Предыдущее посещение: Текущее время: 21 ноя 2017, 04:52

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 630 ]  На страницу Пред.  1 ... 38, 39, 40, 41, 42
Автор Сообщение
 Re: Александр Шовковский
Сообщение Добавлено: 14 дек 2016, 16:50 

Любимый игрок: Зидан
Динамо хочет навсегда закрепить за Шовковским первый номер
Клуб считает, что голкипер это заслужил
Столичный клуб в одной из соцсетей предложил болельщикам высказаться по поводу закрепления за Александром Шовковским первого номера в «Динамо».
Чи підтримуєте ви ініціативу закріпити назавжди за Олександром Шовковським 1-ий номер у нашій команді? pic.twitter.com/4XzaUo0lTS

Не в сети Профиль Cпасибо сказано 

Сообщение Добавлено: 14 дек 2016, 22:36 

Отличному модератору (1)
і ЩО завадило перед матчем його випустити на поле для символічного удару, чи пеналя, щоб його аплодисментами провели люди?..

Я гадаю, що це банальний "похєр". Нікому там це нафіг не потрібно. Мудаки. :(
Я навіть написав листа Ігорю Суркісу на цю тему , але ... схоже , що ТАМ ( в клубі ) нікого такі речі не цікавлять ...

Круто, дякую за проявлену позицію! Насправді, зараз це діло повинне дійти Суркіса - є інфо, що вже багато відомих людей підключилися до того, щоб організувати матч, плюс хлопці з ультрас обіцяють зі своєї сторони зробити все можливе, щоб донести це до нього. Інша справа, какого ху...дожника це треба доносити? Чи в клубі один Суркіс все робить? Хєрова туча віце-президентів, директорів та ще хз кого, та не можуть зробити? Та навіть, як Shapych вище норм сказав, щоб хочав вийшов та стадіон йому поаплодував.
Динамо хочет навсегда закрепить за Шовковским первый номер

Прокинулись. Хоча я не здивуюсь, якщо це запостила людина, яка просто веде офіційну сторінку клубу у Твітері))))

FCDK_FANATKA_UA, Sergio El bombero
Сообщение Добавлено: 14 дек 2016, 23:45 

Любимый игрок: Ребров & ШЕВА

III место в викторине (1)
А я спробую зробити прогноз: якщо Шовковський вирішить зайнятись тренерською діяльністю, то у нього будуть чи не найкращі результати зі всіх динамівців останніх 15 років.
Питання - чи рішиться він...

Сообщение Добавлено: 15 дек 2016, 15:22 

:yes: У мене теж стійке відчуття що з СаШо може вийти хороший тренер. В нього є характер, вимогливість, багаторічний досвід капітана і взагалі футболіста. Досвід виступів на міжнародній арені на високому рівні (кілька років та все ж). Але чи захоче він сам стати тренером. Це його особисте право. Просто мені хотілося щоб він став тренером.

Сообщение Добавлено: 15 дек 2016, 23:19 

Любимый игрок: Ребров & ШЕВА

III место в викторине (1)
А от і новина...
Экс-голкипер киевского «Динамо» Александр Шовковский не собирается уходить из футбола.

41-летний Шовковский по окончании нынешнего сезона объявил о завершении карьеры игрока. Тем не менее, после больше чем 20 лет, проведенных в воротах, легендарный футболист прощаться с игрой миллионов не собирается.

В новом году Шовковский намерен начать тренерскую карьеру. Уже в 2017 году экс-голкипер «Динамо» продолжит трудиться на благо футбола, сообщает Znaj.ua. Причем его должность будет связана с работой с голкиперами. Сейчас Шовковский уже является одним из кандидатов в национальную команду.

Пока что этот пост в сборной Украины занимает испанский тренер Педро Харо. После работы с вратарями в «Реале» и «Малаге» Харо проявил себя как профессионал и в работе с голкиперами нашей сборной, поэтому от его услуг в ФФУ отказываться пока не намерены.

Что касается Шовковского, то в октябре этого года в составе группы из 26 человек он прошел обучение на тренерских курсах и получил лицензию категории А и B.

Сообщение Добавлено: 22 янв 2017, 10:24 

Любимый игрок: Роналдиньо
12 грудня 2016 року після закінчення матчу Динамо - Шахтар інформаційний простір облетіла новина, що голкіпер Олександр Шовковський завершив кар'єру.

На той момент за плечима воротаря киян був 41 прожитий рік, 24 з них присвячені спортивній кар'єрі.

Олександр того вечора був присутній на трибунах НСК Олімпійський, підтримував рідне Динамо. Однак взяти коментар по гарячих слідах не вдалося - відразу після фінального свистка голкіпер покинув стадіон.

Він змішався з натовпом уболівальників, а згодом відключив телефон, після чого полетів на відпочинок.

І ось тепер Шовковський розповів, чому він прийняв таке рішення.

- Так чому Олександр Шовковський вирішив завершити кар'єру?

