Предыдущее посещение: Текущее время: 18 ноя 2018, 04:53

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 803 ]  На страницу Пред.  1 ... 50, 51, 52, 53, 54
Автор Сообщение
 Re: Сборная Украины
Сообщение Добавлено: 09 сен 2018, 18:14 

Любимый игрок: Ребров & ШЕВА

III место в викторине (1)
Важка перемога... необов'язковий пеналь - мало що не відбив кіпер.
напевно, аура стадіону вплинула і на арбітра, і на кіпера.
З врахуванням того, що ми не встигли відновитися, то результат дуже добрий. Бо вже на 60 хв стало видно, що словаки свіжіші. Але тепер у нас не залишилося спарених матчів, на відміну від суперників. Шкода лише, що словаки спочатку грають проти нас, а через три дні проти явно слабших чехів... хіба що, чехи наведуть до того часу порядок в своїй грі...
всіх вітаю з 6-ма очками!!!
P.S. Мені здалося, що Кузя і Зіна на сьогодні сильніші за Ярмолу і Конопу. Правда, не знаю ЯК би вони виглядали, якби вийшли з перших хвилин...
Не можу не відзначити Бурду - виглядав на голову впевненіше за Кривулю.

Не в сети Профиль Cпасибо сказано 

Сообщение Добавлено: 09 сен 2018, 18:26 

В здравом уме и твердой памяти (1)
Кількість офіційних матчів збільшилась на 4. Це в лігах D,C i D. В лізі А збільшення офіційних ігор може становити і 6 матчів. Щоправда, переможець А напряму їде на Євро, але фіналіст (програвша команда) вже нікуди не їде... тільки на звичайний відбірний груповий турнір.
Фактично - навантаження на команди збільшується мало не вдвічі.

Колись подібне штучне збільшення турніру придумало ФІФА , на світових чемпах. 1974, 1978, 1982 роки : після групи починалась нова група (з трьох команд). Цей есперимент виявився невдалим , від нього відмовились вже в 1986 році. Команди скаржились на перевтому від нікому не потрібних матчів. (Матчі були потрібні тільки тим, хто заробляє на рекламі, трансляціях т.п.)

Крім того - календар у всіх збірних щільний і розписаний наперед. І так важко знайти спаринг, а тут ще й новий турнір .
Офіційна гра - це і підготовка , збори, весь набір організаційного геморою . Як не крути а можливість поекспериментувати, перевірити свої теоретичні плани у кожного тренера різко зменшується.

Хоча, з іншої сторони - колись збірну СССР називали "чемпіон світу з товаристських ігор". Дійсно, в товарняках СССР вигравав у Бразилії, Аргентини, Іспанії, Франції, ФРН, Англії ( крім Італії :jokingly:, італійці грають в нікому не зрозумілий футбол і тому часто виграють ). Але в офіційних турнірах це совєтам не допомагало - там вчорашні розслаблені "товарняки" виявлялись зовсім іншими командами.

Все одно - я проти гігантоманії, проти роздування турніру.

Сообщение Добавлено: 09 сен 2018, 18:43 

Shapych писал(а):
Важка перемога... необов'язковий пеналь - мало що не відбив кіпер.
напевно, аура стадіону вплинула і на арбітра, і на кіпера.
З врахуванням того, що ми не встигли відновитися, то результат дуже добрий. Бо вже на 60 хв стало видно, що словаки свіжіші. Але тепер у нас не залишилося спарених матчів, на відміну від суперників. Шкода лише, що словаки спочатку грають проти нас, а через три дні проти явно слабших чехів... хіба що, чехи наведуть до того часу порядок в своїй грі...
всіх вітаю з 6-ма очками!!!
P.S. Мені здалося, що Кузя і Зіна на сьогодні сильніші за Ярмолу і Конопу. Правда, не знаю ЯК би вони виглядали, якби вийшли з перших хвилин...
Не можу не відзначити Бурду - виглядав на голову впевненіше за Кривулю.

Так , результат дуже добрий. Кількість передач в грі України просто зашкалює. Таке враження що ніхто не хоче брати на себе відповідальність за завершальний удар.
Кількіть неточних передач (особливо верхом, особливо в штрафному майданчику) теж ... забагато "хто-зна-куди"...
В дрібний пас, з технічним прийомом мняча, в його утриманням, з обводкою, за настіпним пасом може грати тільки Марлос. От хто є справжній бразилець !
Ярмола явно здав ... став важкий, повільний, неповороткий... Та і Конопля теж йде цим шляхом . Що поробиш, на фоні молодих і різких хлопців ветерани і виглядатимуть ветеранами.

Словаки явно сильніші за чехів. Солідніші, грають в розумний футбол. Тому ця перемога України :flag: , як на мене, важливіша за попередню, над чехами. Хоча і тут і там був фарт. В лізі А такий фарт не пройшов би. Уявляю собі групу - Німеччина, Франція і Україна. (Англія-Іспанія-Україна) ...
Не знаю ... Шевченку ще працювати і працювати ... відбір до чс-2018 був чисто програний, але там була окрема нефутбольна історія, за те Шевченку ніхто нічого і не сказав. А от з Євро-20 цей номер вже не пройде, тут запитають по повній програмі.

Поки що я не бачу в грі збірної чогось такого привабливого. Так, середнячок ... заробляльщики бонусів для федерації.

