Форум Динамо Киев
http://forumdynamo-kyiv.org/

Биатлон
http://forumdynamo-kyiv.org/viewtopic.php?f=42&t=982
Сторінка 1 з 21

Автор:  ~Макси~ [ 17 грудня 2009, 17:31 ]
Тема повідомлення:  Биатлон

Всё,что связанно с лыжным спортом,пишем сюда.

Автор:  ~Макси~ [ 17 грудня 2009, 17:35 ]
Тема повідомлення:  Re: Биатлон

Сегодняшняя индивидуальная гонка у женщин на этапе Кубка мира в Поклюке, как мы и предполагали, принесла более позитивные результаты для украинской команды. Валя Семеренко снова попала в первую десятку, и это позволило ей выйти на третье место в борьбе за малый хрустальный глобус. Стреляли наши спортсменки сегодня довольно точно и это позволило сразу четверым попасть в зачетные очки!!!

1. Хелена Йонссон (0+0+0+0) 43:04.1
2. Анна-Карин Олофссон (1+0+0+0) +22.6
3. Анастасия Кузьмина (1+0+0+0) +27.3
...
8. Валя Семеренко (0+0+1+0) +1:36.6
15. Оксана Хвостенко (0+1+0+0) +2:51.7
24. Елена Пидгрушная (0+1+0+0) +3.55.4
36. Вита Семеренко (0+2+0+1) +4:30.3
50. Лилия Вайгина-Ефремова (1+2+1+1) +5:30.8
59. Нина Карасевич (0+1+0+1) + 6:14.7
96. Оксана Яковлева (1+4+1+1) + 10:28.2

Автор:  Crazy [ 17 грудня 2009, 19:08 ]
Тема повідомлення:  Re: Биатлон

Дааа, шведки были сегодня в ударе, а немки этот удар потеряли похоже))

Автор:  Gold [ 17 грудня 2009, 19:14 ]
Тема повідомлення:  Re: Биатлон

Сьогодні, 17 грудня, на третьому етапі Кубка світу з біатлону відбулася індивідуальна гонка серед чоловіків.

Лідер австрійської збірної Крістоф Зуманн став найкращим за підсумками індивідуалки, заробивши лише одну штрафну хвилину. Другим став француз Симон Фуркад з одним промахом.

Третю позицію, за відсутності лідерів норвезької збірної Бйорндалена і Свендсена, зайняв їхній товариш по команді Александер Ус.

Українські спортсмени показали непогані результати в Поклюці, посівши три місця в двадцятці. Найкращим з українців став Сергій Седнєв з 9-им результатом і двома промахами. Андрій Дериземля став 16-им у фінішному протоколі з трьома штрафними хвилинами, а Олег Бережний, відстрілявшись чисто, показав 25-й результат.

Кубок світу, третій етап, Поклюка

Індивідуальна гонка, 20 км

Чоловіки

1. Крістоф Зуманн (Австрія)
2. Симон Фуркад (Франція)
3. Александер Ус (Норвегія)
4. Міхаль Шлезингер (Чехія)
5. Вінсант Жей (Франція)
6. Томаш Сікора (Польща)
7.Фроде Андресен (Норвегія)
8. Даніель Мезотіч (Австрія)
9. Сергій Седнєв (Україна)
10. Павел Хурайт (Словенія)
....
16. Андрій Дериземля (Україна)
25. Олег Бережний (Україна)

Автор:  Crazy [ 17 грудня 2009, 19:19 ]
Тема повідомлення:  Re: Биатлон

Сборная Украины: Седнев - 9-й, Дериземля - 16-й, Бережной - 25-й, Биланенко - 55-й, Деркач - 58-й.

А после второй стрельбы Дереземля был первым, но после заметно подсел

Автор:  ~Макси~ [ 17 грудня 2009, 19:22 ]
Тема повідомлення:  Re: Биатлон

Организация хорошая + равномерно раскидан снег,что практически не бывает в Ханты-Мансийске...