- Я по своїй натурі людина, яка програвати не любить. Не вміє. Не хоче. І не буде. Якщо щось складається не так, я намагаюся переломити ситуацію, намагаюся зробити все можливе, щоб змінити її у межах власних можливостей. Якщо не йде гра, я більш ретельно та цілеспрямовано займаюся на тренуваннях, працюю індивідуально, аналізую психологічні моменти. Акцентую на цьому увагу та вибудовую роботу так, щоб удосконалити свої якості, привнести нове.

Однак рано чи пізно настає момент, коли твої можливості відстають від твого бажання. У моєму віці актуально було не так підтягти можливості, скільки не впустити їх. У той же час молоді хлопці, які зі мною працювали у Динамо, можуть покращувати якість своєї гри. Вони вдосконалюються, пізнають нове. Я бачив прекрасно, що і Артур Рудько, і Максим Коваль удосконалюються. А я - намагаюся не розгубити.

- Але у вас за плечима величезний досвід...

- Досвід хороший у певних моментах, але для того, щоб далі продовжувати грати на такому ж рівні, мені вже не вистачало сил витягати із себе, а витягати доводилося фактично все. Віддавати здоров'я, грати через не можу... Вже не було тієї впевненості, того величезного бажання. З віком воно все-таки втрачається.

З іншого боку, є джентльменська угода з президентом клубу. Перебувати у команді тільки для того, щоб бути тут - це не для мене. Ми домовлялися, що так не буде. Я відчував, що не готовий конкурувати, не готовий викладатися на сто відсотків... Викладатися-то я готовий, але результату, як раніше, вже не буде. Який сенс мучити себе і команду? Зваживши всі фактори, я і прийняв рішення завершити кар'єру.

- Може, варто було потерпіти до кінця сезону?

- Були такі думки. Але я розумів, що не зможу витримати збори. А мучити себе і команду - не було сенсу.

- Існує думка, що багато тренерів свідомо пропонують ветеранам менші навантаження, щоб організм міг з ними впоратися.

- Щоб грати на найвищому рівні, все потрібно робити на автоматизмі, а для цього потрібно багато працювати. Так, ти можеш змінити кількість повторень і замість десяти зробити шість або сім. Але і ці сім повторень ти повинен робити на максимумі. Якщо починаєш зменшувати на тренуванні, то зменшуєш і в грі. Я не міг уже відповідати за якість своєї гри, яке відповідає марці Динамо.

- Рішення про завершення кар'єри Ви приймали самостійно?

- Я можу радитися, питати, цікавитися чужою думкою, але рішення я завжди приймаю самостійно. Як кажуть: "Ми порадилися, і я вирішив".

- Так ви радилися?

- Так. І з президентом клубу, і з генеральним директором, і зі своєю сім'єю.

- Багато говорять про прощальний матч.

- Я не хочу зараз говорити на цю тему. Поки немає сенсу.

- З президентом Ігорем Суркісом є якась домовленість щодо майбутнього у рідному в клубі?

- Це поки тільки наша з президентом домовленість, вона не для преси. Ні для кого.

- Останнім часом практично всі свої інтерв'ю Ви давали українською мовою. Труднощі відчували?

- Абсолютно ні. Мої батьки розмовляють українською, і в спілкуванні з ними я часто переходжу на рідну мову. Для мене ніколи не було проблемою говорити українською. Якщо треба, я можу легко перейти на українську мову.

- Ви закінчили грати у 42. Як думаєте, коли настає критичний вік для спортсмена?

- До 27-28 років футболіст найчастіше працює на внутрішньому ентузіазмі. Усередині все горить від бажання грати. Але переступаєш цей рубіж, і вогонь починає потихеньку згасати. На його місце приходять мідні труби розуміння, професіоналізму, характеру, ставлення до себе та відповідальності. Відповідальності перед своїми партнерами.

- У Вашій кар'єрі були вилучення. Всі пам'ятаєте?

- Їх було три. Із запорізьким Торпедо, з Реалом і з Шахтарем. У всіх трьох випадках мене видаляли за фол останньої надії.

- Ви всю кар'єру провели у Динамо. Але ж напевно Вас звали в інші клуби?

- Знаю, що були реальні пропозиції. Але зараз про це немає сенсу говорити.

- Нещодавно ви вкотре стали об'єктом для жартів з боку "Студії Квартал 95". Як ви ставитеся до їхньої творчості та до таких номерів?

- У мене чудові відносини з Олександром Пікаловим. Знайомий я і з Зеленським, і з Жидковим. Хлопці пишуть дуже смішні цікаві жарти. Іноді бувають і невдалі, на мій погляд. Але в цілому я абсолютно спокійно ставлюся до подібного.

