Предыдущее посещение: Текущее время: 23 ноя 2017, 18:47

Правила форума

В этом разделе каждый человек, чувствующий в себе силы и имеющий желание, может написать авторскую статью. :declare:

Мы не ограничиванием наших авторов в тематике, но предпочтение всё же отдаем футбольным вопросам)). :football:

Если у автора имеется три свои статьи в разделе, он вправе напрямую обратиться к администрации форума с просьбой о выделении для него собственной колонки. :yes:

Автор Сообщение
 ... Ми за незалежність. Отож нам так і важко через те (с)
Сообщение Добавлено: 30 окт 2014, 18:58 

Ми воїни. Не ледарі. Не лежні.
І наше діло праведне й святе.
Бо хто за що, а ми за незалежність.
Отож нам так і важко через те.

Ліна Костенко

Гуде безліччю кінських сил бульвар Шевченка, не знаю скільки мільйонів доларів стоять у заторі в напрямку Бесарабки, невдоволено ревучи, проїжджаючи кілька сантиметрів. Пихаті охоронці зустрічають таких самих відвідувачів Прем'єр-Палацу, навпроти - повномасштабна реконструкція будівлі готелю "Санкт-Петербург". Стоїть все і всюди. Навіть невеличка Пушкінська зі сторони площі Льва Толстого застигла в очікуванні руху.

У кількох десятках метрів від перетину Шевченка/Пушкінської, у затишному дворі розташований офіс ГО "Патріот". Можливо, колись це був офіс, а сьогодні - місце збору вантажу/передач до зони АТО. Скрізь коробки, пакунки, кілька рюкзаків. Запевняю Вас, над кожною валізою невидимою хмарою (хоча, доречніше буде сказати хмаринкою) кружляють молитви, сльози, поцілунки, посмішки і теплі долоні, які складали речі своїм синам, братам, чоловікам, батькам... Запоріжжя, Житомир - написи на коробках, з додаванням маркування від Нової пошти. У приміщенні мене зустріли дві молоді дівчини, які неквапливо щось обговорювали. Привітався, спитав де можу знайти потрібну мені людину. Її не виявилося на місці, тому дізнався про можливість знайти потрібний мені рюкзак, щоб докласти у нього те, що нас просили. Величезну валізу, яку дбайливо зібрала дружина нашого товариша, у якої, до речі, сьогодні День народження, важко було не помітити. Ще й через те, що напередодні з цим рюкзаком обійшов ледь не пів міста. Розмотую клейку стрічку, відкриваю верхій відділ і обережно, майже втрамбовуючи (рюкзак справді запакований так, що, боюся, і лист у конверті вмістився б з величезними зусиллями), додаю наш "привіт" і подяку бійцю птб 2 арт. див. 128 огпбр.

За час, поки я там був, приміщення відвідало близько п'яти людей. Приблизно людина на хвилину... І всі несуть, і несуть, і несуть... Ми можемо скільки завгодно розуміти і осмислити, що йде війна. Ми можемо безліч разів передавати слова підтримки і вдячності нашим воїнам... Але такі місця просто розривають свідомість. Цнотливі, я б сказав, ноти тривоги і напруги електризують повітря на багато метрів навколо. Тут не усміхаються, не жартують, але при цьому ніхто нікому не "гиркає", не "агов"-кає, поважно поступаючись простором у вузьких коридорах та сходах, пропускаючи один поперед одного...

Чи є байдужі до того, що відбувається на сході України, люди? Ви таких знаєте? Зводіть іх у місце збору відправлень до зони АТО. Наступного разу вони не підуть туди з пустими руками... Наступного разу вони самі запитають Вас "коли йдемо?"...

Ми - люди, які, знаходячись в серці Країни, в серці Європи, опинилися в тилу, маємо розуміти просту істину: наша армія нам потрібна там, а ми їй - тут.

Слава Україні!

Бережи Вас Бог.

http://www.forumdynamo-kyiv.org

Не в сети Профиль Cпасибо сказано 

За это сообщение пользователю Manager "Спасибо" сказали:
Ilyuxa, KolSer, mmfua, Mykhaylo, Гудя, Sergio El bombero, Shapych, yanna4ever, УльтраМарин, Энигма
 Re: ... Ми за незалежність. Отож нам так і важко через те (с)
Сообщение Добавлено: 03 ноя 2015, 11:50 

Любимый игрок: Олег Гусев
Минув рівно рік з моменту, коли Юра (Fosters) отримав "привіти" від нашої спільноти, невід'ємною частиною якої він назавжди залишиться. Це співпало зі святом артилериста - Юриним святом. Нагадаю, протитанкова батарея 2 артилерійского дивізіону 128 огпбр.

Знаю, що добряче "насипали" козломордим, рятуючи життя іншим нашим підрозділам. Знаю, що змушували тремтіти ворога, лише з'являючись в "ефірі". Знаю в якому пеклі знаходилися півроку... Але навіть не уявляю, як виходили зі зброєю у руках...

Пам`ятаєте, як ми вирішували що передати нашому захиснику на передок?.. Як дійшли згоди у тому, що моральна підтримка має величезне значення там... У результаті цього нами був написаний лист зі словами вдячності Юрі і всім, хто разом з ним боронить Україну від загарбників і зрадників. А особисто для нього ми відправили ще дещо...

Ніколи не забуду, як 3 листопада 2014 року пролунав дзвінок з незнайомого номера. Це був Юра, який одразу почав дякувати за подарунки. А про лист... "мужики читают и рыдают"... ледь стримався... Казав, що буде носити наш подарунок не знімаючи) Згодом, як він через півроку розповів, наш презент доволі швидко опинився у крові... Витягав пораненого побратима(

Можливо, хтось з хлопців згадає свого товариша по цій світлині, точніше, по нашому подарунку. Так, ви могли не знати імені і прізвища, але зараз вже не секрет, що людина у футболці футбольного клубу "Динамо" (Київ) з оригінальним написом на спині - Юра Юрченко, патріот, який віддав всі сили, здоров'я, а, згодом, і життя за нас з вами, за свою Україну...

Изображение

Юра, вічна пам`ять.

Re: ... Ми за незалежність. Отож нам так і важко через те (с)
Сообщение Добавлено: 19 апр 2017, 15:45 

Manager писал(а):
Ми воїни. Не ледарі. Не лежні.
І наше діло праведне й святе.
Бо хто за що, а ми за незалежність.
Отож нам так і важко через те.

Ліна Костенко

Ми - люди, які, знаходячись в серці Країни, в серці Європи, опинилися в тилу, маємо розуміти просту істину: наша армія нам потрібна там, а ми їй - тут.

Повністю згоден з вами. Тільки той народ переможе де армія з народом, а народ з армією.

За это сообщение пользователю tyomich123 "Спасибо" сказали:
Gold