Предыдущее посещение: Текущее время: 18 июл 2018, 03:49

Правила форума

В этом разделе каждый человек, чувствующий в себе силы и имеющий желание, может написать авторскую статью. :declare:

Мы не ограничиванием наших авторов в тематике, но предпочтение всё же отдаем футбольным вопросам)). :football:

Если у автора имеется три свои статьи в разделе, он вправе напрямую обратиться к администрации форума с просьбой о выделении для него собственной колонки. :yes:

Автор Сообщение
 Юра, вийшло...
Сообщение Добавлено: 14 дек 2015, 18:32 

Любимый игрок: Олег Гусев
Юра, вийшло...

Для мене це стало справою останніх місяців. Безліч контактів, спільнот, спроб щось знайти, аби зберегти для твоєї сім'ї бодай якісь задокументовані спогади про твою участь і війні за свободу і майбутнє... З'явилися, навіть, знайомі, які зараз проходять службу там, де служив ти. Люди один через одного намагалися віднайти хоча б щось... Суттєво ускладнювало пошук і те, що це, звичайно, була не прогулянка... Хто ж там думав, що цього не вистачатиме(

Я мріяв про яку-небудь згадку, розповідь, інформацію про нашого Юру. Складно було писати людям, які начебто мають відношення до 128-ої... Але як пояснити що саме мене цікавить...

Саме так недільного ранку я з острахом набирав номер, з якого рік тому мені надійшло ммс, яке я так і не отримав - не завантажилось зображення... Я абсолютно випадково пригадав цей епізод, встигнувши зробити себе винним за те, що можливий ключ до вирішення питання був поруч, а я... Ледь знайшов той старий телефон... І ось дзвоню... Що казати? А якщо цей номер є власністю рашистів? Ви могли просто загубити телефон, виходячи з пекла... Або, не дай Боже, трубку візмуть родичі власника номера... Навіть писати не хочу про ті свої страшні думки...(

- Близько року тому з цього номера мені була надіслана ммс з Донецької області... З-під Дебальцево, зона АТО... Ви, можливо, маєте до цього відношення... - починаю.
- Так, я маю відношення, - відповідає чоловік на тому кінці, явно з максимальною увагою до того, що почув перед цим.
Я пояснив з якого приводу турбую, кілька слів розповівши про себе і про нас, щоб людина переконалася у моїх намірах...

Юра був старшиною Влада - саме так звати людину, яка мені дуже допомогла... Ставало ніяково щоразу, коли я набирав і казав, що поштова скринька порожня, нічого не прийшло. І ось це сталося...

Громадо, як важно віднайти потрібні слова... Ніколи в житті не було проблемою висловити почуття і емоції словами... А тут...

Владе, ми всі Вам вдячні за те, що ви робили на Сході нашої України. Повірте, звертаюся від імені тих людей, які ніколи в житті не забудуть Вашого Подвигу і Відваги. При виході з Дебальцево Ви отримали контузію... Бажаю найміцнішого здоров'я, спокою, миру і затишку Вам і Вашій родині. Ви таке пережили останнім часом...

Юро, нам тебе завжди не вистачатиме і ми ніколи тебе не забудемо...

Я з якимись дивними почуттями матиму за честь передати те, що вдалося знайти, твоїм дівчатам - дружині і донечці. Складно уявити, як їм це потрібно...

У листопаді 2014-го ми цим інтернет-товариством передали трошки "привітів" для укріплення морально-вольових, як кажуть...

Изображение

Можливо, тебе хтось не знав за іменем і прізвищем, але якщо хтось бачив тебе у такому вигляді, теперь знатимуть: Ти - герой Юра Юрченко.

Владе, Юро, низький уклін.

Изображение

Изображение

I - viewtopic.php?p=326891#p326891
II - static.php?p=fosters
III - viewtopic.php?p=352730#p352730

P.S.: твоє друге фото просто розриває... Не доберу жодного слова щоб сказати, як тебе не вистачає...(

P.P.S.: Вибачте мені, люди, але після того, як знайшлися світлини, які збережуться Юриною сім'єю на все життя, мені наче камінь з плечей впав... ще раз кажу, що не можу зрозуміти цього стану((((((

Не в сети Профиль Cпасибо сказано