Автор:  kremen [ 18 грудня 2009, 10:50 ]
Тема повідомлення:  Re: Биатлон

Макс не надо гнать на Ханты, там очень все классно всегда делают (организацию и трассу)

Автор:  ~Макси~ [ 18 грудня 2009, 11:11 ]
Тема повідомлення:  Re: Биатлон

У меня телевидение формата HD,я каждую пылинку вижу :D: Никто не гонит,это вопрос к размышлению организаторам :yazik:
Если они меня не видят,то ты им передашь :palchiki:

Автор:  Crazy [ 18 грудня 2009, 22:11 ]
Тема повідомлення:  Re: Биатлон

Я тоже согласен, что В Ханте, самая плохая организация... Это не значит, что ужасная, но остальные трасы всегда готовы лучше

Автор:  ~Макси~ [ 18 грудня 2009, 22:25 ]
Тема повідомлення:  Re: Биатлон

И освещение должно быть даже днём,при ярком солнце - человеческий глаз этого не видит,а камера да!

Автор:  Crazy [ 18 грудня 2009, 23:36 ]
Тема повідомлення:  Re: Биатлон

Поэтому там всегда такая темная картинка :yes:

Автор:  Gold [ 19 грудня 2009, 14:07 ]
Тема повідомлення:  Re: Биатлон

Зображення
В жіночій спринтерській гонці довжиною у 7,5 км на третьому етапі Кубка Світу з біатлону, котрий відбувається в словенському місті Поклюка, українки фінішували наступним чином: Віта Семеренко – 14-ю, Валентина Семеренко – 26-ю, Лілія Вайгіна-Єфремова – 46-ю, Оксана Хвостенко – 50-ю, Олена Підгрушна – 57-ю, Ніна Карасевич – 78-ю, а Інна Супрун – 83-ю.

Після вдалого першого етапу що в жінок, що в чоловіків, був певний спад. котрий був пов'язаний з не пристосованістю до траси в Хохфільцені. Та вже в індивідуальних гонках представники українського біатлону покращили свої результати. В Кубку нації, після злету і падіння, жіноча збірна України перебуває на п’ятій сходинці з відставанням від Франції, котра йде четвертою, в 200 очок. Позаду з незначним відставанням до звітної гонки знаходиться Китай, з яким сьогодні і відбуватиметься головна суперечка.

На звітну гонку було заявлено 113 біатлоністок, але на старт вийшло 112: на дистанцію не вийшла латвійка Герда Круміна. Україну ж сьогодні представляють сім спортсменок, котрі були і на попередньому етапі в Хохфільцені. Оксана Яковлєва, котра замість Інни Супрун, стартувала в індивідуальній гонці на даного етапі Кубка Світу, сьогодні поступилася місцем Інні, тобто тренерський штаб повернувся до попереднього свого складу. Головні надії на успішний виступ Віта та Валя Семеренко, Оксана Хвостенко, Олена Підгрушна та Лілія Вайгіна-Єфремова стартують в першій половині гонки, а от Ніні Карасевич та Інні Супрун не позаздриш: вони мають «пізні» номери, що внаслідок «розбитості» траси на той момент гонки зменшує їх шанс на вдалий виступ в спринті, в котрому одним з головних критеріїв є швидкість. Китай, до котрого жвава увага має бути, сьогодні заявив шість біатлоністок: Конг, Я. Лі, Сонг, Ванг, Х. Лі та Донг. То ж хто краще виступлять: китаянки чи українки? Нагадаємо, що в очковий залік збірної Кубка нації йдуть три кращі результати з всіх представників.

Українка Лілія Вайгіна-Єфремова звично гонку почала на високій швидкості, захвативши поточне лідерство на першому колі дистанції, але на вогневому рубежі промахи її не оминули: два додаткові кола штрафу по 150 метрів відібрали в неї біля 50 секунд. До речі китаянка Я. Лі ще не вдаліше стріляла – три промахи. В Оксани Хвостенко, на жаль, теж не заладилася стрільба: вона перші свої дві мішені не поцілила, заробивши додаткових 300 метрів.

Що сьогодні зі стрільбою українських біатлоністок? І Валентина Семеренко «порадувала» двома промахами. З такою влучністю нічого доброго не потрібно чекати. На «стійці» Лілія Вайгіна-Єфремова перевершила свою першу стрільбу, «заробивши три кола штрафу і загалом в гонці вона пробігла 5 додаткових кіл. Що ж черговий провал у стрільбі в Лілії. Свіжий в пам’яті фінішний етап Лілії в естафеті, і от сьогодні знову. З такою стрільбою на Олімпіаду їхати немає сенсу.

Шведка Олофсон на «стійці» відстрілялася не в стилі останніх своїх гонок: два промахи і втрата шансів на попадання в десятку. І ось на решті перша «чиста» стрільба у виконанні українки - це Оксана Хвостенко так на «стійці» відстрілялася. «Подвиг» своєї співвітчизниці повторила Валентина Семеренко. Після не вдалого та песимістичного початку гонку можна перевести дух – за очки українки спробують зачепитися.

