч Пилип Орлик. 5 квітня 1710 р. його обрали гетьманом Запорізького війська. У цей же день Пилип Орлик оголосив «Конституцію прав і свобод війська Запорізького». У США Конституцію прийняли в 1787 р., у Франції та Польщі — тільки в 1791 р.

Перший рамковий вулик винайдено в Україні у 1814 р. Петром Прокоповичем. Україна в останні роки впевнено зберігає місце в трійці світових лідерів з виробництва меду. Випереджаючи країни Європи за обсягами виробництва меду в кілька разів, Україна є одночасно першою в світі з виробництва меду на душу населення (1,5 кг).
В Україні найбільші в світі запаси марганцевої руди – 2,3 млрд т, або близько 11% від усього світового запасу.

Найбільші чоловічі монастирі йменуються Лаврами. Статус Лаври мають лише шість монастирів у світі. Три з них знаходяться в Україні. Це Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра в Києві, що отримала цей статус ще у 1598 р., Свято-Успенська Лавра в м. Почаїв і Святогірська Свято-Успенська Лавра на Донеччині.
Острозька академія — перший вищий навчальний заклад у Східній Європі, найстаріша українська науково-освітня установа. У 1576 році князь Острозький Костянтин-Василь заснував слов’яно-греко-латинську академію в Острозі.

Перша гасова лампа винайдена у м. Львові працівниками аптеки «Під золотою зіркою» Ігнатієм Лукасевичем та Яном Зехом у 1853 р. Того ж року у львівському шпиталі була проведена перша хірургічна операція при освітленні гасовою лампою. Згодом гасова лампа була представлена на міжнародній виставці в Мюнхені, винахід був відзначений там спеціальною грамотою.
Пам’ятники відомому українському поетові Тарасу Шевченку встановлені в 1200 місцях по всьому світові.

Станція метро «Арсенальна» у Києві — найглибша у світі. Вона проходить під землею на глибині 105 м. Станцію біля будівлі парламенту побудували в 1960 р., однією з перших. За деякими даними, у тунелях біля «Арсенальної» є таємні схованки для політичної верхівки.

Український духовий інструмент трембіта — найдовший духовий музичний інструмент у світі.
Найдовший тролейбусний маршрут в світі складає 86 км, а проходить він у Криму між Сімферополем та Ялтою.
Найкоротша головна вулиця серед усіх столиць світу, але в той же час одна з найширших і найгарніших – Хрещатик у Києві. Її довжина всього 1225 м.

Найдавніша відома ученим мапа, а також найстародавніше поселення Homo Sapiens знайдені в Україні: у с. Межиріччя Рівненської області. Їм близько 14,5-15 тис. років. Мапу вибито на кістці мамонта.
Український «Південмаш» (м. Дніпропетровськ) виробляє найбільш екологічні ракетоносії у світі. За їх допомогою у космос відправляють комерційні вантажі у рамках міжнародного проекту «Морський старт».

Унікальні факти про Україну

Першим вищим навчальним закладом в Україні була Острозька колегія, що була заснована у м. Острог князем Костянтином Острозьким у 1576 р. Тоді це були єдині вищі навчальні заклади у східнослов’янському світі.

Найдовша печера України носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі. Це гіпсова печера на глибині 20 м протяжністю 216 км. Найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю взагалі, вона поступається лише Мамонтовій печері в США.
В Україні, біля містечка Рахів, в оточенні мальовничих Карпат знаходиться географічний центр Європи.

Найстарішим деревом в Україні вважається 1300-річний дуб в урочищі Юзефін Рівненської області.

Українці зробили найбільший у світі келих для шампанського об’ємом в 56,25 л. Як пити шампанське з такого келиха, поки незрозуміло, але це ще один офіційний світовий рекорд Гіннесса від українців.

Третій найвідвідуваніший у світі Макдональдс знаходиться в Києві біля залізничного вокзалу. Цей заклад незмінно потрапляє до п’ятірки найбільш жвавих Макдональдсів світу.

Територією України пролягав один з найбільших історичних транспортних шляхів — «шлях із варяг у греки» — система річкових шляхів і волоків між ними завдовжки 3 тис. км, що пов’язувала північні землі Давньої Русі з південними руськими землями та Балтійське море з Чорним. Протягом усієї давньої історії Україна-Русь виступала мостом між світами Східної Європи і Давнім Сходом, Європою античною, візантійською і латинською.

Україна посідає четверте місце у світі за кількістю громадян з вищою освітою. Населення України належить до найбільш освічених, а кількість людей з вищою освітою на душу населення — вища за середньоєвропейський рівень.

Армії УПА поставили абсолютний рекорд, утримуючись на фактично окупованій території майже двадцять років. Технології та методи українських вояків вивчали навіть кубинські повстанці Фіделя Кастро.
“Якби в мене була така армія, як УПА, німецький чобіт ніколи не топтав би землю Франції”, – казав Шарль де Голль, президент Франції у 1958—1969 роки.

Україна за власною ініціативою, відмовилася від третього у світі за величиною арсеналу ядерної зброї.(не те щоб досягнення, але факт залишається фактом) У момент проголошення незалежності, на території України було розташовано більше тисячі ядерних боєголовок і ракет, третій за величиною ядерний потенціал після Росії та Америки. Боєголовки і ракети були передані Росії, бункери були знищені. У відповідь на це Україна отримала гроші за роззброєння, а також гарантії безпеки від ядерних держав.

Міжнародний український гімн складається всього з шести рядків (чотири у віршах і дві в приспіві). Решта рядків гімну вважаються політично некоректними. (наприклад, “Станемо, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону” має на увазі, претензії Україні на територію Росії та Польщі).
Українці 5-а в світі нація по вживанню алкоголю, одразу після молдаван, росіян, угорців і чехів. Середній українець старше 15 випиває в середньому 15.6 літрів алкоголю на рік (це на літр більше ніж ірландець і майже на два літри більше ніж норвежець).
Більшість українських слів починаються з літери “п” Найчастіше використовувана буква алфавіту – “о”. Букви “ф” and “г” використовуються найрідше.
На конкурсі краси мов в Парижі в 1934 році українська мова зайняв третє місце після французької та перської за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія, структура речень. А за мелодійністю українська мова зайняв друге місце, після італійської.

