Предыдущее посещение: Текущее время: 24 авг 2017, 04:59

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 866 ]  На страницу Пред.  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58  След.
Автор Сообщение
 Re: Хоккей
Сообщение Добавлено: 09 апр 2017, 04:30 

В здравом уме и твердой памяти (1)
ффуух ...
Це була не гра а дурдом. З такими іграми мене точно кондрашка схопить.

Спочатку Кессель підгадив своєму бувшому клубу і відкрив рахунок , 1-0 , пінгвіни стали вигравати ( а паралельно , в Нью-Джерсі , Айлендерз душили "дияволів" як Шариков котів - 4-1 ... що зовсім погано для Торонто ...)

Але Листя досить швидко відігрались , 1-1 , на радість повністю заповненим трибунам ( 20 тисяч куплених квитків... в зальчик ...)
Потім Торонто навіть вийшло вперед , 2-1 . На душі стало хороше , навіть стали міцніти надії на перемогу . "Давайте , хлопці , чешіть пінгвінів !" .

Ага ... дали ... як маруська на вокзалі ...
Спочатку Кросбі реалізував чисельну перевагу , 2-2 . А потім стало і 3-2 на користь Піттсбурга ( ДжейкЯша Гарднер засандалив ковзаном шайбу в свої ворота facepalm ... Ех, Яша , Яша ... як там Шапич казав - мішигине ...) чи яшигіне ...)
На душі стало тоскно , всі стали пагані , шайба не кругла , воротар криворукий і кривоногий ( до речі - в ході гри Торонто таки змінив воротаря ... замість датчанина Андерсена вийшов дублер МакЕлхінні . Треба сказати - дублер використав свій шанс на 150 процентів ! ) .
Я вже став думати що капець , Листя засохло і посипалось... Фіг вам , а не плей-офф .

3-2 на користь чєловєков-пінгвінов трималось 8 хвилин . А здавалось - пройшли години... І нарешті Каспері Каппанен ( той що колись на ЧС вставляв росії під перекладину , тоді козломорді і програли чемпіонство ) - так цей Каппанен зрівняв рахунок , 3-3 , на трибунах мало не танці , на льоду щира і непідробна радість біло-синіх ( аж ніяк не схожа на постановочні танці чорних футболістів біля кутового прапорці !) .
Після цього тріпання нервів вийшло в режим крещендо. Питається - ну на фіга Піттсбургу була та перемога ?? Вона їм нічого не давала , як і програш . Ні , блін , пернаті лізли вперед як Гітлер на Сталінград ... Але ж у Торонто все стояло на кону, вони теж перли вперед !
Я вже надіявся що гра перейде в овертайм ( по очку обом командам гарантовано - що тим пінгвінам ще треба ?..) а там , можливо , Листя виграє по булітам... Хоча якраз по булітам Торонто грає ну дуже вже препаскудно.

І тут , блін , містер Браун , якого мало не продали як непідходящого , підставляє клюшку під кидок того самого злополучного ДжейкаЯши Гарднера і забиває четвертий гол , Торонто лідирує 4-3 , на трибунах буйний дурдом , я вже більше нічого не хочу тільки аби так і залишилось ...

Піттсбург , звісно , знімає воротаря, шестеро рибоїдів штурмують ворота Торонто, на льоду не гра а якась каша , все перемішалось .
Кросбі не забиває з 500% убойнішої позиції ( МакЕлхінні витягнувся в шпагаті - Кабаєва так ніколи не вміла ...). В повторі цього моменту показали трибунку (не ложу - просто відгорожену трибунку для ВІПів) де було керівництво Мейпл Ліфз . Дідуган Флетчер , жива легенда штабу Торонто , сухий як столітня мумія , смикнувся і похилився - я думав що діду кранти , зараз впаде і його винесуть... ні фіга , дід ще міцний ...

І тут Остон Метьюз ( золоте дитя !! :Yahoo!: ) за чотири секунди до свистка забиває шайбу в пусті ворота Піттсбург Пінгвінз.
Після цього Флетчер сам подибав на вихід . Йшов невпевнено , ноги діда таки погано тримали ...

Торонто виграє 5-3 , і здобуває останню в НХЛ путівку в плей-офф ! Айлендерз і Тампа боролись до кінця , але в цей раз вони вже йдуть відпочивати.

Приємно , блін ! Але ж і тріпання нервів , хай воно сказиться ... :D:

З.І. Що ще запам"яталось - обличчя Майкла Бебкока після фінальної сирени. 5-3 виграли , навкруги свято і фестиваль , всі скачуть - а головний коуч стоїть нерухомо . як статуя , з повністю кам"яним обличчям і невидячим поглядом. Було таке враження що його точно спаралізувало ...

Не в сети Профиль Cпасибо сказано 

Сообщение Добавлено: 09 апр 2017, 16:35 

Я так прикинув - тільки за одну цю гру , тільки від продажу квитків ТМЛ отримало 4-5 мільйонів доларів .
За весь регулярний чемпіонат (без плей-офф) команди грають по 82 гри .

Сообщение Добавлено: 10 апр 2017, 04:47 

Підсумкова таблиця чемпіонату східної конференції НХЛ (верхня частина).

Изображение

Формування пар плей-офф

Изображение
https://pribalt.info/hokkei/nhl

Але , згідно з офіційною таблицею НХЛ , Торонто повинно грати з Вашингтоном а не з Оттавою ... Щось не так з тими парами .

З.І. Ну правильно , сайт-прибалт наплутав . Ось цитата з офіційної сторінки НХЛ :
Цитата:
The Toronto Maple Leafs will play the Washington Capitals in the Eastern Conference First Round, and the Boston Bruins will face the Ottawa Senators.

https://www.nhl.com/news/nhl-stanley-cup-playoff-matchups-set/c-288619698?tid=287339198

"Не читайте по утрам советских газет !" (с)

Сообщение Добавлено: 14 апр 2017, 22:44 

Ну що , ж Торонто програло перший матч плей-офф в Вашингтоні , 2-3 , в овертаймі.
Але скажу чесно - гра вселяє надію . По ходу гри Торонто вигравало 2-0 , і Вашингтон аж ніяк не виглядав беззаперечним лідером. Так що все може бути ... :)
Сьогодні по радіо слухав інтервью з Бебкоком - мужик виглядає оптимістом , каже що команда тільки додасть в грі. І знаєте - я вважаю оптимізм головного тренера Торонто обгрунтованим .

19 квітня перша домашня гра плей-оффу. Квитки ... ось скріншот офіційного сайту Мейпл Ліфз :

Изображение

Сообщение Добавлено: 15 апр 2017, 15:35 

Любимый игрок: Чарльз Барклі
Mykhaylo,
підете на гру?

Стосовно початку ПО - просто шалені матчі почалися, напруга аж дзвенить у повітрі. Взяти хоча б вчорашню гру Анахайма з Вогнями, як там вони билися, це просто бачити треба.
Ну і меркантильні інтереси - НЙР та ПП, за які я вболіваю, поки що виграють, і мене це тішить. 8)

Сообщение Добавлено: 15 апр 2017, 21:53 

Osiris,
За тисячу доларів ?.. У мене інші плани , щодо грошей ... :)
А ПО КС завжди є зовсім іншою грою ніж регулярний чемпіонат НХЛ. Вашинтон є чемпіоном Ліги , має Кубок Президента . А Торонто - восьме місце в конференції ... і грають на рівних.
Це кубок - тут хто виграв той і виграв. Всякі арихметичні підрахунки - побоку . Тим і цікаво.

Сообщение Добавлено: 16 апр 2017, 15:20 

:Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:
:beer: :beer: :garmoshka: :garmoshka: :dance2: :dance2: :dance2:

Перемога в ДРУГОМУ ОВЕРТАЙМІ !! Тому і не дивно що Карлссон ( не з даху а з Вашингтону ) в якусь мить просто не втримав в руках клюшку , виронив її , часу підняти вже не було , бідолаха спробував власним тілом заблокувати кидок Капанена - ні фіга не вийшло.
Мейпл Ліфз перемагає в другому матчі , в Вашингтоні , рахунок серії зрівнюється , 1-1.
Тепер попереду дві гри в Торонто. Як я зрозумів з ЗМІ - "капіталісти" налаштовані на довгу серію. Бліц-кригу не буде.

З.І. Але знову ж таки - гра не для потріпаних нервів. Спочатку Торонто вигравало 1-0 . Потім вєлікій і ужасний Овєчкін реалізував чисельну перевагу , 1-1.
Але при цьому вираз його обличчя був якийсь незвичайний . Я сто разів бачив його звичну реакцію на гол , але в цей раз я побачив прихований сумнів , якусь задуманість , невпевненість в грі ... На обличчі Алєксандра була якась тінь що давала підстави думати - "капіталісти" дуже і дуже невпевнені в своїй перемозі . Так воно і вийшло - з трьох вашингтонських шайб дві були закинуті в штрафний час. Одна - дальнім кидком , неймовірна траекторія... Тобто - З ЗВИЧАЙНОЇ ГРИ Вашингтон не закинув жодної шайби. Це знаково .

Ще одне видалення у Торонто , Вашингтон виходить вперед 2-1.
Потім Торонто зрівнює , 2-2. Потім виходить вперед 3-2 .

В кінці третього періоду , коли я вже став думати що так і закінчиться , Вашингтон рятує основний час гри , 3-3. ( Знову ДжейкЯша ... хороший хлопець ,але так випускати з-під опіки Бекстрема , залишати його одного перед воротами , не можна . За це , Яша , можуть поставити в куток. Дуже дальній куток , десь у фарм-клубі ...).

Потім нервотрьопний перший овертайм , могли виграти і ті і ті . Ну а в другому овертаймі Капанен закінчив цю гру точним кидком . Потім герой дня сказав що цей гол дав йому стільки енергії що він був готовий грати ще і ще ...
Вірю.

Сообщение Добавлено: 17 апр 2017, 00:04 

Osiris писал(а):
...Стосовно початку ПО - просто шалені матчі почалися, напруга аж дзвенить у повітрі. ... Ну і меркантильні інтереси - НЙР та ПП, за які я вболіваю, поки що виграють, і мене це тішить. 8)

Друга гра в Монреалі , між Рейнджерз і Канадіенз , була заруба ще та !
Огляд гри :
https://www.nhl.com/video/recap-nyr-3-mtl-4-fot/t-288491810/c-51451403

Сообщение Добавлено: 18 апр 2017, 05:10 

Немає слів.
По ходу третьої гри проти Вашингтону Торонто програвало 0-1 , потім 0-2 , потім 1-3 ... Я вже і не надіявся ...
Довели основний час до 3-3 і виграли в овертаймі ! :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:
Радість на заповнених трибунах, радість серед тих хто дивився гру перед стадіоном на великому екрані ( не всі готові платити тисячу доларів за квиток ).

У всій НХЛ Мейпл Ліфз грає в овертаймах ( і по булітам) гірше всіх ... Не їхня це гра - якщо не виграли в основний час то вже і не виграють в овертаймі.
А в плей-офф КС виграють в овертаймі другу гру підряд ! І у кого - у чемпіона регулярної першості.
Кубок Стенлі все перевертає з ніг на голову. Ніяк не можна зважати на результати регулярної першості.

Сообщение Добавлено: 23 апр 2017, 19:17 

Mykhaylo писал(а):

Кубок Стенлі все перевертає з ніг на голову. Ніяк не можна зважати на результати регулярної першості.

це так
Достатньо глянути на результати Чикаго і Міннесоти, двох перших команд Західної конференції. І де вони зараз? Вже мабуть на якихось Гавайях відпочивають )
Особливо мене вразив Чикаго. 0-4 від восьмої команди, фактично без спротиву, тільки в третій грі ще якісь потуги спостерігалися. Просто не розумію, що сталося з Яструбами, і це при Кенневілі, який є найуспішнішим тренером в історії франшизи!! От я особисто передрікав чикагцям як мінімум вихід у великий фінал, і сутичку там з Вашингтоном/Піттсбургом. Хрєновий з мене прогнозист :D:
Але що сталося з Чикаго, я так і не зрозумів.
Міннесота Брюса Будро хоча б один матч взяла, але теж абсолютно по ділу влетіла Блюзменам. Чи це персона Майка Єо, колишнього коуча Дикунів зіграла таку роль, важко сказати, але СЛБ так і не зустрів якогось нормального спротиву з боку суперника.
Ось де летіли іскри, так це в серії Анахайм-Калгарі! І хоча там теж рахунок в серії 4-0, але перші три гри були просто окрасою ПО. Третя гра складалася дуже успішно для Флеймз, вели 4-1, але Качечки вирвали гру в овертаймі, очевидно, Вогники надломилися, і 4-ту гру вже просто догравали по інерції.

Загалом Захід вже визначився з чвертьфіналістами. СЛБ - Нешвілл та Едмонтон-Анахайм. У великому фіналі гратиме якась команда, яка вже не була там доволі давно, востаннє це був Анахайм 10 років тому

Чесно кажучи, НХЛ зі своїм новим принципом формування постсезонної сітки мені якось не дуже. Тому що Оттава(7) і Бостон(6) грають вже в першому раунді, і Піттсбург(2) з Коламбусом(3) теж. І Піттсбург тепер теоретично має вже в півфіналі бійню з Вашингтоном. В той же час "мєнти" здобувають "легкий" варіант з Ведмедями чи Сенаторами :D:

Сообщение Добавлено: 23 апр 2017, 21:26 

Osiris,
Прогнозист з Вас нормальний - все по логіці . Але боси НХЛ довго думали (і робили !) все для того щоб була не так логіка як інтрига. Тому і перемінили принцип формування пар плей-оф.
Але навіть ще до переміни принципу КС сильно відрізнявся від регулярки. Тут більш-менш точно може вгадати тільки той хто "всередині кухні" . І то ще не факт.

Мінесота довго йшла до успіху ( а вихід в ПО вже успіх , плюс класний результат в регулярній першості). Для Вайлдз став подарунком конфлікт Будро і Овєчкіна в Вашингтоні , після чого Будро звільнили з посади тренера. В Мінесоті він ще раз доказав свою кваліфікацію . Так що я дивуюсь не вихіду Мінесоти в ПО , а провалу перед Сент-Луїсом. По ідеї цього не повинно було бути . По логіці. А КС є нелогічним турніром :)
Не сподівався я і на потужну ( і головне - стабільно потужну !) гру Вашингтона. Там все залежить з якої ноги вранці встав Овєчкін... :) . Вашингтон став чемпіоном Ліги , але скажу чесно - капіталістам далеко від тієї ураганної гри яку показували ще недавно Бостон , Чикаго , той же Анахайм (в кращі роки) , Великий Детройт Майкла Бебкока.
Ризикну передбачити що в протистоянні Піттсбурга і Вашингтона (якщо воно станеться :), ) пінгвіни впевнено пройдуть капіталістів.

Не дивуюсь я і Анахайму. Карлайл і в Торонто показував результат , просто тоді в Торонто нашла коса на камінь . Тренера не підтримало вище керівництво , він послав всіх на фіг ... Повернувся в Анахайм і повернув команду на рівень.
А в Калгарі йде перебудова. Йде не перший рік , але практика показує що такі процеси швидко не проходять. В тій же Алберті Едмонтон затіяв подібне будівництво нової команди вже давно і в кінці кінців результати з"явились. Я взагалі здивований що Калгарі вийшло в ПО - я розраховував на Вінніпег.

Сообщение Добавлено: 23 апр 2017, 23:07 

Mykhaylo,
ну на рахунок протистояння Чикаго-Нешвілл, то тут все одно, адже і за старими правилами вони би грали між собою) і взагалі ж не за це я говорив, а про те, що абсолютно не передбачив повну безпомічність Блек Хокс. Я, от чесно, ще не бачив такого, щоби перша команда в конференції злилась 0-4 останній, хто заскочив в ПО. Такого ніде мабуть ще не було, ну принаймі в НХЛ/НБА точно.

Міннесота вже 5 років підряд як виходить в ПО, цього разу просто взяли 2 місце, хоча довгий час йшли навіть на першому. Ну і що воно їм дало? Тим більше Вайлд вже і перший раунд проходили за цей час, в тому числі і СЛБ 2 роки тому. Сумнівно вважати даний виліт успіхом. Будро тренер звісно ж, висококваліфікований, але в Міннесоту прийшов не з Вашингтону, а з Анахайм, де аж 4 роки тренував, і теж доволі успішно, однак без якогось прориву

Мені здається, що ураганна гра в Детройт Ред Вінгз була все ж таки за Скотті Боумена, а не за Бебкока. Отой Детройт дійсно був страшнющою силою, і дійсно Великим Детройтом, три перемоги в фіналі з загальним рахунком 12-1 лише чого варті.
Це як Лейкерс часів О'Ніла, Брайанта і Філа Джексона і Буллз ЕмДжея, Піппена і того ж таки Джексона :jokingly:

чесно кажучи, я теж думав, що Вінніпег пройде, враховуючи те, як вписався зірковий драфт з Фінляндії, і кістяк команди зберігся - Шайфлі, Бафлін та інші. Але у Вінніпега такі собі воротарі. Павелєц травмований, а Хачінсон з Хеллібаком мабуть все ж таки не того рівня.
Однак Едмонтону все ж таки пора було вистрілити. В Торонто є Остон Меттьюз, а в Ойлерз є Конор МакДевід, от прикольно було би побачити їх у фіналі :boast:

За это сообщение пользователю Osiris "Спасибо" сказали:
Mykhaylo
Сообщение Добавлено: 24 апр 2017, 02:40 

Як швидко летить час... :D:
Я не слідкував за карьєрою Будро , навіть полінувався подивитись статистику - просто він запам"ятався роботою в Вашингтоні.
Детройт Боумена я не пам"ятаю . Тому і не можу щось сказати (знову ж таки - ліньки шукати статистику . А вона корисна !) . Хоча , звісно , ім"я цього тренера є легендарне.

Якщо вже заговорили про тренерів - мені подобається робота Торторелли . Він створив сучасний Нью-Йорк Рейнджерз. В Ванкувері у нього нічого не вийшло ( Ванкувер зараз взагалі в кризі ). Натомість в Коламбусі - знову успіх .

Сообщение Добавлено: 24 апр 2017, 04:18 

Вашингтон таки переміг Торонто в овертаймі , і виграв серію , 4-2.
Жаль , так воно є ...

Сообщение Добавлено: 28 апр 2017, 04:26 

Ой-вей-молодці ! Пінгвіни виграли матч в Вашингтоні , першу гру півфіналу , 3-2 .
У другому півфіналі Оттава перемогла дома НЙРейнджерз ,2-1, що теж непогано.

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 866 ]  На страницу Пред.  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58  След.