Ваш останній візит відбувся: Сьогодні: 21 червня 2019, 00:54

Створити нову тему Відповісти  [ 1011 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 64, 65, 66, 67, 68  Далі
Автор Повідомлення
 Re: Хокей
Повідомлення Додано: 06 січня 2019, 01:17 

Повідомлення : 8027

В здравом уме и твердой памяти (1)
Глеб написав:
Добра было б каб дамовіліся
https://www.pressball.by/news/hockey/315538

Ідея хороша - спонсорів немає. Якщо і прийдуть спонсори - то з-за поребрика. Все перерутять навиворіт... Або просто доведуть діло до банкрутства, що зовсім неважко.
Смисл в тому що так структура буде противагою мордорському проекту КХЛ. А альтернативні проекти їм заважатимуть.
Зверніть увагу - там в коментах хтось пропонує зробити цей прект в форматі молодіжки. Іншими словами - зробити турнір для виявлення молодих талантів, щоб потім ці ж таланти швиденько на поїд і на схід ... Про Захід мова йти не може - там вже давним-давно діє чітко розбудована структура молодіжного хокею - різні провінційні і районні хокейні ліги . НХЛ це вершина цієї структури.

Ще раз скажу - разом легше, але на рівних умовах. Щоб ніхто нікого не "строїв в шеренгу". Тільки фінансів для такої стрктури, особливо на початковій стадії розвитку, немає і не передбачується.

Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 

Повідомлення Додано: 14 січня 2019, 21:04 
Старший бронемастер

Повідомлення : 3312
НА ЧМ Ю-20 3-го дивизиона намечаецца теплая встреча двух заклятых друзей.
Китай - Тайвань.
Ото будет заруба :D:

Догори

Повідомлення Додано: 14 лютого 2019, 23:41 

Повідомлення : 748
Улюблений гравець: Чарльз Барклі
Mykhaylo,
Торонто трейданули Джейка Маззіна. Це той самий захисник, якого шукали? )

Догори

Повідомлення Додано: 15 лютого 2019, 02:18 

Osiris,
побачимо , той чи не той ... поки що в захисті як було стрьомно, так і є стрьомно ... воротарів немає - є два воротарі, але кожного можна рахувати тільки за 1/2 воротаря. Нестабільні обоє. Плей-офф з ними не виграєш.

Років з 10 тому назад був в Торонто такий воротар - Веса Тоскала, фін. Оце був воротар ! Тягнув все що міг і не міг ! Але він вже давно закінчив кар"єру... От такого б зараз в команду - був би толк.
Що показово - класних нападаючих з Торонто я можу пригадати, від Френка Маховліча до Остона Метьюза. А от захисників - по-справжньому толкових - щось важко пригадати... Така традиція ?..

Догори

Повідомлення Додано: 19 лютого 2019, 01:06 

Mykhaylo,
ну але я не просто так спитав, адже Джейк Маззін є дворазовим володарем КС у складі ЛАК (хоча Вікі чогось дає тільки один). Захисник якщо і не топовий, то близько до цього. Звісно, скидка на те, що ЛАК останніх пару сезонів не зовсім ті, але коли я побачив новину про його трейд до ТМЛ, то відразу подумав про те, що Ви шукали хорошого дефа ))

Догори

За это сообщение пользователю Osiris "Спасибо" сказали:
Mykhaylo
Повідомлення Додано: 24 лютого 2019, 06:13 

Валідольщики - вони кругом валідольщики ... :D: (Іноді закрадається враження що цю команду таємно спонсорують фармацевти :D: )

Гра з Монреалем. Дома. Трибуни - канєшна ! - заповнені повністю. Вони завжди заповнені, а на іграх з Монреалем то вже точно .
Торонто починає браво. Повністю переграє франкофонів, чекаю на гол Ось-ось буде. І точно , гол є. В ворота Торонто ...
Трибуни притихли, поки приходили до тями то Монреаль забив другий гол. Потім третій ...
У Торонто гра розвалилась повністю. Не виходило абсолютно нічого. Навіть по трансляції було видно нервозність і гравців, і тренерів.
Явже подумував виключити його все на хрін ... поки не став свідком розгрому ... з моїм тиском мені тільки інсульта не вистачало ...

Не виключив. Гра закінчилась 6-3 на користь Торонто ...
Це капець - як можна, програючи 0-3, програючи вчисту, виграти 6-3 ??? Забити ШІСТЬ ШАЙБ ПІДРЯД , не пропустивши жодної ... Це у Монреаля, який зараз на ходу, якому вкрай потрібні перемоги для потрапляння в плей-офф !

Правда,при рахунку 4-3 на користь "листя" Монреаль зняв воротаря, пропустив гол, І ЗНОВУ ЗНЯВ ВОРОТАРЯ ... Тут стався курйозний випадок - хтось і нападників синьо-білих перехопив шайбу, вийшов на пусті ворота Монреаля і тут його просто відверто підсікли-завалили захисники "Канадієнс" . Шайба не попала в ворота, АЛЕ СУДДЯ ЗАРАХУВАВ ГОЛ !!
Я вперше в житті бачу подібний випадок. Мабуть, є відповіідне правило в хокеї, тому що Клод Жюльен навіть не вимагав відеоперегляду епізоду.

Все-таки в матчах Торонто - Монреаль є щось особливе. Справжній хокей.

Догори

Повідомлення Додано: 28 лютого 2019, 21:55 

Mykhaylo написав:
Тут стався курйозний випадок - хтось і нападників синьо-білих перехопив шайбу, вийшов на пусті ворота Монреаля і тут його просто відверто підсікли-завалили захисники "Канадієнс" . Шайба не попала в ворота, АЛЕ СУДДЯ ЗАРАХУВАВ ГОЛ !!
Я вперше в житті бачу подібний випадок. Мабуть, є відповіідне правило в хокеї, тому що Клод Жюльен навіть не вимагав відеоперегляду епізоду.