На території України зосереджено 1/4 всіх запасів чорнозему на планеті. Чорноземні грунти при правильній обробці дають найбільшу кількість врожаю. Під час Другої Світової війни німецькі солдати навіть вивозили чорнозем на поїздах.
За кількістю сонячних днів такий курорт як Ялта не поступається Ніцці та іншим середземноморським курортам. Більша частина України розташована в межах помірно континентального клімату, однак для Південного берега Криму характерний субтропічний клімат.
Принципи популярної у світі боротьби айкідо: „Хто діє проти мене – той діє проти Бога” базуються на внутрішньому девізі козаків-характерників, що були представниками Запорізької Січі: „Коли супротивник тільки вирішив на мене напасти, він вже переможений”.
До майже повного руйнування у 1240 році монголо-татарами Київ був одним з найбільших міст Європи, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Його населення складало близько 50 000 жителів. Щоб знову досягти таких демографічних показників, знадобилося близько 600 років. Цілком можливо, якби не тодішнє руйнування, Київ міг бути фактично найрозвинутішим та найбільшим містом Європи довгі роки.

Цікаві історії / особистості

Пабло Пікассо був у захопленні від робіт української художниці Катерини Білокур (1900-1961). Коли в 1954 р. він побачив її роботи на виставці, то сказав, що вони геніальні і порівняв Катерину Білокур з відомою всьому світові художницею Серафін Луіс.

Одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень — це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На Youtub різні виконання «Щедрика» набирають мільйони переглядів.

Під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 рр. командир одного з загонів бурів,українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 р. Юрій працював в уряді Української Народної Республіки. В 1943 р. Юрій Будяк помер в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали Вінстон Черчилль.

На момент проголошення незалежності в Україні налічувалося 19,4 млн свиней. Сьогодні їх удвічі менше — 8,3 млн. Не дивлячись на репутацію салоїда, середньостатистичний українець з’їдає всього 18 кг свинини на рік. Це втричі менше, ніж звичайний німець.

В Україні поблизу Нікополя, на косі біля р. Лапінки, на одному з рукавів Дніпра можна побачити, а точніше почути явище, що рідко зустрічається у світі, — співучі піски. «Спів» цих, мабуть, найдивніших пісків чути після дощу, коли верхній шар злипається і утворює крихку кірку. Крокуючи нею, можна почути звуки, подібні до свисту повітря, випущеного з автомобільної камери.

В містечку Бердичів (Житомирська область) в костелі Святої Варвари 14 березня 1850 р. місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. У цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, який крім написання музики також керував роботами з реставрації тамтешнього органу.

Можна було б зібрати словник українських прізвищ, спотворених у ході русифікації російськими чиновниками. Так, український рід Чехів у ХІХ столітті став чомусь Чеховими. Дід А.Чехова ще був Чехом. Сам А.Чехов писав, що дід його – українець. Досить кумедно Дейнеки перетворились на Денікіних. Козаки Розуми стали Розумовськими, Чайки стають Чайковськими. Дід Петра Чайковського, великого композитора – Петро Чайка – закінчив Києво-Могилянську Академію і його як медика російський уряд відрядив штаб-лікарем у Вятку. Ймовірно, українська атмосфера в родині Чайковських збереглася набагато краще, ніж у Чехових, бо з 24-річного віку майбутній композитор майже щороку по кілька місяців жив в Україні, де написав понад 30 творів, серед яких – опери “Коваль Вакула” (“Черевички”), “Мазепа”, пісня-романс “Садок вишневий коло хати”, дует “На вгороді коло броду” на слова Т.Шевченка. В жорстокі часи наступу імперії на українську мову він домагався постановки “Тараса Бульби” М.Лисенка, використав у своїх творах багато українських народних пісень.
Серед тих, хто відцурався свого народу, – відомий письменник, українець за походженням… Федір Достоєвський. Рід Достоєвських походив з села Достоєва біля Пінська (українсько-білоруське порубіжжя). Один з Достоєвських стає ієромонахом Києво-Печерської Лаври і в 1647 році бере участь у виборах чергового митрополита. Цікаво, що серед Достоєвських, які жили на Поділлі, найбільше було представників духовного звання. Андрій Достоєвський був священником української уніатської церкви. Він був дідом письменника Ф.Достоєвського. Син Андрія посварився з батьком і братом і подався в Москву. Звали його Михайлом, і як спомин про родину й Україну він узяв із собою, зберіг і передав своїм синам власні українські поезії. Донька великого письменника згадує: “…поетичні здібності були вже в українській родині мого батька, а не були дані щойно через мою матір-москвичку, як припускають літературні приятелі Достоєвського”. Шкода, що Ф.Достоєвський не став в обороні України.
Цього в принципі не можна сказати про В.Маяковського. Поет гостро критикував москалів: “Товаришу москаль, на Україну жартів не скаль”. А ще нагадував, що москалі з історії України знають лише Шевченка, Тараса Бульбу, борщ і сало (“Знань у росіянина не глибока товщ”). Зате дуже полюбляє такий “брат” “дурницю зморозить, викладе весь вантаж розумовий: візьме й розповість зо двоє курйозів – анекдотів української мови” (цитуємо, до речі, в перекладі Л.Первомайського). “Вивчіть цю мову!” – звертається поет до… чи не глухих? До речі, він про себе писав: “Я з діда – козак, з другого – січовик”. Дослідники вказують, що українські роди Маяковських пішли, ймовірно, від тих козаків, які стояли на сторожі на курганах, при маяках, що підпалювались у разі татарських нападів.
На жаль, й українці Ріпи перетворилися на Рєпіних. Хоч Ілля Рєпін, який народився на Харківщині, все ж зберіг своє відчуття належності до українців й малював себе у вигляді козака, що спирається на гармату. “Час вже подумати про український стиль у мистецтві”, – відзначав митець. А проте він не лише говорив, а й створив чимало творів на українську тематику, приміром, “Запорожці пишуть листа турецькому султану” – він намалював два варіанти цієї картини.
У 1931 році в СРСР українців було більше, ніж росіян. За шість років зникло 55 мільйонів

Така цифра вказана у книзі “На велікой стройкє”, виданій 1931 року в Ленінграді. Такі ж дані подані у першій радянській енциклопедії 1926 року. Ні цієї енциклопедії, ні книги немає в жодній бібліотеці в Україні. Вдалося відшукати “На великой стройке” у Москві. Нам надіслали копії, на яких добре видно цифри 81 мільйон. Слід зазначити, що сюди не ввійшли українці Галичини, яка перебувала у складі Польщі. Вже наступний перепис населення 1937 року вказує, що українців в СРСР є 26 мільйонів.
- Куди поділися всі інші? Знаючи такі цифри, ще жахливішими постають репресії 1930-х років.

