Предыдущее посещение: Текущее время: 14 авг 2018, 18:43

Автор Сообщение
 Дохтур "Ухо-глаз", або субсидія по-новому
Сообщение Добавлено: 21 апр 2015, 12:14 

Любимый игрок: Ребров & ШЕВА

III место в викторине (1)
В якості епіграфа...
Заходить сільський дідок в районну лікарню і питає в регістратурі:
- Доцю, де тут дохтур "Ухо-глаз?"
- Може "Ухо-горло-ніс"?
-Нє-є-є... Мені треба "Ухо-глаз".
- А що з Вами, діду?
- Та от, включу радіво, чи тєлєвізор: чую одне, а кругом бачу зовсім інше.

Хотів спочатку написати в тему "Україна після виборів", але маю передчуття, що тема має право на самостійне існування.
Так от - стикнувся впритул з процесом... Те, що в стандартних бланках мало місця (ну, ніяк нашим можновладцям не прийде в голову, що в хаті може жити більше 6-ти чоловік), ще півбіди - я можу перенабрати бланк заяви і декларації і роздрукувати його сам...
Цікавіше слідуюче: всі ми не раз чули з уст самих високих посадових осіб, що цього разу субсидія враховуватиме лише чистий дохід , тобто те, що ми отримуємо на руки.
Заходжу в бухгалтерію - там мені показують інструкцію, згідно з якою відмінусовується лише ПДВ, тобто в довідці вказується сума на кілька сотень більша від реально отриманої.
Ну, думаю, чорт з ним - нема смислу ТУТ сваритися, бо не вони це придумали...
Але по цьому пункту ще все - повернусь до нього пізніше.
Виходжу з бухгалтерії - стикнувся з співробітницею, родичка якої в процесі вже 10 днів. Каже мені - що то за папірець? З ним можна в туалет сходити. Зроби нормальну довідку про доходи, завірену печаткою.
Кажу, - на фіга? :%%: казали ж, що треба лише відіслати декларацію та заяву.
- мало що казали... моя (тобто - її) родичка вже сама їздила в СОБЕЗ (чи як там воно тепер називається) і там її погнали з тим папірцем, сказали, що треба довідку про доходи з місця роботи і ще якісь довідки (не пам'ятає які), видали номерок з вказаною датою коли прийти. Мало того (повертаюся до пункту 1), в районному відділі була якась жіночка з найдальшого села району, то її довідка про доходи не годиться, бо там були відмінусовані відрахування в пенсійний фонд і "на армію". Вона плаче - "Так ми ж з сільради дзвонили до вас, і ви нам ТАК пояснили".
- Нам слідуючого дня з Рівного прийшли нові вказівки.
А приїхати цій жіночці з свого села в район вартує 40 грн на дорогу і втрачений день.
Йдемо далі... Після цієї розмови в коридорі повертаюся в бухгалтерію - прошу видати мені "повноцінну" довідку, а у відповідь - не знаємо по якій формі, бо не отримали ніяких інструкцій. прямо з бухгалтерії дзвоню по номерах у міський та районний відділ. один зайнятий, інший - "зриває". попросив дітей, щоб вони набирали, може хтось додзвониться - за півгодини - глухо.
Оце і думаю - скільки людей плюнуть на це все і закинуть на фіг?..
Цікаво - як у інших регіонах? :scratch:
P.S. Це ще не все - просто зараз нема часу...

Не в сети Профиль Cпасибо сказано 

Re: Дохтур "Ухо-глаз", або субсидія по-новому
Сообщение Добавлено: 23 июл 2015, 11:33 

