Предыдущее посещение: Текущее время: 18 дек 2017, 20:27

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 896 ]  На страницу Пред.  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60  След.
Автор Сообщение
 Re: Хоккей
Сообщение Добавлено: 03 май 2017, 23:03 

Любимый игрок: Чарльз Барклі
Шкода, що столичні поламали Кросбі, я тепер сумніваюся навіть, чи вдасться вийти в слідуючий раунд..

А Нешвілл то як дивує, молодці просто. Теж тренерська рука проглядається...

Не в сети Профиль Cпасибо сказано 

Сообщение Добавлено: 05 май 2017, 03:16 

В здравом уме и твердой памяти (1)
Цитата:
Шкода, що столичні поламали Кросбі

Cпочатку Кросбі отримав удар з-заду клюшкою по голові . І зробив це суко-Овєчкін , знамєносєц йоханий ... І тут же Нісканен вдарив вже падаючого Кросбі , вдарив знизу навскоси вверх , з наміром вирубити свідомість . В останній момент Нісканен ще й притримав голову Кросбі щоб той не гепнувся з розмаху потилицею об лід - то було б вже занадто ... Прохвесіонал , блін .
За такі речі треба бошку відривати прямо на місці .

Сообщение Добавлено: 10 май 2017, 04:46 

Cхоже , що в Анахаймі та ж сама проблема що і в Торонто - нестабільна і ненадійна гра воротарів .
Перший воротар Качок - Берньє - прекрасний воротар. Але ! : - іноді має проблеми з психікою ... Неврівноважений таварісч . Може видати блискучу гру , немислимі сейви . А може все тупо провалити . Так він грав в Торонто , там його довго тримали , умовляли , намагались перевиховати . В кінці кінців ментал проблемз всім набридли і Джонатана віддали туди , звідки взяли - в Каліфорнію , тільки не в Лос-Анжелес а в Анахайм .

Класний воротар . Але ненадійний . І ця ненадійність вже зіграла з ним злий жарт - в вирішальній сьомій грі проти Едмонтона ворота Анахайму буде захищати Гібсон , другий воротар . Більш рівний воротар , але і чудес від нього чекати не варто.

Сообщение Добавлено: 11 май 2017, 16:17 

Хіба не Гібсон є першим номером Анахайму? :scratch:

Сообщение Добавлено: 11 май 2017, 16:26 

Ну і Піттсбург таки виніс до бісової матері кацапський Вашингтон, чому я вельми задоволений :jokingly:

Сообщение Добавлено: 12 май 2017, 23:23 

Osiris писал(а):
Хіба не Гібсон є першим номером Анахайму? :scratch:

Взагалі-то і Гібсон і Берньє два претенденти на перший номер. В Анахаймі немає такого яскраво вираженого першого номера , яким був , наприклад , Жан-Себастьян Жигер .
Скажу зразу - я не дивився статистику , хто скільки грав. Але Берньє все-таки якось більше на виду .
Гібсон - робоча конячка . Воротар класом вище середнього , але не більше. Легендою він не стане.

А до привітань Піттсбургу я щиро приєднуюсь . Дійсно , в Вашингтоні забагато вже рюзского міра . І воно ще й таке нагле , тепер хай їде на ЧС . Реабілітаційний турнір.

Сообщение Добавлено: 13 май 2017, 23:07 

[quote="Mykhaylo"

А до привітань Піттсбургу я щиро приєднуюсь . Дійсно , в Вашингтоні забагато вже рюзского міра . І воно ще й таке нагле , тепер хай їде на ЧС . Реабілітаційний турнір.[/quote]

наскільки я чув, то ні Овєчкін, ні Кузнєцов на ЧС їхати не будуть.

Сьогодні перший матч фіналу Заходу відбувся. Нешвілл знову приємно здивував. Але це таке, Качки вміють тримати удар, в минулому раунді взагалі перших дві гри програли вдома, але серію, тим не менше, виграли. В цій серії у мене немає пріоритетів, тому бажаю обом командам яскравого і бездахового хокею в 7 матчів :)

Сообщение Добавлено: 14 май 2017, 04:53 

Osiris писал(а):
[quote="Mykhaylo"

А до привітань Піттсбургу я щиро приєднуюсь . Дійсно , в Вашингтоні забагато вже рюзского міра . І воно ще й таке нагле , тепер хай їде на ЧС . Реабілітаційний турнір.

наскільки я чув, то ні Овєчкін, ні Кузнєцов на ЧС їхати не будуть.

Сьогодні перший матч фіналу Заходу відбувся. Нешвілл знову приємно здивував. Але це таке, Качки вміють тримати удар, в минулому раунді взагалі перших дві гри програли вдома, але серію, тим не менше, виграли. В цій серії у мене немає пріоритетів, тому бажаю обом командам яскравого і бездахового хокею в 7 матчів :)[/quote]
А з Овєчкіна на ЧС ( взагалі в збірній ) мало толку . Колись , років 7-8 тому , він ще якось старався для збірної . Але ті часи давно пройшли - Алєкс забив на збірну ... не так грає як відбуває номер програми .

Тільки що закінчився перший фінал на Сході . Оттава несподвано виграла в Піттсбурзі , в овертаймі , 2-1. І якби не чудо-гол Малкіна за 5 хвилин до кінця гри ( шедевральний гол !) то все закінчилось би ще в основний час , перемогою Оттави .
Видно , Кросбі таки ще не відновився після струсу мозку ( Овєчкін + Нісканен, на пару , влаштували Кросбі цю "радість" ...).
Мій прогноз - Кубок буде на Сході .

Сообщение Добавлено: 14 май 2017, 22:10 

А я от не здивуюсь і фіналу Оттава - Нешвілл. Оце буде номер! :D:

Сообщение Добавлено: 15 май 2017, 01:50 

Osiris писал(а):
А я от не здивуюсь і фіналу Оттава - Нешвілл. Оце буде номер! :D:

Як на мене то фінал вже відбувся . Піттсбург - Вашингтон . Столиця металургії перемогла столицю крючкотворів , більш цікавої і харизматичної пари в цьому сезоні вже не буде.

Сообщение Добавлено: 15 май 2017, 02:23 

Ну воно то так. Але Кубок Стенлі за це не дають.

В фіналі може бути цікава пара Качки - Пінгвіни, і при всій моїй симпатії до Хижаків з Нешвілла, я би хотів бачити фінал саме таким..

Хоча підсвідомо все ж таки десь я за Предаторз, який же симпатичний хокей вони демонструють, і, що головне, Нешвілл до такого результату вже йшов кілька років. Якщо згадати попередні сезони, то вони увесь час претендували на лідерство то в конференції, то в дивізіоні, і так і потрапляли в ПО на досить великих щаблях, але вилітали доволі швидко.. Однак ЛаВіолетт, думається, врахував ці обставини, і зараз підвів команду до кращих кондицій якраз напередодні ПО. Ну то й що, що Чикаго? 4-0, ловіть !! Це історична серія для НХЛ, і для інших ліг мабуть також.

Але лишаюся вболівальником Птіцбурга все одно)

За это сообщение пользователю Osiris "Спасибо" сказали:
Mykhaylo
Сообщение Добавлено: 15 май 2017, 02:26 

Ехх.. Зараз перший період другого матчу Анахайм - Нешвілл скінчився. Рахунок 1-2.
Хочеться глянути далі, але вже 3.30 ранку, а завтра понеділок :(
а сьогодні ще й так емоційно вимотався на НБА-шному півфіналі ГСВ-САС, така драма була((
спати треба йти :sorry:

Сообщение Добавлено: 15 май 2017, 22:29 

Цитата:
Ехх.. Зараз перший період другого матчу Анахайм - Нешвілл скінчився. Рахунок 1-2.
Хочеться глянути далі, але вже 3.30 ранку, а завтра понеділок

І Гібсон , і Рінне допускали грубі ляпи - шайби на їх совісті (якщо цікаво - зайдіть на офіційний сайт НХЛ , все це відео доступне для перегляду) . Захист обох команд , особливо Нешвілла , теж діяв якось неуважно , залишали суперників одних перед воротами , на убойних позиціях .
Іншими словами - Нешвілл зіграв гірше ніж Анахайм , звідси і результат.

Щодо Лавіолетта - один час ( перед Бебкоком, коли вийшла смута з Карлайлом ) його називали головним кандидатом в Торонто. І я чомусь думаю що все вийшло яе краще - Лавіолетт знайшов свою команду , Карлайл повернувся на місце свого успіху , ну а Торонто знайшло свого тренера ( надіюсь що так ).

Сообщение Добавлено: 16 май 2017, 19:29 
Старший бронемастер

Росія — США 3:5 (1:0, 2:3, 0:2) :)

Шайби: 12:29 Гусєв (Киселевич) — 1:0; 21:00 Хейес (Нельсон, Келлер — більш.) — 1:1; 27:33 Бєлов (Плотніков, Андронов) — 2:1; 32:18 Ларкін (Нельсон) — 2:2; 36:15 Гусєв (Шипачьов, Дадонов — більш.) — 3:2; 37:43 Хейес (Гудро, Бьюгстад) — 3:3; 52:57 (Гудро, Айхель — більш.) — 3:4; 59:38 Нельсон (Ларкін — п. в.) — 3:5

Сообщение Добавлено: 16 май 2017, 20:23 

Mykhaylo писал(а):
Цитата:
Хочеться глянути далі, але вже 3.30 ранку, а завтра понеділок

І Гібсон , і Рінне допускали грубі ляпи - шайби на їх совісті (якщо цікаво - зайдіть на офіційний сайт НХЛ , все це відео доступне для перегляду) . Захист обох команд , особливо Нешвілла , теж діяв якось неуважно , залишали суперників одних перед воротами , на убойних позиціях .
Іншими словами - Нешвілл зіграв гірше ніж Анахайм , звідси і результат.

Щодо Лавіолетта - один час ( перед Бебкоком, коли вийшла смута з Карлайлом ) його називали головним кандидатом в Торонто. І я чомусь думаю що все вийшло яе краще - Лавіолетт знайшов свою команду , Карлайл повернувся на місце свого успіху , ну а Торонто знайшло свого тренера ( надіюсь що так ).

Та я й так переглядаю огляди кожного матчу в НХЛ, тому все зранку бачив)

В обох серіях 1-1, тим цікавіше буде далі.

За это сообщение пользователю Osiris "Спасибо" сказали:
Mykhaylo

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 896 ]  На страницу Пред.  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60  След.