Стрільба лежачи для українок сьогодні є чималою перешкодою: Віта Семеренко «заробила» одне коло штрафу, а Олена Підгрушна аж три. Що ж буде далі? Одна з фавориток звітної гонки росіянка Ольга Зайцева взагалі не змогла поцілили в жодну з мішень.

А от «стійка» для наших біатлоністок сьогодні привітніша: Віта Семеренко як і її сестра Валя та Оксана Хвостенко не промахнулася, що дало їй можливість з одним промахом стати кращою серед українських біатлоністок в звітній гонці. Олена Підгрушна теж без промахів залишила «стійку».

Інна Супрун після влучної стрільби лежачи аж чотири промахи настріляла лежачи, Ніна Карасевич загалом на обох вогневих рубежах отримала три кола штрафу. Така стрільба «відкинула» обох українок далеко за очкову зону звітної гонки.
Зображення

За очки сьогодні вдалося лише зачепитися сестрам Семеренко: Віта за 14-е місце отримала 27 очок до особистого заліку, а Валя – за 26-е – 15. В гонці переслідування за підсумками сьогоднішнього спринту попали сестри Семеренко, Лілія Вайгіна-Єфремова, Оксана Хвостенко та Олена Підгрушна.

Сьогодні українські біатлоністки не порадували своїх шанувальників високими результатами. В кожної із спортсменок на це свої причини. В Олени Підгрушної та Лілії Вайгіної-Єфремової не пішла стрільба; сестри Семеренко та Оксана Хвостенко не продемонстрували високої швидкості і в потрібний момент на стрільбі лежачи зробили не потрібні промахи. А від Ніни Карасевич та Інни Супрун достойних результатів і не очікували, надіялись лише на їх влучну стрільбу і бодай зачепитися за «очки».

А перемогу в цій гонці святкувала росіянка Світлана Слєпцова. Відставши на 43,4 секунди від неї другою фінішувала ще одна росіянка Анна Богалі-Тітовець, третьою стала німкеня Магдалена Нойнер. Наступною гонкою у жінок на даному етапі Кубка Світу буде гонка переслідування, яка відбудеться завтра.

Варто також відзначити вдалий виступ білоруських біатлоністок Дарії Домрачової та Надії Скардіно, котрі посіли відповідно четверте та восьме місця в цій гонці. Канадка Зіна Кочер, при три штрафні кола, зуміла завдяки своїй високій швидкості посісти десяту сходинку. Також сенсаційно виглядає 21-е місце канадки Меган Танді, яка допустилася двох промахів, але як і її співвітчизниця, ходом поправила своє становище.

Шведки Анна Карін Олофсон та Хелена Йонсон не змогли сьогодні влучністю похвалитися, зробивши по два промахи, що залишило їх поза десяткою кращих – відповідно 11-ю і 12-ою фінішували. Провалили цю гонку італійка Мікаела Понца, фінішувавши 86-ю, і господарка траси Тадея Бранкович, котра настріляла аж шість промахів і посіла скромне 85-е місце.

В Кубку нації Україна втримала п’яте місце, хоча Китай дещо скоротив своє відставання. Так в нашої збірною найкращими результатами були виступи Віти, Валі та Лілії, що принесло в сумі 337 очок. А Китай завдяки Конг, Х. Лі та Сонг здобули 343 очко. То ж на разі в підсумку маємо 2410 проти 2383 на користь України.

Автор:  Crazy [ 19 грудня 2009, 17:46 ]
Тема повідомлення:  Re: Биатлон

Ну наконец то Магдаленчик более менее выступила удачно :Bravo:

Автор:  ~Макси~ [ 20 грудня 2009, 13:34 ]
Тема повідомлення:  Re: Биатлон

Призеры предновогодних этапов Кубка мира по биатлону в личных гонках Светлана Слепцова, Анна Богалий-Титовец, Ольга Зайцева и Ольга Медведцева обеспечили себе место в январских этапах Кубка мира – и будут освобождены от участия в соревнованиях «Ижевская винтовка» 24-27 января....

Автор:  ~Макси~ [ 20 грудня 2009, 14:02 ]
Тема повідомлення:  Re: Биатлон

Началась женская гонка преследования!!! На ЕвроСпорте...

Сторінка 1 з 21 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/