думав, уже сюди не полізу...
ні, організм просить виговоритись! Точніше, він вимагає виматюжитись, але я трохи побурчу...
Пройшло всьог 3 місяці, за цей час я кілька разів був у відділі субсидій, а також переоформив договір у газовому господарстві (вже треба переоформляти знову, бо змінився власник фірми :wall: :wall: :wall: )Якщо хто не знає, що таке переоформити договір у газгоспі, то розповім: з 6-ї години люди займають чергу (дрімають по черзі в авто), бо інакше потім ті самі години треба буде вистояти в пекельній (в прямому і переносному смислі) черзі. Мало того: ти вистоюєш чергу, а потім взнаєш, що треба ще один папірець (стенд ще не встигли оновити :sorry: ).Правда його доносиш через два дні поза чергою, півгодини пропихаючись до завітного віконця, вислуховуючи прокльони і матюки на свою адресу і адресу Яйценюка.
З папірцем (акт на димохід) вийшло відносно швидко, бо пічник виявися сином мого співробітника, з яким разом рибачили, всього якихось півтори години...
За останні 2 місяці я вже разів 12 телефонував на гарячу лінію (до речі, на неї не виділено окрему людину, а та ж сама, що оформляє документи ще й консультує по телефону, причому пріорітетне право мають "дзвонарі". Я теж вирішив, що нєча їздити, давати прибуток перевізникам...) і кожного разу - "вас у списках немає - зателефонуйте через кілька днів".
Пам'ятаєте - наші члєни уряду запевняли - "тиждень-два, не більше".
І, нарешті, сьогодні я почув нову відповідь: "З понеділка візьміть паспорт і код і приходьте самі." А далі - "будемо розбиратися на місці".
Ні при якому азірову такого не було...
Таке враження, що вони спецом провокують соціальний конфлікт...

Сообщение Добавлено: 27 июл 2015, 21:11 

Завтра відзначатиму 4-х місячний ювілей оформлення субсидії, точніше від початку процесу оформлення. Сьогодні мені сказали - ви ж тільки подали заяву!!! Причому, на мої спроби щось сказати, що я вже тут не вперше, і в червні мене викликали, огрядна жіночка не реагувала.
А от коли я сказав, що у мене є їх підпис, що вони отримали замовного листа з повідомленням ще в квітні, то тон відразу ж змінився. Вона кудись зникла і через 15 хв сказала - ждіть, Вас викличуть. Мене викликали і почали пояснювати, що мої оновлені дані лише кілька днів тому з'явилися в базі даних... Хто заповнює цю БД, я не добився...
Одним словом - продовження через 2 тижні.
P.S. Впевнений, якби я документи здав як більшість з рук в руки, то мене б переконали, що я - верблюд і здав їх три дні тому.

Сообщение Добавлено: 07 авг 2015, 23:19 

Кінець першої серії.
Отримав сьогодні завітний папірець.
Вдома з мамою порахували, скільки ж нам яценюки "скостили"...
За газ - 17,80 грн щомісяця. Ой, думаю ж "багато" зекономимо...
Заглянули до "елєкстрічества" - що ви думаєте? будемо платити на 2,50 грн більше, ніж раніше.
після цього в "каналізацію" та "воду" я і не ліз - там суми значно менші...
одним словом, після більш ніж 4-місячного мотання та телефонування Наша держава нам щомісяця "скостила" аж 15 грн!!!
Будемо платити не 700 грн в місяць, а всього-навсього 685!
Правда, маю сказати, що мама у мене - учасник війни і користувалася пільгами, які тепер накрилися. Якби не пільги, то ми б економили щомісяця завдяки субсидії біля 70-80 грн.
А з якою помпою презентувалися ці субсидії.
Да, ще цікавий момент: за 2 місяці ми переплатили за газ біля 37 грн. Щоб зробити перерахунок і вдмінусувати ці гроші я маю піти в газове господаство, відстояти там зо 5 годин в кількох чергах...
Я так вирішив - подарую я їм ці перерахунки... - здоровя дорожче...
Да, мало не забув: з жовтня треба буде ходити за новим папірцем, бо дія цього скінчиться. :wall: :wall: :wall:

Сообщение Добавлено: 08 авг 2015, 03:47 

В здравом уме и твердой памяти (1)
Просто боляче все це читати .
Але я більш ніж впевнений - посади зараз когось замість Яценюка і результат буде той же , якщо не гірший .

Сообщение Добавлено: 08 авг 2015, 09:44 

Просто боляче все це читати .
Але я більш ніж впевнений - посади зараз когось замість Яценюка і результат буде той же , якщо не гірший .

Треба посадити Яценюка, побачите який буде результат :jokingly:

Сообщение Добавлено: 08 авг 2015, 10:56 

Любимый игрок: Чибурданідзе
посади зараз когось замість Яценюка і результат буде той же

У мене є конкретні факти. Вкрай неприємні.