Підверстка:

ОЛЕШКІВСЬКА ПУСТЕЛЯ. Одна з найбільших пустель Європи знаходиться саме в Україні.
Олешківські піски складаються із безмежних барханів (тутешні мешканці називають їх «кучугурами») висотою близько 5 м з негустою рослинністю. Знаходяться ці піски у Цюрупінському районі (стара назва Цюрупінська – Олешки), за 30 км на схід від м. Херсон. Дніпровські піски існували здавна, але Олешківська пустеля у нинішньому своєму вигляді з’явилася порівняно нещодавно: через випасання величезних отар овець у ХІХ ст., які знищили траву, звільнилися піски, а вітрова ерозія дала їм можливість розширюватися.
Олешківські піски за температурним режимом та кількістю опадів можна швидше віднести до напівпустель. Влітку пісок нагрівається до 70 градусів. Трапляються тут піщані бурі.
В пустелі на глибині 300-400 м існує прісне підземне озеро з дуже смачною водою. Проте науковці дослідили, що масштабно добувати звідси воду не можна, оскільки рівень води знизиться, і ліси, які насаджені довкола пустелі, не зможуть стримувати піски. До найближчого населеного пункту – близько 7 км.
Раніше в Олешківських пісках знаходився військовий полігон, на якому відпрацьовували бомбування льотчики з країн Варшавського договору. У зв’язку з цим було обмежено наукове дослідження регіону. І зараз у пісках знаходиться значна кількість снарядів, що не розірвалися.

МУЗИКА ДУШІ. Українські народні пісні спонукали багатьох композиторів до написання світових музичних шедеврів
В основі композиції Summertime — арії, яку написав Джордж Гершвін у 1935 р. для опери «Поргі та Бесс», однієї з найвідоміших пісень у світі — лежить українська колискова «Ой, ходить сон коло вікон». Цю композицію Гершвін почув у Нью-Йорку у виконанні Українського Національного Хору під керівництвом Олександра Кошица. Почув — і написав одне з найгеніальніших і найвідоміших джазових творінь. З моменту написання композиції її виконали безліч виконавців, але найвідомішим лишається Summertime у виконанні Луї Армстронга, Елли Фіцджеральд, а також Чарлі Паркера.

УНІКАЛЬНИЙ УКРАЇНЕЦЬ. Українського пауерліфтера Дмитра Халаджі внесено до Книги рекордів Гіннесса, як автора більш ніж двох десятків рекордів.
2005 р. — дворазовий рекордсмен книги рекордів Гіннесса: 1 — «Камінь Бібона» (підняв мізинцем однієї руки камінь вагою 152 кг); 2 — «Чортова кузня» (поклав на груди 3 бетонних блоки вагою 700 кг, які були розбиті кувалдами, лежачи на цвяхах).
2005 р. — рекордсмен книги рекордів Росії (підйом лівою рукою вгору двох гирь вагою 122 кг; забивання цвяхів у дошку товщиною 4 см голою рукою на час — 15 цвяхів за 1 хвилину).
2006 р. — рекордсмен книги рекордів України та Росії («Хрест»: утримання на витягнутих в сторони руках гирь вагою по 64 кг протягом 4 секунд — так званий «тест Піддубного»).
2006 р. — встановлено 7 світових рекордів на Всесвітньому гирьовому марафоні в Мінську («Хрест Гокеншміта» — 7 раз порушено на мізинця з гирями по 32 кг; «Хрест Гокеншміта» — 1 раз порушено на мізинця з гирями по 48 кг; жим правою рукою двох гирь загальною вагою 92 кг, 8 повторень; жим двома руками чотирьох гир загальною вагою 112 кг, 15 повторень; підйом однією рукою ваги 110 кг вгору і жим другою — 48 кг; жонглювання 80-кілограмовою гирею на 5 кидків; поштовх на мізинці однієї правої руки людини вагою 110 кг на 20 повторень).
2006 р. — 2 рекорди для книги рекордів України: кидок на шию штанги вагою 150 кг (одне повторення) і штанги в 50 кг на 51 повторення.
2006 р. — 3 рекорди для книги рекордів України: 1) згинання арматурного прута діаметром 23 мм і довжиною 120 см зубами, 2) забивання голою рукою 5-ти цвяхів у дошку діаметром 4 см через лист бляхи 0,7 мм, 3) поштовх лівою рукою двох людей загальним вагою 147 кг, 3 повторення.
2007 р. — рекорд Книги рекордів України — підняв трубу вагою 860 кг, а через 10 хвилин — ще одну, 1022-кілограмову. Тим самим він побив 300-літній світовий рекорд британця Томмі Тофіана, який підняв три бочки з водою загальною вагою 800 кг.

ТРОЯНДА У ВОЛОСІ. Волосина просвердлена по довжині та відполірована зверху і всередині до прозорості. У середину волосини вставлено виготовлену гілочку троянди, товщина якої 0,05 мм.
Українець Микола Сядристий хоч і не шульга, але підкував блоху та зробив ще величезну кількість неймовірних витворів мистецтва. Творчість цього майстра затвердила у світі появу нового поняття – «мікромініатюра», якого раніше не було ні в енциклопедіях, ні у словниках. Мистецтво Миколи Сядристого обійшло всі континенти, залишаючи незабутнє враження серед глядачів різних країн світу. Найбільш повно його твори представлені в Московському політехнічному музеї, у постійній експозиції мікромініатюр в Києво-Печерському заповіднику і в Музеї мікромініатюр в Князівстві Андорра.

