Предыдущее посещение: Текущее время: 22 сен 2018, 14:37

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 965 ]  На страницу Пред.  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65  След.
Автор Сообщение
 Re: Хокей
Сообщение Добавлено: 21 мар 2018, 05:33 

В здравом уме и твердой памяти (1)
Osiris,
десь я читав що ці квитки (в перших рядах) викуповують крупні компанії і корпорації як бонус для своїх людей.
Простий народ сидить десь там, подалі , дуже часто це батьки ведуть на хокей дітей. Приїжджають звідкись з глубинки, день чи два живуть в готелі всією сім"єю, хокей, екскурсія , цирк-музей-зоопарк-діснейленд ... Постійно так не поїздиш, дорого, а раз на рік можна.
Були б у мене нормальні очі то і я колись би пішов на хокей. А з моїм зором ( три проценти на праве око ) то я шайби не побачу , дай Бог щоб хоч ворота побачив :D: .

З.І. До ціни на квиток - якщо я не помиляюсь, ціна вказана без податків. Зазвичай, вказується тільки ціна товару або послуги. При оплаті додаються ще 12% федерального+провінційного податків.
Але так не завжди, іноді ціна на товари і послуги вже включає в себе ці податки.
Як щодо квитків на хокей я не знаю, не цікавився.

Не в сети Профиль Cпасибо сказано 

Сообщение Добавлено: 21 мар 2018, 23:55 

Любимый игрок: Чарльз Барклі
А я ось помітив під час оглядів, що частенько можна бачити фанатів гостьової команди на трибунах, яким через увесь континент треба летіти на матч. Ну, наприклад, ЛАК-НЙР. В Лос-Анджелесі на трибунах сидять фанати Рейнджерів і радіють шайбі, забитій їхніми улюбленцями. А я от собі сиджу тут в Україні, і думаю, це у скільки ж воно їм влітає таке задоволення: квиток і час на переліт+квиток на матч+квиток і час на повернення додому+готель та інші нюанси.
Тому що в Європі зовсім не ті відстані. Полетіли, скажімо, фанати Ювентуса на гру в Лондон, ну та скільки там летіти, години три-чотири, я думаю, дрібничка. І квитки не такі дорогі. І це цілеспрямований виїзд, саме на гру.
От мене це питання зацікавило. Чи дійсно летять люди з Нью-Йорка суто на гру аж в Лос-Анджелес, чи може це там місцеві приходять, які колись у тому Нью-Йорку жили, чи може так співпало, що знаходяться у відрядженні, а може просто живуть у ЛА, а чогось вболівають за НЙ (таке теж буває)?
Таке явище я спостерігав неодноразово, і з матчами на Східному узбережжі, і на Західному.

Сообщение Добавлено: 22 мар 2018, 02:57 

Osiris,
скажу чесно - не знаю.
Однак я дуже сумніваюсь щоб хтось мандрував разом з командою. Можливо, лише одиниці. Просто в кожному місті є фани інших команд. В Торонто досить часто можна побачити машини з прапором Монреаль Канадієнз, це абсолютно нікого не дивує.
От прапори Оттави майже не побачиш - якась неприязнь між цими двома клубами. Так само як і вашингтонську символіку - не побачиш. А от Піттсбург, Бостон , Чикаго - це запросто, ходять по вулицях.
І це все місцеві. Часто підлітки , хоча можливо що просто приїхали до когось в гості.
Досить часто я бачу в репортажах фанатів Торонто в Флориді. Мабуть причина в тому що багато хто їде на зимній відпочинок в Флоріду - там тепло, пальми. Але це не подорож разом з командою - це співпадіння подорожей.

І щось я не зустрічав повідомлень про організований фанатський рух. Кожен сам по собі. Так, люди збираються в дні матчів перед ареною, на площі, біля великого екрану. Але це особиста справа кожного. Якогось централізованого руху немає.

Зверніть увагу як ведуть себе фани в Європі ( на футболі) і в Америці. В Європі - синхронність дій : "хвиля",скандування, спів, вимахи рук, спільний перформанс.
В Америці - іноді спільне скандування. Все. Кожен підтримує як знає і як бажає. Це індивідуали. Ними ніхто не командує, ніхто не керуює.
Це відмінність європейського і американського менталітетів.

Я завжди дувувася - в Америці примудрились знайти хорошу рівновагу між спільним і особистим. Побудували суспільство особистостей.
Європа весь час кидається з крайності в крайність. Або тиранія, тоталітаризм, або бєспрєдєл-анархія.

Сообщение Добавлено: 22 мар 2018, 17:05 

Ну от я так десь і думав, що це скоріш за все спонтанність. Навряд чи є якісь вболівальницькі "фірми", хулз чи взагалі більш-менш організований фанатський рух. Я не беру фан-клуби, як такі, таке явище напевне існує, але зовсім з іншими принципами, ніж у Старому Світі.

Сообщение Добавлено: 26 мар 2018, 04:16 

Цитата:
В центральний сектор, навпроти синьої лінії, 2-й ряд, квиток коштує 771 долар !

Для порівняння - в Монреалі, в Белл Сентер, козирний квиток біля самого льоду коштує 297 доларів . Дешеві квитки на матчі Канадієнз коштують 81 долар. Це на наступну гру проти Детройта.
https://wroom.centrebell.ca/shop/#/cda53fbc-3ba8-4dd7-9290-9d64d531eaf2/shop/search?locale=en-CA&skin=canadiens&fac=HABS&_ga=2.243650629.171033213.1522025202-1905862947.1491002095

Для інвалідів на колясках окремі ціни. На Детройт інвалідські квитки вже розкуплені, на наступну гру проти Нью-Джерсі є в продажу квитки по 73 долари, проти Вінніпега по 94 долари. Інваліда може супроводжувати одна людина, тож максимум продажу 2 квитки в одні руки.

https://wroom.centrebell.ca/shop/#/4fb88d75-3b35-459f-859d-cd3b46c4431e/shop/search?locale=en-CA&skin=canadiens&fac=HABS&_ga=2.153106680.171033213.1522025202-1905862947.1491002095

Сообщение Добавлено: 31 мар 2018, 05:20 

Ну що ж, сьогодні Торонто виграло в Нью-Йорку у Айлендерз і забезпечило собі участь в кубку Стенлі.
На відміну від минулого сезону зробили це достроково, не в останній момент. І набагато впевненіше.
В минулі роки команда не відзначалась волею переломити хід поєдинку . В цьому році вольових перемог предостатньо.
З іншої сторони - і розслабонські поразки теж не рідкість.

Як би там не було а Майкл Бебкок таки підтверджує свою тренерську репутацію. Його контракт чинний до 2022 року. Надіюсь, за цей час Торонто Мейпл Ліфз виграють кубок Стенлі. Останній раз це було аж в 1967 році. Пора вже ... :D:

Сообщение Добавлено: 08 апр 2018, 05:16 

Сьогодні Торонто завершило регулярну першість. Остання гра - домашній виграш у Монреаля , 4-2. Напруга в грі була, але якась не надто вже напруга. Було видно що Торонто найбільше просто хоче щоб ніхто не отримав травму в цій не важливій грі. Не було ні серйозних зіткнень, ні однієї бійки. Порушення були але чисто ігрові, без злого умислу.
Тепер плей-офф : або Бостон, або Тампа.
З Піттсбургом аж ніяк не вийде - це я був не подумав що вони ж грають в різних дивізіонах, а пари формуються за принципом дивізіону а не конференції. :scratch: .

Для Піттсбурга - пенсильванське дербі, з заклятими друзями з Філадельфії.

Сьогодні принаймні 5 матчів розпочались з хвилини мовчання , в пам"ять про хокеїстів загиблих в автобусній аварії.

Сообщение Добавлено: 13 апр 2018, 14:27 

Діючий володар Кубку Стенлі розпочав захист титулу

За это сообщение пользователю Osiris "Спасибо" сказали:
Mykhaylo
Сообщение Добавлено: 14 апр 2018, 00:28 

Osiris,
і впевнено почав. 7-0 - це такий нокаут що б"є психологічно.

Торонто свою першу гру в Бостоні програло. 1-5 ...
Скажу зразу - рахунок не по грі. Два періоди Торонто грало - ЯК МІНІМУМ ! - не гірше "ведмедів". Як на мене - то навіть краще. Цікавіше, швидше, розумніше, більш комбінаційно. Але під кінець другого періоду щось розладилось, пропустили третю шайбу від Бостона (але ж і кидок , дальній, в "дев"ятку", був розкішний !).

Іншими словами - я б не придавав цій поразці такого вже панічного значення. В регулярній першості Торонто грало з Бостоном 4 рази = три перемоги, один програш. Це про щось говорить.

Сообщение Добавлено: 14 апр 2018, 17:19 

А сьогодні Піттсбург вигріб в другому матчі 1-5.
Хоча знайомий, який дивився гру і вболіває за Флайєрз, сказав, що така поразка не по грі. Але по грі, чи не по грі, а рахунок в серії рівний, 1-1. Команди переїжджають у Філадельфію.

Сообщение Добавлено: 15 апр 2018, 04:06 

Цитата:
А сьогодні Піттсбург вигріб в другому матчі 1-5.
Нізащо в такий варіант не повірив би... :shock: Але факт є факт.

Сообщение Добавлено: 15 апр 2018, 20:52 

3-7 ... капітальний пендель ... facepalm
Це те що було весь сезон - нестабільність. Незрозумілі зриви. Ненадійність і захисту, і воротарів.

Сообщение Добавлено: 17 апр 2018, 23:22 

Вчора Торонто таки виграло третю гру плей-щфф у Бостона. Але ж і стрьомна була гра ... валідольщики вони і є валідольщики.
Воротар Торонто датчанин Андерсен ( але не Ганс-Крістіан :D: ) відбив 40 кидків по своїм воротам ! 40 ! Я не розумію - ЯК можна в такій грі давати можливість стрельнути по собі 40 разів...
Виграло Торонто за рахунок самашеччего темпу. Всю гру прискорювались як тільки могли. Бостон все-таки важкувата команда. Міцна, чіпка (шайбу у них фіг вицарапаєш ), але вайлувата. Найсильніша зброя сучасного Бостона - чисельна перевага. Штрафний час. Суперник тоді стишує свій рух - отут бостони і добиваються свого. По реалізації вони серед перших команд, по "вбиванню" свого штрафного часу - чи перші, чи другі.

Як би там не було але інтрига воскресла.

Сообщение Добавлено: 18 апр 2018, 21:19 

Вегас Голден Найтс! Прошу любити і жалувати!
:)

За это сообщение пользователю Osiris "Спасибо" сказали:
Mykhaylo
Сообщение Добавлено: 22 апр 2018, 00:15 

Сьогодні о 8 вечора п"ята гра серії, в Бостоні. Аж стрьомно дивитись, мені не можна хвилюватись, тиск може перевищити критичний ... :D:
Звісно, у Бостона офігенна перевага. Їм достатньо раз виграти - і отримати, як бонус , кілька днів лишнього відпочинку перед півфіналом конференції. За що вони і будуть сьогодні боротись.
Але і Торонто відступати вже нікуди - тож буде заруба ще та.
Запасаюсь валідолом . :D:

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 965 ]  На страницу Пред.  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65  След.