Предыдущее посещение: Текущее время: 22 сен 2018, 12:20

Автор Сообщение
 Re: Олімпіада 2018
Сообщение Добавлено: 24 фев 2018, 21:24 

В здравом уме и твердой памяти (1)
Osiris писал(а):
Фінал хокейного чоловічого турніру: москалі - Німеччина facepalm
І хоча перемога перших прогнозувалася, але ж не настільки все має бути легко.
З іншого боку, може воно й добре, що в фіналі не Канада, менше бухтіти будуть, що саміх канадцев в фіналє абригалі..

Хоча, раптом німці і тут сдюжать? Маленький шансик є, я вважаю.

Дойчланд юбер русіш-швайне ін дер хокей фііінал гейм ! :D: ( музика Йозефа Гайдна , слова мої )

Я взагалі дивуюсь що Канада дійшла до півфіналу :D: НХЛ не грає на Олімпіаді , фарм-клуби з АХЛ теж не грають . Звідки гравці ? З сільських напіваматорських ліг, типу онтарійської ліги ? :D: Студенти коледжів ?

Не в сети Профиль Cпасибо сказано 

Сообщение Добавлено: 24 фев 2018, 23:10 

Любимый игрок: Чарльз Барклі
Так, хокейний турнір виявився якимось недолугим. Дивно, чому МОК не зміг цього разу домовитися з НХЛ про двотижневу паузу.

Сообщение Добавлено: 25 фев 2018, 04:19 

В здравом уме и твердой памяти (1)
Osiris писал(а):
Так, хокейний турнір виявився якимось недолугим. Дивно, чому МОК не зміг цього разу домовитися з НХЛ про двотижневу паузу.

По-перше - гроші. На Олімпіаді в Ванкувері уряд домовився з НХЛ , фінансово. Деталей я не знаю, але в 2010 про це говорили, про домовленість.
В 2014 гроші елементарно дав уряд мордору. 50 млрд бюджет Ігор - звідти і взяли.

Корейці народ економний. Крім того - у них величезні видатки на оборону, треба стримувати "братів".

По-друге - щчевидно, НХЛ ще й не хоче щоб участь в Олімпіаді стала , так би мовити, "автоматичною". Тоді і ціни впадуть.

І по-третє - ламати графік сезону в НХЛ аж ніяк не хочуть. Клуби проводять по дві-три гри ЗА ТИЖДЕНЬ. З перельотами від океану до океану. Графік щільний і напружений. Часу немає. Плюс до всього ризик травм ведучих гравців. Страховка, компенсації - само собою. Але кількарічна підготовка команди до, можливо, єдиного унікального шансу виграти КС може полетіти псу під хвіст ... Кому це потрібно? До речі - це не окупиться ніякими реальними компенсаціями.

І, нарешті і знову, НХЛ - це бізнес. Клуби - це акції на біржі. В Лізі крутяться мільярди доларів. Олімпіада просто не вписується в цю НАЛАГОДЖЕНУ схему.

Сообщение Добавлено: 26 фев 2018, 02:25 

Любимый игрок: Чарльз Барклі
Mykhaylo,
все, що Ви написали, воно то так. Але пункт перший тут, як на мене, і є намбер ван. Гроші. Бо все решта таке, і графік сезону корелювали при потребі, а точніше навіть заздалегідь узгоджували. Цей пункт, мені здається, взагалі не проблема, і з цим питанням успішно розбиралися.
Але є ще от такий пунктик, як можливість стати олімпійським чемпіоном. Думаю, для багатьох гравців і тренерів це і досі дуже почесно. І можливість увійти до потрійного золотого клубу (ОІ + КС + ЧС). І зараз декому просто подарували це золото Олімпіади. Олімпійські чемпіони Тєлєгін і Каблуков, звучить, а?
Звісно, в їхній збірній є цілком заслужені люди, я беру зараз їхні якості як спортсменів (Дацюк і Ковальчук, хоча би..), але де би вони були, якби на Олімпіаду приїхали профі з НХЛ?

ПС. Ну а Дойчі мають карати тільки самі себе за цю поразку. Вигравати 3-2, і в більшості пропустити 3 шайбу за пару хвилин до кінця.. Ну, це брак досвіду і майстерності, однозначно. Але коли тепер німцям випаде шанс знову зіграти у фіналі олімпійського хокейного турніру? Років через 100 хіба що.

ППС. Між іншим, виходить, що саме цього золота німцям не стало, аби виграти командний залік Олімпіади у норвежців. От хто би подумав, що саме хокеїсти мали всі шанси на це?

ПППС. Ну а нас вітаю з золотом, нехай воно одне-єдине в медальному заліку, нехай воно певною мірою "шальне", але воно всього-навсього третє за всю історію ЗОІ, і воно наше, і воно нам дорожче за всі чотирнадцять норвезьких чи німецьких нагород :) :flag:

Слава Україні!!!

За это сообщение пользователю Osiris "Спасибо" сказали:
Mykhaylo, Shapych
Сообщение Добавлено: 03 авг 2018, 23:27 

Hello guys,

I came across this forum by chance and I guess those who wrote in the Winter Olympics thread follow many other sports, apart from Football :)

I would like to invite those of you interested on Totallympics (http://totallympics.com/), an international forum about Olympic Sports, where sport fans from all around the world can discuss about all sports. We already have one Ukranian user but it would be nice to have some more users before Tokyo 2020 Olympic Games, representing Ukraine on the forum.

We follow all the qualification events towards Tokyo so you can be updated about all sports events in the Road to Tokyo.

So for those of you who are interested, I hope you can join us on Totallympics :) Thank you! :flag: :flag: