Предыдущее посещение: Текущее время: 19 ноя 2018, 14:38

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 984 ]  На страницу Пред.  1 ... 62, 63, 64, 65, 66
Автор Сообщение
 Re: Хокей
Сообщение Добавлено: 15 окт 2018, 00:22 

Любимый игрок: Чарльз Барклі
:)

То все ж таки, що там з Нюландером?
Мені здається, Ви не побачили той мій пост, де я про це питав)

Не в сети Профиль Cпасибо сказано 

Сообщение Добавлено: 15 окт 2018, 02:49 

В здравом уме и твердой памяти (1)
Osiris писал(а):
:)

То все ж таки, що там з Нюландером?
Мені здається, Ви не побачили той мій пост, де я про це питав)

Прошу вибачити, пост я дійсно не бачив ... пропустив якось ... :pardon:

По Нюландеру справа банально проста : гроші. Він потрібен команді, він це знає, схопив звйоздочку ... Гендиректор Шенахан особисто веде переговори про продовження контракту, але 22-річний Нюландер хоче зарплату 8 млн нерублів на рік. Це мало не 22 тисячі доларів В ДЕНЬ.
Клуб на такі гроші не погоджується - "підрости трохи, в хокейному смислі ... хлопче ...". Нюландер, можливо, і підписав би новий контракт (на умовах клубу) , але хлопцем керує його батько. Батько накручує сина стояти до кінця. Тому Нюландер-середній залишився в Швеції, тренується по індивідуальній програмі. Він не фігурує в складі жодного клубу, не виступає в жодних змаганнях.
Звісно, ніяка програма не замінить регулярної першості. Я так думаю що хокеїст вичікує на можливі травми одноклубників. Тоді його ціна виросте. Але такі речі не проходять, тим більше у Шенахана і Бебкока. Ці хлопці відомі своїм суворим норовом , з ними не пограєшся...

Взагалі , по кадровому питанню клубу.
В порівнянні з минулим сезоном з клубу пішли ВІСІМ НАПАДАЮЧИХ, ЧОТИРИ ЗАХИСНИКИ і воротар ... Це майже команда, і не просто команда а та яка вийшла в плей-офф Стенлі !
Я ж кажу - з сьогоднішним менеджментом Ліфз баловство не проходить.

Сообщение Добавлено: 16 окт 2018, 06:08 

Чергова перемога Торонто. На цей раз дома . Виграли у Лос-Анжелеса 4-1.
(От що значить змінити - на фарт ! - назву домашнього стадіону і заодно головного спонсора :D: ... шютькую ...)

У Лос-Анжелеса єдину шайбу закинув Ковальчук, той що Ілья . Цікавий персонаж. З скрєпами !
Возвращение в Россию. Обладатель Кубка Гагарина
Контракт с «Девилз» у Ковальчука был рассчитан до 2025 года, поэтому новость, появившаяся в СМИ в июле 2013 года, о желании Ковальчука закончить выступление в НХЛ, оказалась неожиданностью для общественности и аналитиков, и стала одной из самых обсуждаемых тем в межсезонье. Принятое нападающим решение уйти из «Нью-Джерси» было воспринято в Северной Америке негативно и привело к большой критике в его адрес[88][89][90][91]. Эксперты называли различные причины, из-за которых нападающий покинул «Девилз» (плохое финансовые положение команды, не позволявшее вовремя платить зарплату игроку, проблемы хоккеиста со здоровьем)[91][92], но сам Ковальчук своё решение объяснил желанием находиться ближе к родным, близким, друзьям и жить на Родине[93]. Немалую роль в возвращении нападающего в Россию сыграл СКА — команда, где Ковальчук продолжил карьеру, — руководство очень сильно хотело заполучить хоккеиста, и долгое время вело переговоры с ним, предлагая контракт с зарплатой сопоставимой с доходами в НХЛ[94][95].

15 июля Ковальчук, поставив подпись под четырёхлетним контрактом, стал игроком СКА[94]. По появившейся позже информации в прессе зарплата нападающего в клубе составила 10,3 миллиона долларов в год, что по мнению экспертов сделало его самым высокооплачиваемым хоккеистом в КХЛ[96]...

...В декабре 2017 года стал лучшим бомбардиром в истории ХК СКА, обойдя с результатом 150 голов и 192 передачи бывшего форварда клуба Максима Сушинского.[108]

8 апреля 2018 года нападающий Илья Ковальчук заявил, что покидает петербургский СКА и Континентальную хоккейную лигу.[109]

1 июля 2018 года Ковальчук подписал 3-летний контракт с клубом НХЛ «Лос-Анджелес Кингз» на общую сумму $ 18,75 млн.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%87%D1%83%D0%BA,_%D0%98%D0%BB%D1%8C%D1%8F_%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D1%8C%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87#%D0%92%D0%BE%D0%B7%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%B2_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8E._%D0%9E%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C_%D0%9A%D1%83%D0%B1%D0%BA%D0%B0_%D0%93%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0
Вихованець "Спартака". Дебютував там в 16 років !
Цитата:
Ковальчук в «Спартаке» провёл всего два года, но за это время он стал одним из самых известных игроков «красно-белых» и последним талантливым воспитанником команды. После Ковальчука ДЮСШ «Спартака» больше не смогла воспитать ни одного хоккеиста такого же уровня
- так шо ж ти , блін, повернувся з заокеанськіх заробітків не в рідний клуб а в СКА ?? Уже ж грошей заробив - на два життя вистачить ... нє-є-є, мало...
Ну добре, повернувся на Родіну. Хоч і не за безплатно, тільки за 10 мільйонів річних, але полюбив край який "встал с кален". Я пам"ятаю який тоді був захльоб радості у руссо-патріото - тільки і згадували про Ковальчука як національного героя, навіть Овєчкін був тоді не таким популярним на Московії.
І тут ... абзац в люпві ... Ковальчук покидає гостинний Пєтєрбург і їде в ненависно-фашистьско-піндосівський Лос-Анжелес. Знову ж таки , не за безплатно, за 18 лимонів.
Йому не вистачало грошей в Московії ? Я ще можу зрозуміти заробітчан з Вінниці чи Житомира, яким треба на квартиру сину назбирати грошей, на навчання, або навіть на "чорний день", на старість.
Я розумію євреїв, які їдуть в Ізраїль не так за грошима як за зміною обстановки на більш прийнятну для себе.
Але те що робить Ковальчук - туди-сюди, під русскомірним соусом - це банальна проституція.
Сказав би просто - хочу заробити побільше грошей ... Все було б просто і ясно. А так ... Хто більше платить - тих хвалю ...

Сообщение Добавлено: 16 окт 2018, 21:38 

Mykhaylo,
оце Ви сторінку розширили )))

Я далекий від того, щоб захищати Ковальчука, але хіба на питання "чи може ви хочете заробити побільше грошей?", хтось відповідає ствердно у сучасному спортивному світі? Ті ж самі футболісти хіба колись відповідають на це питання ствердно? Та боронь Боже! Хоча переходять якраз зазвичай через бабки, але всім заливають про спортивну складову. Прикладів, думаю, наводити не варто.
Є і контрприклади, звісно ж. Їх масса. Але зазвичай, це роблять гравці, будь-який тут ігровий командний вид спорту я маю на увазі, які вже назаробляли собі по вуха, але чогось суттєвого не виграли. От як, Рей Бурк, багаторічний капітан Брюїнз, поїхав на свій останній сезон в Евеланш. І виграв там Кубок Стенлі, нарешті!

ПС. Тому я і не засуджую Іллю Ковальчука, може він теж хоче виграти під старість літ КС. Гравець він ну вже точно непоганий, а що такий контракт випав, то чому ні? Треба було відмовлятися, чи що? )

Сообщение Добавлено: 16 окт 2018, 23:24 

Osiris,
я передбачав приблизно таку реакцію ... :)

Ковальчук дійсно талановитий хокеїст. Інакше не звали б і не платили .

Мабуть, я розмито поставив акценти...
Справа не в тому що він їздить туди-сюди . Багато і дуже багато людей їздять туди-сюди по роботі.

Справа в пропагандистському оформленні його від"їзду в КХЛ, в ура-патріотичній істерії в промосковських ЗМІ і особливо серед простих і недалеких "ваньок". До того ж сам Ковальчук прийняв позу "...и дым Отечества нам сладок и приятен". ( мовчав би вже ... заробляв би собі гроші тихо-спокійно і було б все спокійно).

Я просто хотів сказати що у НИХ немаєне те що бажання жити в "русском мірє" - у НИХ взагалі немає нічого за душею, крім бабла. Коли треба торгануть і гарною фразою, в залежності від коньюктури і наявності соціального замовлення.
Підла нація, підлий народ, підла країна ця московія.

Сообщение Добавлено: 18 окт 2018, 22:35 

Чесно кажучи, я вже навіть забув за ті речі. А воно дійсно було. Ну та нехай.

Сообщение Добавлено: 19 окт 2018, 21:08 

Я просто кайфонув сьогодні від гри Мюррея в рамі. От кажуть, навіщо віддали Флері у Вегас? Ось такі матчі і показують, навіщо. Єдине погано - вже три струски мозку, і це у 24 роки.
А ще кажуть, що бекап Метта Мюррея, Кейсі ДеСміт, грає в схожому стилі, як і МАФ.

ПС. Ну і Женя Малкін красава. Показує, що і в свої 30+ продовжує входити в обійму топ-зірок Ліги не за старі заслуги. А от Сідні Кросбі (светр з прізвищем якого я собі кілька місяців тому придбав :D: ), поки що входить в сезон, і не забив ще жодного гола. Але це ж Кросбі, це поки що.

Ну і на закуску гол форварда Блю Джекетс Ентоні Дюклера

За це ми і любимо хокей :heart:

Сообщение Добавлено: 20 окт 2018, 01:00 

нуль три є нуль три ... шо тут скажеш ... не все коту маслениця ... :(

Сообщение Добавлено: 24 окт 2018, 22:01 

а я скаржився на Кросбі :D:

За это сообщение пользователю Osiris "Спасибо" сказали:
Mykhaylo

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 984 ]  На страницу Пред.  1 ... 62, 63, 64, 65, 66