Сообщение Добавлено: 09 сен 2018, 20:07 

Любимый игрок: Белькевич
Mykhaylo,
але і зараз все таки скільки наших поїхало в інші чемпонати грати(хай і не найсильніші світу) !! а це гравці претенденти до Збірної... і у Збірній зявляється більший вибір виконавців... а цього у тренерів Збірної дуже давно не було!! а не Динамо .. шахтар і може ще хтось колись на лавку ...

але за Голкіпера Шевченко має все ж переглянути позицю... Пятов зараз дуже здає вже .... і думаю кроти скоро його будуть самі прибирати з основного ... ця ЛЧ їм це покаже ...

Україна під захистом Божим
Сообщение Добавлено: 09 сен 2018, 21:58 

К.А.Н. писал(а):
...але і зараз все таки скільки наших поїхало в інші чемпонати грати(хай і не найсильніші світу) !! а це гравці претенденти до Збірної... і у Збірній зявляється більший вибір виконавців... а цього у тренерів Збірної дуже давно не було!! а не Динамо .. шахтар і може ще хтось колись на лавку ...

але за Голкіпера Шевченко має все ж переглянути позицю... Пятов зараз дуже здає вже .... і думаю кроти скоро його будуть самі прибирати з основного ... ця ЛЧ їм це покаже ...

Вибір виконавців не змінюється вже 27 років, відтоді як стали роз"їжджатись по інших першостях. Тут нічого нового.
Хіба що на першому плані (щодо збірної) тепер служба спостереження за іншими чемпіонатами - хто там , як там ... Свого роду селекційна робота.

Щодо голкіпера - не знаю, можливо ... Не скажу що П"ятов здає, тим не менше обов"язково повинен бути ще хтось. А якщо травма? Дискваліфікація? Мало що може статись ... Видно, тому і взяли СаШо в збірну тренером воротарів.
До речі - не думаю що Шовковський такий вже авторитет для П"ятова. Для молоді - так, але не для такого зубра як АП.
Чесно кажучи, я чекав дебют Луніна в збірній. Але не було його, Луніна на полі. Здається, навіть в запасі не було. Все-таки гра залікова ...

Сообщение Добавлено: 09 сен 2018, 22:31 

Любимый игрок: Чарльз Барклі
Mykhaylo писал(а):
Кількість офіційних матчів збільшилась на 4.

Справді, на 4, я чогось думав, що турнір одноколовий. Ну навіть і 4 матчі додаткових серйозно на стан футболістів не вплинуть.

Сообщение Добавлено: 09 сен 2018, 22:51 

Любимый игрок: Чарльз Барклі
Mykhaylo писал(а):

Колись подібне штучне збільшення турніру придумало ФІФА , на світових чемпах. 1974, 1978, 1982 роки : після групи починалась нова група (з трьох команд). Цей есперимент виявився невдалим , від нього відмовились вже в 1986 році. Команди скаржились на перевтому від нікому не потрібних матчів. (Матчі були потрібні тільки тим, хто заробляє на рекламі, трансляціях т.п.)

Крім того - календар у всіх збірних щільний і розписаний наперед. І так важко знайти спаринг, а тут ще й новий турнір .
Офіційна гра - це і підготовка , збори, весь набір організаційного геморою . Як не крути а можливість поекспериментувати, перевірити свої теоретичні плани у кожного тренера різко зменшується.

Колись і в Лізі чемпіонів грали 2 групових раунди, от там другий точно був не потрібний. По великому рахунку і перший є поступкою великим клубам, щоб ті, не дай Боже, не вилетіли ще восени. Ну і реклама, ТіВі тощо.
Але. Наприклад, у відборі на Євро-08 в групах грало по 7 команд, а в одній навіть 8! Це по 12-14 офіційних матчів за рік! І ніхто не плакав. Потім, правда, кількість груп стали збільшувати.
Тому нічого страшного немає, як мені видається, в запровадженні цього турніру, і в зміні статусу кількох матчів з товариського на офіційний. Чи футболісту не цікавіше грати офіційний матч? Чи він приїжджає грати товарняк з метою відпочити і на розслабоні покатати собі м'яча? То сенс тоді такої гри? Тим більше, що товариські ігри не скасовані.

Крім того - календар у всіх збірних щільний і розписаний наперед. І так важко знайти спаринг, а тут ще й новий турнір . Так для чого шукати спаринги, якщо вже є календар ЛІги націй? Це раз. А коли в збірної вікно, то можна зіграти з такою ж незайнятою збірною в цей день. Не бачу проблем. Календар розписаний, беремо і домовляємося з потенційними вільними суперниками.

А хіба товариська гра не передбачає підготовки, зборів, і навіть експериментів і перевірки теоретичних планів? Он Шевченко Яремчука поставив вперше за збірну бігати з чехами, чим не експеримент, і навіть вдалий певною мірою?

За это сообщение пользователю Osiris "Спасибо" сказали:
Mykhaylo, К.А.Н.
Сообщение Добавлено: 09 сен 2018, 23:46 

Всі офіційні матчі Збірної проводити виииключно у Львові- це потрібно прийняти на законодавчому рівні.

За это сообщение пользователю Alhimik "Спасибо" сказали:
Mykhaylo, Osiris, УльтраМарин

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 803 ]  На страницу Пред.  1 ... 50, 51, 52, 53, 54