ЧУДО СВІТУ.
У Чорному морі виявили єдину в світі підводну річку
Британські вчені знайшли на дні Чорного моря єдину в світовому океані підводну річку. Це відкриття зробили вчені з університету англійського м. Лідс, які проводили тут наукові дослідження. З’ясувалося, що довжина річки становить 37 морських миль, ширина – більше півмилі, а швидкість течії води – 4 милі на годину (близько 7,5 км/г). Було також відзначено, що річка переносить колосальні обсяги води – 22 тис. кубічних метрів на секунду. Якщо б ця річка перебувала на суші, то, посідала б шосте місце в світі за цим показником. Водний потік утворений проникненням через протоку Босфор більш солоної води Мармурового моря в менш солоне середовище Чорного моря. Таким чином, вода в річці відрізняється високою концентрацією солі.


Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 
 
За это сообщение пользователю Alhimik "Спасибо" сказали:
fosters, Gold, KolSer, Mykhaylo, Sergio El bombero, Shapych, Энигма
 Re: Україна неймовірна!
Повідомлення Додано: 22 червня 2014, 14:15 
Аватар користувача

З нами з: 03 серпня 2012, 10:22
Повідомлення : 2184
Пол: Мужской
10 маловідомих місць Західної України, де варто побувати.

До списку увійшли малознайомі місця з великим туристичним потенціалом, які лише починають набувати популярності. Після того як ви побуваєте у цих місцях, ви побачите мальовничу красу української природи, дізнаєтесь загадкові та колись засекречені факти, відчуєте неперевершений колорит українського краю.

Колочава
(Закарпатська область, Міжгірський район)

Зображення

Екологічно чистий куточок України, розташований на території Національного природного парку «Синевир» в гірській долині між полонинами Стримбою, Дарвайкою, Барвінком, Красною і Ружею на березі річки Колочавки здивує Вас своєю гостинністю, культурним надбанням та цікавою історією. Колочава — село десяти музеїв, двадцяти пам’ятників та неперевершеної природної краси. Саме тут у скансені “Старе Село” Ви зможете ознайомитися із 300-річною історією побуту місцевих жителів, почути верховинський діалект, оглянути пам’ятки культури різних часів та різних верств населення, дізнатися історію місцевої залізниці у музеї «Колочавська вузькоколійка» та відчути себе колочавським бокорашем (професія сплавляти ліс гірськими річками), а улесливий єврей Гершко розповість історію колочавських євреїв та ласкаво запросить до столу в колоритній єврейській корчмі «У Вольфа».

Тут ви почуєте історію про «Карпатського Робін Гуда» Миколу Шугая, про якого чеський письменник Іван Ольбрахт написав роман «Микола Шугай — розбійник». Цей твір став справжнім шедевром автора і приніс йому найбільшу славу. А у 70-ті роки ХХ століття драматург Мілан Угде створив на основі твору мюзикл ― «Балада для бандита».

Манявський водоспад
(Івано-Франківська область, Богородчанський район)

Зображення

Це одне з чудес прикарпатської природи зачарує вас з першого погляду. Найвищий водоспад на Прикарпатті та один з найвищих в Україні навіть у найбільшу спеку освіжить вас своєю прохолодою. Довкола водоспаду утворився кам’яний каньйон, висота скель якого понад 20 м. Завдяки малому потоку туристів та відсутності інфраструктури поблизу біля водоспаду збереглася первозданна краса. По дорозі до водоспаду Вас супроводжуватимуть прекрасні панорами прикарпатських пагорбів.

Клевань. Тунель кохання.
(Рівненська область, Рівненський район)

Зображення

Найромантичніше місце Волині — Тунель кохання — є ботанічним феноменом, який знаходиться вздовж залізничної колії між селищами Клевань та Оржів. Сама природа, ніби професійний ландшафтний дизайнер, сформувала зі щільної зарості дерев і кущів стіни та стелю природного коридору. Влітку та восени тунель чіткої аркової форми має особливу красу, від якої перехоплює подих. Кажуть, якщо пара поцілується під час прогулянки тунелем, то їх кохання скріпиться на все життя.

Тараканівський форт
(Рівненська область, Дубенський район)

Зображення

Неподалік м. Дубно знаходиться перлина фортифікаційного мистецтва - Тараканівський форт — збудований для укріплення західних кордонів Російської імперії у ХІХ ст. Форт був цілком самостійною військовою одиницею. Займаючи площу понад 4 га та маючи 7 підземних рівнів, він уміщав на своїй території хлібопекарню, пральню, церкву, морг, телефонний зв’язок і 3 колодязі з водою та інші споруди, необхідні для життя гарнізону.

Форт зустріне Вас складною системою підземних ходів, тунелів, приміщень, ДОТів, сходів. До форту можна потрапити через входи у чотирьох ровах, які оточують будівлю (довжина ровів – 230 м, висота – 6 м).

Лумшори
(Закарпатська область, Перечинський район)

Зображення

Селище, де у 17 ст. знаходився древній курорт “Лумшори”, розкинулося вздовж річечки Турічка серед мальовничих вулканічних Карпат. У давнину курорт складав сильну конкуренцію Маріїнським лазням та Карловим Варам. Зараз приватні господарі запрошують вас незалежно від пори року просто неба «поваритися» на повільному вогні у чані. Як відчуєте, що кров в жилах починає кипіти (хоча насправді воду гріють не більш ніж до +45°C), вискакуйте! За кілька кроків — прохолодний гірський потік. Така процедура буде корисна при захворюваннях серцево-судинної та нервової систем, опорно-рухового апарату, дерматології та багатьох інших. Після купання ви одразу відчуєте омолодження та приплив сил.

Бакота
(Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район)

Зображення
Зображення
Зображення

Бакота – “неіснуючий” рай
Запрошуємо Вас в унікальне древнє місце, де в ХІІІ ст. знаходився найважливіший політично-адміністративний центр Дністровського Пониззя (Поділля). Місто мало свій добре укріплений замок (зруйнований поляками у 15 ст.) та скельний монастир. За легендою, скельний чоловічий монастир у цьому місці заснував Антоній Печерський, який потім переселився на київські гори і заснував там Києво-Печерську лавру. Протягом століть монастир виконував не лише функцію святині. Під час татаро-монгольських набігів у келіях разом з монахами ховалися мешканці міста.