Якщо вихід сам на сам з порожніми ворітьми, і ззаду фол, то зараховується гол. Ну це логічно, якби не збив деф, то шайба була би в сітці. Якщо у воротах кіпер, і такий же фол, то призначається буліт. Відповідно, якщо його немає у воротах, то не призначати ж буліт у порожні? :D:

Догори

Mykhaylo, Shapych
Повідомлення Додано: 01 березня 2019, 02:26 

Osiris,
про буліти я знав, а от про зарахування такого голу - вперше чую. Вік живи ... :D:

Але все-таки логічніше було б призначати буліт в пусті ворота. Хоча б навіть без виходу до воріт - просто кидок по пустим воротам з синьої лінії.
Все може бути ... завжди є ймовірність що хокеїст послизнеться, промахнеться ... навіть під час виходу на пусті ворота.
В футболі ворота набагато більші за хокейні, і нога все-таки не дерев"яна палка ... тим не менше випадків непопадання по пустим воротам в футболі ой як багато .

Догори

Повідомлення Додано: 02 березня 2019, 13:56 

Тоді захисники рубали би того, хто виходить сам на сам з ворітьми, на кожному кроці.

Догори

Повідомлення Додано: 02 березня 2019, 22:55 

Osiris написав:
Тоді захисники рубали би того, хто виходить сам на сам з ворітьми, на кожному кроці.

А вони і так це роблять !
Крім того , за такий беспрєдєл можуть так штрафанути що мало не покажеться. Крім штрафу можуть і відсторонити від ігор.

Тут є ще один нюанс. Коли трапляються виходи на пусті ворота ? 90% таких випадків це коли йдуть останні півтори хвилини гри, одна команда намагається врятувати гру, всі йдуть вперед, в атаку. І якщо хтось з суперників перехопить шайбу то просто нема кому його збивати - всі в атаці ...
При цьому , зверніть увагу, під час боротьби за шайбу ( при пустих воротах) йде не просто боротьба а справжня рубка. Печатають один одного до бортика аж стіни трясуться.

( Це , до речі, мій давній-давній спогад , враження від хокею "вживу". В 1968 році батько повів мене на хокей, в київський Палац Спорту. Грали київське "Динамо" (була така команда...) і фінський Тампере. Що я і досі пам"ятаю - як здоровенні дядьки , по двоє, врізались в бортики. Силові прийоми.
Динамо тоді виграло, я навіть приніс додому уламок клюшки ! :D: Батько направив мене до лави запасних фінської команди, щоб розписався хтось на тому уламку - так міліція мене не пропустила. :D: )

Догори

Повідомлення Додано: 18 березня 2019, 04:39 

М-да. :(
Вчорашній розгром від Оттави , 2-6... слів немає, одні матюки ... Оттава займає останнє місце в конференції, це ще гірше ніж Челсі ... крім того - принципові суперники, онтарійське дербі ... і так лажанутись , по повній ... facepalm

Торонто пропустило в останніх чотирьох іграх 23 шайби !!! Немає захисту, немає ... як і воротаря рівня фіналу кубка Стенлі.
Все йде до того що Мейпл Ліфз таки вийдуть в плей-офф. Там, з вірогідністю 90%, їх чекатиме Бостон ... (краще б вже осоружний Вашингтон, краще б Піттсбург, Айлендерз ... з Бостоном "листя" грає ну дуже вже важко ...). І вся боротьба зараз йде за те на чиєму майданчику буде перша гра і остання в серії.
Але якщо захист ніякий то майданчик не має особливого значення.

Догори

Повідомлення Додано: 20 березня 2019, 23:58 

Тим більше, що у Бостона Пастрнак відновився, один з кращих їхніх бомбардирів.

Догори

`
Повідомлення Додано: 21 березня 2019, 01:44 

Osiris написав:
Тим більше, що у Бостона Пастрнак відновився, один з кращих їхніх бомбардирів.

У Бостона воротра - Раск - надійніший ніж в Торонто Андерсен.
І ващє ... вчора Торонто влетіло Нешвіллу , 0-3 отримайте і розпишіться... шось воно не так пішло на фініші регулярного чемпіонату.... :(

Догори

Повідомлення Додано: 24 березня 2019, 23:10 

А я от, крім Пінгвінів, ще вболіваю за Койотів. Дуже цікава і симпатична команда у Фініксі зараз. Сильно буксонули на старті, але зараз в числі претендентів на другу вайлд-кард від Заходу. Місяць тому півростеру сиділо в лазареті, тим не менше, хлопці билися, і навіть, кілька днів тому, заповзли на 8 місце, але зараз 4 поразки підряд, а основний суперник Колорадо навпаки - 4 перемоги підряд. Ну і там ще Міннесота крутиться. Побачимо.
На Сході ж, Пінги точно мають потрапляти в Кубок, а от є ще там симпатична Кароліна, хоч я ніколи за них і не переживав, але такий цікавий хокей показують хлопці, що викликають певну прихильність. Якщо попадуть на Вашик, то явно буду за них, хоча там хто би не попав, буду проти Оффєчкіна :D:

Догори

Mykhaylo
Повідомлення Додано: 19 квітня 2019, 22:35 

Повідомлення : 836
Чемпионат мира U-18
Беларусь - Чехия 4-3 :shock:
Беларусь - Финляндия(действующий чемпион) 4-0, идёт 3-й период :shock: о_О :%%:
Да неужели? И играют хорошо, что происходит?
Но приятно :yes: :)

Догори

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 1011 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 64, 65, 66, 67, 68  Далі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: