Предыдущее посещение: Текущее время: 27 май 2018, 10:46

Автор Сообщение
 Re: Олімпіада 2018
Сообщение Добавлено: 24 фев 2018, 21:24 

В здравом уме и твердой памяти (1)
Osiris писал(а):
Фінал хокейного чоловічого турніру: москалі - Німеччина facepalm
І хоча перемога перших прогнозувалася, але ж не настільки все має бути легко.
З іншого боку, може воно й добре, що в фіналі не Канада, менше бухтіти будуть, що саміх канадцев в фіналє абригалі..

Хоча, раптом німці і тут сдюжать? Маленький шансик є, я вважаю.

Дойчланд юбер русіш-швайне ін дер хокей фііінал гейм ! :D: ( музика Йозефа Гайдна , слова мої )

Я взагалі дивуюсь що Канада дійшла до півфіналу :D: НХЛ не грає на Олімпіаді , фарм-клуби з АХЛ теж не грають . Звідки гравці ? З сільських напіваматорських ліг, типу онтарійської ліги ? :D: Студенти коледжів ?

Не в сети Профиль Cпасибо сказано 

Сообщение Добавлено: 24 фев 2018, 23:10 

Любимый игрок: Чарльз Барклі
Так, хокейний турнір виявився якимось недолугим. Дивно, чому МОК не зміг цього разу домовитися з НХЛ про двотижневу паузу.

Сообщение Добавлено: 25 фев 2018, 04:19 

В здравом уме и твердой памяти (1)
Osiris писал(а):
Так, хокейний турнір виявився якимось недолугим. Дивно, чому МОК не зміг цього разу домовитися з НХЛ про двотижневу паузу.

По-перше - гроші. На Олімпіаді в Ванкувері уряд домовився з НХЛ , фінансово. Деталей я не знаю, але в 2010 про це говорили, про домовленість.
В 2014 гроші елементарно дав уряд мордору. 50 млрд бюджет Ігор - звідти і взяли.

Корейці народ економний. Крім того - у них величезні видатки на оборону, треба стримувати "братів".

По-друге - щчевидно, НХЛ ще й не хоче щоб участь в Олімпіаді стала , так би мовити, "автоматичною". Тоді і ціни впадуть.

І по-третє - ламати графік сезону в НХЛ аж ніяк не хочуть. Клуби проводять по дві-три гри ЗА ТИЖДЕНЬ. З перельотами від океану до океану. Графік щільний і напружений. Часу немає. Плюс до всього ризик травм ведучих гравців. Страховка, компенсації - само собою. Але кількарічна підготовка команди до, можливо, єдиного унікального шансу виграти КС може полетіти псу під хвіст ... Кому це потрібно? До речі - це не окупиться ніякими реальними компенсаціями.

І, нарешті і знову, НХЛ - це бізнес. Клуби - це акції на біржі. В Лізі крутяться мільярди доларів. Олімпіада просто не вписується в цю НАЛАГОДЖЕНУ схему.

Сообщение Добавлено: 26 фев 2018, 02:25 

Любимый игрок: Чарльз Барклі
Mykhaylo,
все, що Ви написали, воно то так. Але пункт перший тут, як на мене, і є намбер ван. Гроші. Бо все решта таке, і графік сезону корелювали при потребі, а точніше навіть заздалегідь узгоджували. Цей пункт, мені здається, взагалі не проблема, і з цим питанням успішно розбиралися.
Але є ще от такий пунктик, як можливість стати олімпійським чемпіоном. Думаю, для багатьох гравців і тренерів це і досі дуже почесно. І можливість увійти до потрійного золотого клубу (ОІ + КС + ЧС). І зараз декому просто подарували це золото Олімпіади. Олімпійські чемпіони Тєлєгін і Каблуков, звучить, а?
Звісно, в їхній збірній є цілком заслужені люди, я беру зараз їхні якості як спортсменів (Дацюк і Ковальчук, хоча би..), але де би вони були, якби на Олімпіаду приїхали профі з НХЛ?

ПС. Ну а Дойчі мають карати тільки самі себе за цю поразку. Вигравати 3-2, і в більшості пропустити 3 шайбу за пару хвилин до кінця.. Ну, це брак досвіду і майстерності, однозначно. Але коли тепер німцям випаде шанс знову зіграти у фіналі олімпійського хокейного турніру? Років через 100 хіба що.

ППС. Між іншим, виходить, що саме цього золота німцям не стало, аби виграти командний залік Олімпіади у норвежців. От хто би подумав, що саме хокеїсти мали всі шанси на це?

ПППС. Ну а нас вітаю з золотом, нехай воно одне-єдине в медальному заліку, нехай воно певною мірою "шальне", але воно всього-навсього третє за всю історію ЗОІ, і воно наше, і воно нам дорожче за всі чотирнадцять норвезьких чи німецьких нагород :) :flag:

Слава Україні!!!

За это сообщение пользователю Osiris "Спасибо" сказали:
Mykhaylo, Shapych