Місто, якого не знищили навали турків, яке оминули голод 1933-го та ІІ світова війна, було поховане у 1981 р. під час будівництва Новодністровської ГЕС, коли мешканців виселили в сусідні міста, а сам населений пункт повністю затоплений водою.

Зараз Бакотою називають частину території вздовж Дністра, де колись був населений пункт. Скельний монастир відновили, розчистивши декілька келій. Біля монастиря всі охочі зможуть напитися унікально чистої та цілющої води з освячених джерел, які в народі називають “Жіноче”, “Чоловіче” та “Сімейного щастя”. Заворожуючої краси природа національного природного парку «Подільські Товтри», на території якого знаходиться Бакота, та унікальний мікроклімат, схожий до ялтинського, приваблює сюди тисячі паломників та туристів. Помилуйтеся і ви мальовничими краєвидами Поділля.

Косонь
(Закарпатська область, Берегівський район)

Зображення

Європейського рівня оздоровчо-рекреаційний комплекс “Косонь” відкритий у 2012 році. На площі 8 гектарів серед 200-річного дубового гаю розміщені два прісних та два термальних басейни з мінеральною водою, один з яких працює цілий рік. Вода до нього подається з глибини 1190 м і має температуру +41°C. Звідусіль сюди приїжджають, щоб оздоровити опорно-руховий апарат, серцево-судинну, периферичну нервову та міліарну системи.

Відчуйте і ви оздоровлення організму після купання в мінеральних водах Закарпаття.

Урочище Прийма
(Львівська область, Миколаївський район)

Зображення

За 2 км від Миколаєва (Львівська обл.) глибоко серед лісу знаходиться унікальне своїм творенням та історією урочище Прийма. Саме тут знайдено найдавніше поселення неандертальця материкової України типу “мисливський табір”, який знаходився тут близько 46 тисяч років тому. Грот захоплює своєю незайманістю, таємничістю та фантастичним зовнішнім виглядом.

с. Іза, Закарпатська обл.

Зображення

Єдина в Україні ферма з розведення манчжурських оленів; осередок лозового мистецтва; унікальний монастир, де зберігаються мощі преподобного Олексія Карпатського.

Аби помилуватися унікальними маньчжурськими плямистими оленями, з рогів яких отримують лікарську речовину пантокрин, варто поїхати в Ізу Хустського району. Ці красиві благородні тварини були доправлені сюди гелікоптером аж із Калінінградської області.

А ще ніде, крім як в Ізі, не побачите такої різноманітності витворів мистецтва лозоплетіння. Достатньо лише пройтись центральною вулицею села – і ви будете вражені майстерністю українців виплітати з лози вражаючі речі.

с. Стільсько, Львівська обл.

Зображення
Зображення

7 давніх храмів; городище Білих Хорватів; підземні лабіринти; ритуальний камінь (вогонь, повітря і вода);

Це воістину унікальне місце, яке відкриє вам те, чого не побачите більше ніде. Село Стільсько, що на Львівщині – столиця неіснуючої тепер країни – Білої Хорватії. Величезне стародавнє городище із цілим підземним містом точно вразить вас не лише своїми масштабами, а й легендарністю.

Стільсько – це таємниця, це давні знання, якими володіють лише місцеві, називаючи «Білою дорогою», «Вежею», «Княжою криницею»… здавалося б, неіснуючі об`єкти, які лише з роками відкриваються історії. Стільсько – це легенда


Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 
 
За это сообщение пользователю Alhimik "Спасибо" сказали:
FCDK_FANATKA_UA, Gold, Ilyuxa, KolSer, Mykhaylo, Sergio El bombero, Shapych, УльтраМарин, zvovaz, Энигма
 Re: Україна неймовірна!
Повідомлення Додано: 22 червня 2014, 19:38 
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2009, 23:46
Повідомлення : 8177
Звідки: Toronto
Пол: Мужской

В здравом уме и твердой памяти (1)
Цитата:
10 маловідомих місць Західної України, де варто побувати.

:Bravo: :Bravo:


Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 
 

_________________
З "Динамо" ( Київ) з 1966 року .
 Re: Україна неймовірна!
Повідомлення Додано: 22 червня 2014, 20:27 
Аватар користувача

З нами з: 08 квітня 2014, 20:19
Повідомлення : 424
Звідки: Киев
Пол: Женский
Улюблений гравець: Янузай
Хочу туди ....!!!


Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 
 

_________________
Тягуча павутина зйомних квартир
І дві душі пробиті сотнями дір,
Так страшно, коли не знаєш, що буде завтра...
(с) Кузьма Скрябін
 Re: Україна неймовірна!
Повідомлення Додано: 02 липня 2014, 22:11 
Аватар користувача

З нами з: 03 серпня 2012, 10:22
Повідомлення : 2184
Пол: Мужской
Своїх потрібно знати в обличчя

"Начинающего художника понимают лишь несколько человек. Знаменитого — еще меньше" (Пабло Пикассо)

Тарас Григорович Шевченко
Зображення

Окончил Академию Художеств в 1845 году. Как художник Шевченко был одним из основоположников критического реализма в украинском искусстве. Демократическая реалистическая направленность его творчества проявилась уже в ранних работах. Шевченко много работал как гравер, видя в гравюре могучее средство распространения искусства в народе (в 1860 получил звание академика по гравированию на меди). Создавал глубокие психологические портреты.

Зображення
"Катерина",1842


Энди Уорхол (Андрей Варгола)

Зображення

Энди Уорхол (Андрей Варгола) (1928–1987), знаменитый художник, дизайнер, скульптор, продюсер, кинорежиссер, писатель, коллекционер, издатель журналов. Считается самым дорогим художником современного исскуства. Родоначальник идеологии «homo universale», а также автор работ, которые стали синонимом понятия коммерческий поп-арт. Энди Уорхол cтал весьма популярен благодаря своей оригинальности, эксцентричности и духу свободы в исполнениях робот. Чего только стоит первый его популярный рекламный рисунок обуви, выполненный чернилами, без соблюдения каких-либо художественных правил с умышленным загрязнением холста кляксами и пятнами. Он сделал обыкновенную баночку кока-колы предметом искусства. Про него снимали фильмы и писали книги. Четверо американцев даже назвали группу в его честь — «The Dandy Warhols». Именно он так любил выражение «15 минут славы».
Славу художника с неординарным видением искусства живописи Энди Уорхол получил после своего творения, на котором было изображены консервы и банки с напитком кока-кола. Самой известной стала серия картин Энди Уорхола с изображением консервной банки с томатным супом от знаменитого в то время производителя «Кемпбелл».

Зображення

Зображення

Зображення

Илья Ефимович Репин *

Зображення

Илья Репин(1844 - 1930) – выдающийся художник, прославленный портретами, а также изображением исторических и бытовых сцен.
Родился Илья 24 июля 1844 году, в г. Чугуеве на Харьковщине в семье отставного солдата. Обучение живописи в биографии Репина началось уже в тринадцатилетнем возрасте от чугуевских иконописцев. А в 1863 году он переехал в Петербург, чтобы учиться в Академии Художеств. Во время обучения там прекрасно проявил себя, получив две золотых медали за свои картины.
В 1870 году отправился путешествовать по Волге, выполняя тем временем этюды и наброски. Там же зародилась идея полотна «Бурлаки на Волге». Затем художник переехал в Витебскую губернию, приобрел там имение. Художественная деятельность тех времен в биографии Ильи Репина чрезвычайно плодотворна. Кроме написания картин, он в Академии Художеств руководил мастерской.
Путешествия Репина по Европе повлияли на стиль художника. В 1874 году Репин стал членом товарищества передвижников, на выставках которых представлял свои работы. Жизнь и творчество Ильи Репина тесно связана с Украиной. Художник очень хорошо знал украинский язык и историю украинского народа. Очень высоко ценил личность Шевченко, называя его «апостолом свободы». Был членом жюри комиссии по сооружению памятника Т. Шевченко, и членом-основателем Общества по охране памятников Т. Шевченко. Также Илья Ефимович был почётным членом Киевского литературно-артистического общества и Киевского общества древностей и искусства. Брал активное участие в Обществе изящных искусств им. В.Верещагина в г. Николаеве

Зображення
Бурлаки на ВолгеИван Константинович Айвазовский *

Зображення

Иван Айвазовский родился 17 июля 1817 года в Феодосии.
Сначала учился в гимназии в Симферополе, затем в 1833 году поступил в Петербургскую Академию художеств, где с 1833 по 1839 годы учился у М.Н.Воробьева в пейзажном классе.
Появившаяся на академической выставке в 1835 году первая картина Айвазовского "Этюд воздуха над морем" сразу же получила хвалебные отзывы критики. В 1837 году живописец за три своих работы с морскими видами награждается большой золотой медалью.
Вскоре Айвазовский отправляется в Крым, получив задание написать ряд пейзажей с крымскими городами. Там он познакомился с Корниловым, Лазаревым, Нахимовым. Крымские работы художника также были успешно представлены на выставке в Академии художеств.
В 1840 году Айвазовский направляется по заданию Академии в Италию. Там он много и плодотворно работает, изучает классическое искусство. В Риме и других европейских городах проходят успешные выставки его работ.
Парижский Совет Академий награждает его золотой медалью. По возвращении в Россию Айвазовский получает звание академика, его направляют в Главный морской штаб, где художнику поручают нарисовать ряд балтийских видов.
Будучи живописцем Главного морского штаба Айвазовский принимает участие в ряде военных операций, создает картины с батальными сценами. Одним из самых известных произведений, написанным в 1848 году, стал "Чесменский бой".
Море предстает у Айвазовского как бы основой природы, в его изображении художнику удается показать всю жизненную красоту могучей стихии. Одной из самых известных картин Айвазовского стал его "Девятый вал", написанный в 1850 году.
Но Айвазовский оставил след в истории не только, как талантливый живописец, но и меценат. Скопив благодаря популярности своих работ немалый капитал, Айвазовский щедро занимался благотворительностью. На его деньги было выстроено здание археологического музея в Феодосии, проведено большое количество работ по благоустройству города.
Из его феодосийской мастерской вышло много известных художников - Куинджи, Лагорио, Богаевский.

Зображення
Девятый вал


Казимир Северинович Малевич *
Зображення

Казимир Малевич (1878 - 1935) – художник, прославленный в жанре авангардизма, импрессионизма, футуризма, кубизма.
Родился Казимир 23 февраля 1878 года в Киеве в семье с польскими и украинскими корнями. Первый рисунок красками в своей биографии Казимир Малевич (Каземир Малевич) выполнил в 15-летнем возрасте. С тех пор начал осваивать искусство живописи самостоятельно. Недолго учился в художественной школе Мурашко. Спустя некоторое время после переезда в Курск вместе с семьей Малевич стал посвящать все больше времени рисованию. Сначала он писал картины в импрессионистском стиле, затем увлекся футуризмом.
Несколько лет в своей биографии Малевич преподавал в Витебской художественной школе (1919 - 1922). Затем руководил институтом художественной культуры в Ленинграде (1923 - 1927). Малевич с единомышленниками образовал группу авангардистов, распространявших идею нового видения искусства.
Самой известной работой в биографии и творчестве Малевича является произведение «Черный квадрат». Эту работу дополняют полотна «Черный круг», «Кельтский крест». Среди других известных картин художника – «Красный квадрат», «Скачет красная конница».

Зображення
Черный квадрат


Екатерина Васильевна Белокур
Зображення

Екатерина Белокур— дважды народный художник Украины. За званием, которое она получила от правительства, и за статусом, за сущностью своего творчества. Родилась 7 декабря 1900 года в крестьянской семье в Богдановке на Киевщине, где и прошла её жизнь. Своими силами овладела техникой рисования, выработала оригинальный, неповторимый стиль живописи.
Реально-фантастическая живопись мастерицы влечёт, не отпускает, рассказывая о целиком реальных, земных вещах, оставляет место вечной тайне. Главная тема творчества Е. Билокур — пышный рост природы, цветов, плодов, деревьев. На большинстве полотен художницы авторская подпись: «Рисовала с натуры Екатерина Билокур».

Зображення


Иван Иванович Труш

Зображення

Иван Труш был первым среди украинских художников, творивших в духе современных западноевропейськийх тенденций, не теряя при этом яркого национального лица. Организатор художественной жизни в Галичине. В своих пейзажах, исполненных глубокой лирики, он передал характер, настроение колорит украинской земли, одной из выдающихся работ является «Майская ночь». Ранние пейзажи Труша — это виды парков и окрестностей Львова, картины природы родного края, нарисованные мелким мазком и выдержаны в холодноватой гамме. Позже пластические моменты отходят на второй план, художник дает более обобщенный образ природы и придает больше внимания колорита картины. Одним из шедевров художника является «Закат в лесу», выполнен в зеленой рощи, родовом гнезде Драгомановых-Косычов.

Зображення
Памятник Ивану Трушу во Львове

Зображення
Закат в лесу


Иван Степанович Марчук
Зображення

Иван Степанович Марчук (род. 12 мая 1936) — самый титулованный художник Украины, входит в сотню гениев современности. Единственный украинец, который входит в ряды "Золотой гильдии" международной академии современного искусства в Риме.
• 1996 — Заслуженный художник Украины.
• 1997 — лауреат национальной премии Т. Г. Шевченко.
• 2002 — Народный художник Украины.
• 2004 — основан музей Ивана Марчука в Киеве.
• 2006 — Международная академия современного искусства в Риме приняла И.Марчука в «Золотую гильдию» и выбрала почётным членом научного совета Академии. Сегодня «Золотая гильдия» насчитывает 51 художника со всего мира.
• 2007 — Иван Марчук стал единственным украинцем, включённым в список Ста ныне живущих гениев

Зображення

Зображення


Ксения Симонова

Зображення

Ксения Симонова художница мастер песочной анимации. Победительница телевизионного конкурса "Україна має талант"(2009), Заслуженный деятель искусств Украины (2013). Широко занимается благотворительностью и вообще большая молодец. В 2007 году основала общественное движение «Живи, Солнышко», организация оказывает помощь тяжелобольным детям, нуждающимся в лечении, материальной и информационной поддержке.Чернобыльская катастрофа (Chernobyl disaster)


Олег Шупляк
Зображення

Олег Шупляк - мастер оптических иллюзий. Художественный обман зрения, игры разума - излюбленные приемы, которые часто использует в своей живописи современный украинский художник Олег Шупляк.

Зображення
Підглядуючий Фрейд

Зображення
Мені тринадцятий минало


Анатолий Дмитриевич Криволап
Зображення

Анатолий Дмитриевич Криволап (род. 11 сентября 1946 Яготин) — самый дорогой украинский художник современности, мастер нефигуративной живописи. Анатолий Криволап за последние два десятилетия создал около сотни произведений, которые приобрели ценители прекрасного из Азии, Америки и Европы. Побил все рекорды по цене среди современных художников Украины, продав свою картину «Конь. Вечер» на торгах современного искусства Phillips за 122,5 тысяч фунтов стерлингов (более $186 000).

Зображення
"Конь. Вечер"


Валерий Брезденюк (герой «Небесной сотни»)

Зображення
Валерий Брезденюк уникальный украинский художник из Жмеринки – работал в технике эбру – рисунке на воде. Финалист шоу «Україна має талант». Погиб на Майдане в ночь с 18 на 19 января, герой «Небесной сотни» :flag:п.с. * - категория "лаша отдыхай"
п.с. 2. для людей шарящих в изобразительном искусстве: список опирается исключительно на личные, очень средние, знания автора, охвачена верхушка верхушки айсберга не более того... камнями не бросаться.. вообще изначально была идея сделать список с актерами но он оказался довольно обширным... не знаю может со временем... вообще увлекла меня эта тема)) украинцы реально рулят


Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 
 
За это сообщение пользователю Alhimik "Спасибо" сказали:
Gold, Mykhaylo, Глеб, УльтраМарин, К.А.Н.
 Re: Україна неймовірна!
Повідомлення Додано: 02 липня 2014, 22:29 
Истинный ариец
Истинный ариец
Аватар користувача

З нами з: 09 грудня 2008, 13:02
Повідомлення : 17651
Пол: Мужской
Улюблений гравець: Гиоане иниипёт:р

Отличному модератору (1)
О, наконец-то знаю кто такой Энди Уорхол, а то только напевал о нём под "Плач")


Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 
 

_________________
Важные люди- в моих мыслях! Любимые- в сердце, дорогие -в молитвах! Есть те, которым повезло трижды!
За это сообщение пользователю УльтраМарин "Спасибо" сказали:
Gold
 Re: Україна неймовірна!
Повідомлення Додано: 02 липня 2014, 22:40 
Аватар користувача

З нами з: 03 серпня 2012, 10:22
Повідомлення : 2184
Пол: Мужской
да я сам о нем узнал после просмотра фильма)Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 
 
За это сообщение пользователю Alhimik "Спасибо" сказали:
Mykhaylo, УльтраМарин
 Re: Україна неймовірна!
Повідомлення Додано: 02 липня 2014, 22:57 
Аватар користувача

З нами з: 03 грудня 2008, 23:07
Повідомлення : 24001
Звідки: Киев
Пол: Мужской
Улюблений гравець: Олег Гусев
после просмотра фильма

Бригада :D:


Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 
 

_________________
Si vis pacem para bellum / Темы, скины Динамо Киев для Mozilla Firefox
 Re: Україна неймовірна!
Повідомлення Додано: 02 липня 2014, 23:02 
Аватар користувача

З нами з: 03 серпня 2012, 10:22
Повідомлення : 2184
Пол: Мужской
Gold написав:
после просмотра фильма

Бригада :D:

ага.. украинская версия)


Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 
 
 Re: Україна неймовірна!
Повідомлення Додано: 02 липня 2014, 23:27 
Аватар користувача

З нами з: 27 серпня 2010, 16:13
Повідомлення : 14909
Звідки: West
Пол: Мужской
Улюблений гравець: Ребров & ШЕВА

III место в викторине (1)
Знімаю шляпу перед паном Казиміром - як він планету розвів... Як останніх лохів.
До речі, щодо Тараканівського форту. На сьогоднішній день від нього залишилися ріжки та ніжки. боюся, ще зо 20 років і він розсипеться повністю...
Але якщо хтось буде проїздом, то маю сказати, що в Дубні (це в 3 км) не самий слабий замок князів Острозьких, який за легендою, (яку пацанами ми ніяк не могли перевірити) зв"язаний з фортом підземним ходом.Зображення


Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 
 

_________________
Старий кінь борозди не псує...
За это сообщение пользователю Shapych "Спасибо" сказали:
Alhimik, Mykhaylo
 Re: Україна неймовірна!
Повідомлення Додано: 03 липня 2014, 04:44 
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2009, 23:46
Повідомлення : 8177
Звідки: Toronto
Пол: Мужской

В здравом уме и твердой памяти (1)
УльтраМарин написав:
О, наконец-то знаю кто такой Энди Уорхол, а то только напевал о нём под "Плач")

Я дізнався про Уорхола ( вірніше - Андрія Варголу, закарпатське прізвище) з журналу "Всесвіт" в кінці 80-х .

На мою думку - можна скільки завгодно стьобатись над модернізмом і всіма його проявами :D: . Але не можна заперечувати очевидне - саме Уорхол зумів зробити банальну рекламу не-банальною . Уорхол створив новий вид мистецтва - рекламний образ . Відійшов від простого "Купуйте !" . Його рекламні твори можна трактувати по різному - в цьому і є смисл творчості Уорхола .

Якщо Малевіч малював "Чорний квадрат" і естети мліли від захвату (до речі - цілком основано ) то Уорхол малював подібний квадрат з багатьох менших квадратиків з портретом Мерілін Монро - наче вступаючи в безсловесну розмову з Малевичем , віртуально говорячи : "загадка не в кольорі , не однотонності , не в абстрактності - загадка може бути де завгодно ... у всьому сущому є свій всесвіт ..." .

Навіть у звичайній банці консервованого супу .
********************************************************

Екатерина Васильевна Белокур - мені пощастило побувати в музеї , в Яготині , коли там були виставлені на постійну експозицію оргінали картин Білокур . Я не такий вже знавець , але картини Білокур запам"ятались . Вони живі . Дихають ...

На жаль - кілька років тому яготинський музей обікрали ... Злодіїв не знайшли , картини - теж ...


Востаннє редагувалось Mykhaylo в 03 липня 2014, 05:26, всього редагувалось 2 разів.

Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 
 

_________________
З "Динамо" ( Київ) з 1966 року .
За это сообщение пользователю Mykhaylo "Спасибо" сказали:
Alhimik, Gold
 Re: Україна неймовірна!
Повідомлення Додано: 03 липня 2014, 05:04 
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2009, 23:46
Повідомлення : 8177
Звідки: Toronto
Пол: Мужской

В здравом уме и твердой памяти (1)
Илья Репин.
Родился Илья в1844 году, в г. Чугуеве на Харьковщине в семье отставного солдата. Обучение живописи в биографии Репина началось уже в тринадцатилетнем возрасте от чугуевских иконописцев. А в 1863 году он переехал в Петербург, чтобы учиться в Академии Художеств. Во время обучения там прекрасно проявил себя, получив две золотых медали за свои картины.
В 1870 году отправился путешествовать по Волге, выполняя тем временем этюды и наброски. Там же зародилась идея полотна «Бурлаки на Волге». Затем художник переехал в Витебскую губернию, приобрел там имение.
***************
Художник , віком немає і 30 років , син солдата , купив собі маєток !!.. після того як поїздив по Волзі ...
Хрінова була у царя податкова інспекція ...


Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 
 

_________________
З "Динамо" ( Київ) з 1966 року .
За это сообщение пользователю Mykhaylo "Спасибо" сказали:
Gold, Shapych
 Re: Україна неймовірна!
Повідомлення Додано: 03 липня 2014, 05:51 
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2009, 23:46
Повідомлення : 8177
Звідки: Toronto
Пол: Мужской

В здравом уме и твердой памяти (1)
Цитата:
...Не дивлячись на репутацію салоїда, середньостатистичний українець з’їдає всього 18 кг свинини на рік. Це втричі менше, ніж звичайний німець...
.
Хм .... не знаю як там німці ... а у мене упаковка свинячих стейків з"їдається за днів десять , хай за два тижні ... Упаковка десь так під 2кг ... виходить кілограм на тиждень . Чотири кіло на місяць - хай буде три ... 36 кілограмів на рік - це я з"їдаю стільки свинини ... плюс курячі стегенця , всякі там ковбаси ...

Одним словом - я зажрався . В прямому смислі слова . :D:


Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 
 

_________________
З "Динамо" ( Київ) з 1966 року .
За это сообщение пользователю Mykhaylo "Спасибо" сказали:
Alhimik
 Re: Україна неймовірна!
Повідомлення Додано: 08 липня 2014, 13:10 
Аватар користувача

З нами з: 27 серпня 2010, 16:13
Повідомлення : 14909
Звідки: West
Пол: Мужской
Улюблений гравець: Ребров & ШЕВА

III место в викторине (1)
Мені здається, слідуючому місце ТУТ. Адже українці - це теж Україна.
У него нет зеркалки! Это просто потрясающе, как украинский фотограф делает такие снимки.


Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 
 

_________________
Старий кінь борозди не псує...
За это сообщение пользователю Shapych "Спасибо" сказали:
Alhimik, Mykhaylo, УльтраМарин, К.А.Н.
 Re: Україна неймовірна!
Повідомлення Додано: 08 липня 2014, 13:18 
Аватар користувача

З нами з: 11 грудня 2008, 21:03
Повідомлення : 12664
Звідки: Киев
Пол: Мужской
Улюблений гравець: Белькевич
Неймовірно чарівно.. Браво Майстру фотографії !


Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 
 

_________________
Зображення

Україна під захистом Божим
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  Створити нову тему Відповісти  [ 143 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі
Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Hosted by Getbb.Ru
Design by Gold
© 2008-2020 Форум Динамо Киев