За это сообщение пользователю Пьянич "Спасибо" сказали:
FCDK_FANATKA_UA, Mykhaylo, Sergio El bombero, Shapych, УльтраМарин
Сообщение Добавлено: 18 фев 2017, 02:50 

В здравом уме и твердой памяти (1)
О книгах и о языках

Последняя книга, которую прочитал - вся серия о Ганнибале Лекторе. Сейчас читаю на английском(!!). Также хорошо знаю украинский язык, хотя всю жизнь говорил на русском. Но мы все должны идти к тому, чтобы переходить на украинский. Обучение должно происходить на нем. Но думаю я на русском. Хотя стараюсь разговаривать на украинском, в частности с родителями.
Повний текст інтервью з СаШо http://newsoboz.org/sport/-s-roditelyami-starayus-razgovarivat-na-ukrainskom---shovkovskiy-18022017012004

Сообщение Добавлено: 18 фев 2017, 08:11 

Изображение

Фото з https://football24.ua/shovkovskiy_nazvav_komandu_svoyeyi_mriyi_z_eksodnoklubnikiv_n366358/

Сообщение Добавлено: 20 фев 2017, 10:06 

Любимый игрок: Олег Гусев
Шеве сигарету убрали в фотошопе :D:

Сообщение Добавлено: 24 фев 2017, 03:37 

"Караулят у дома": Шовковский откровенно рассказал о подлой травле и провокациях

Экс-вратарь "Динамо" Александр Шовковский признался, что его давно пытаются дискредитировать. По словам футболиста, лжежурналисты хотят раздуть скандал, связанный с его бывшей женой Ольгой Аленовой.

В комментарии "Обозревателю" легендарный голкипер киевлян подчеркнул, что провокация во время общения с болельщиками - откровенная заказуха.

"Если честно, чего-то подобного я ожидал. Это люди, которые уже давно меня донимают. Они караулят меня у дома, ища сенсацию и пытаясь искусственно раздуть тему с налогами и алиментами бывшей жене. На протяжении длительного времени они стараются всеми способами оговорить меня, представить в негативном свете и ввести в заблуждение общественность. Саму журналистку вижу впервые, но кто ее нанял, прекрасно знаю. Видно, что такая работа в целом, и смонтированный сюжет в частности – это чистой воды заказной материал, выполненный подкупленным лжежурналистом за деньги", - сказал СаШо.

https://www.obozrevatel.com/sport/football/63028-karaulyat-u-doma-shovkovskij-otkrovenno-rasskazal-o-podloj-travle-i-provokatsiyah.htm
:evil:

Сообщение Добавлено: 22 апр 2017, 12:07 

Любимый игрок: Роналдиньо

За это сообщение пользователю Пьянич "Спасибо" сказали:
FCDK_FANATKA_UA, Mykhaylo, Sergio El bombero
Сообщение Добавлено: 22 апр 2017, 18:40 

Дужу, дуже, дуже хочу бачити Сашка успішним тренером. Він того гідний!

Сообщение Добавлено: 22 апр 2017, 18:46 

Любимый игрок: Чарльз Барклі
в ДК?

Сообщение Добавлено: 22 апр 2017, 20:52 

В ідеалі так, але не при цьому менеджементі. Але це його життя і йому вирішувать

Сообщение Добавлено: 21 сен 2017, 22:25 

Бывший голкипер киевского "Динамо" и сборной Украины Александр Шовковский в соцсетях рассказал историю, как его мошенники пытались развести на деньги.

Шовковскому позвонил некий человек, который представился бывшим одноклубником Георгием Деметрадзе и попросил срочно перевести ему на счет 5000 долларов на операцию.

http://www.segodnya.ua/sport/football/moshenniki-trebovali-u-aleksandra-shovkovskogo-pyat-tysyach-dollarov-1057785.html
Александр Шовковский

33 mins ·
..
Звонок на мобильный телефон:
— Алло?
Страдальческий голос в трубке с грузинским акцентом:
— Алло! Братка, как дэла? Нэ узналъ? Ты что???, как нэ узналъ?
Возникло предположение, в каком приблизительно русле будет идти дальше этот разговор... Продолжаю его.
— Не узнал. С кем имею честь говорить?
— Эта Жора!!! — ещё более страдальчески
Я невозмутимо:
— Кто???
Обиженно-больно в трубке:
— Жора Дэметрадзе! Как тваи дэла?
Изумленно:
— Жора??!!!!! Какими судьбами?! Мои хорошо. А как твои дела?
— А мои х...ёво!
— Что так? Что случилось?
— В бальницэ лежу. Папал в ауарию я. Увэсь паламаный... ребра, нах.., папереламываул... Знаю, ты точна можеш мене памочь. Не магу дазваница Кахе, он мэр там, пастаяна в разъездах там... Телефон с сабой нету, а мне тут нада аперацию дэлать... Вобщэм, мене нада срочна 5000 тысч доларав... Не мене, а дохтару. Каха увыйдет на свиазь и я тебе атдам... Нада кровъ из насу...
— Конечно!!! Если надо, то бросай данные, кому переводить
— Я тебе напишу смс
— Да!!! Конечно — а сам уже набираю номер Кахи и Деми...

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1551038254958174&id=100001560433670
Найогидніше те що з-за якоїсь падли наступного разу не буде віри людині яка справді доведена до відчаю і просить про допомогу.
Після спілкування з отаким хитрожопим жульем виробляються черствість до всіх. Це погано , але це так.

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 630 ]  На страницу Пред.  1 ... 38, 39, 40, 41, 42