Предыдущее посещение: Текущее время: 15 дек 2017, 12:25

Автор Сообщение
 Львів - європейське місто ?
Сообщение Добавлено: 10 июл 2014, 13:08 

Любимый игрок: Зидан
Після третього візиту за останні 5 років до Львова захотів знову поділитися з Вами враженнями. Звичайно я можу бути сильно упередженим (адже мені дуже подобається це місто). Прекрасно розумію що тут вистачає і криміналу, і люмпену, і корумпованих чинуш. І людей налаштованих по антиукраїнському (сам правда не зустрічав, і думаю що їх дуже мало). Кілька хвилин за мною біг жебрак, якому я дав пару гривень. На його питання про Москву я сказав що на неї не зважаю. А він з криками на українсько-польській мові: "А я зважаю, а я зважаю, там живуть наші брати" біг за мною.
Звичайно у Львові все орієнтовано на туристів. Ну якщо не все то дуже багато. І також є багато огріхів, відверто низькопробного і т.п. Та все ж це чудове українське (хай пробачать, євреї, поляки. вірмени та ін. достойні мешканці міста) місто. Мені дуже подобається сюди приїзджати. І не мені одному. Цього року багато бачив туристів із США. Традиційно багато поляків. Зворушили мене троє хлопців з Білорусі, яким я дав телефон подзвонити на орендовану ними квартиру і з видом старожила пояснював де вулиця Галицька і як на неї пройти. Вони старанно вимовляли мені "Дякую!, дякую!". Одна молода американка задираючи високо голову говорила : "Господи! Які тут красиві будинки!" (англійську не знаю, зато в мене є дипломований фахівець з англ. мови – донька). Взагалі майже кожного разу коли ми були в "Криївці", "Кумпелі" (дуже рекомендую цей ресторан, варять свій ель з натуральної сировини. Дорого, але "офігенно " смачно, особливо т. з. "бронзовий") та інших ресторанчиках та кнайпах поряд були або німці або поляки або американці. Россіян на бачив. Тобто російськомовних туристів було багато, але чи то вони наші чи шифрувалися не розберу. Два роки тому була зовсім інша картина. Хоча в Львівській майстерні шоколаду одна мама молодих хлопця та дівчини з явно російською вимовою, дуже просила дітей щоб нагадали їй не забути купити шоколадного Хуйла.
Не знаю може нам третій раз щастить, але і продавці і офіціанти винятково вічливі і привітні (виняток жарт – діалог розгубленої пані, яка стояла перед нами в черзі до "Криївки". Вартовий – гасло
Пані - Слава Україні!
Вартовий - героям слава!
пані - Да.
Вартовий (грізно) – Шо да! Шо да!
Музеїв багато і різні. Причому різні не тільки по змісту, а й по цікавості (моя суб"єктивна позиція). Цікавий музей зброї "Арсенал", кілька музеїв на пл.Ринок. Величезна колекція ікон 14-17 ст. в Національному музеї на проспекті Свобода. До речі там я був буквально зачарований картиною художника Тропініна. Дуже-дуже реалістична (хоча з мене мистецтвознавець ніякий). Досить велика колекція картин (в т.ч. іноземці 17-18 ст.) в палаці Потоцьких на вул Коперника. І звичайно для любителів етнографії – "Шевченківський гай".
В театрі ім. М.Заньковецької подивились виставу з життя сучасної укр. інтелегенції "Блазні мимоволі". Блискуча гра н.а. України Януша Юхницького та Петра Бенюка. Як писала львівська преса комедія з гірчинкою.
А взагалі мені більше всього подобається просто блукати вулицями міста і вдень і вечором. Слухати вуличних музик, сидіти на лавках (особливо на проспекті Свободи).
Коротко кажучи, хто ні разу не був – їдьте не пожалкуєте (тренуйте ноги, дівчата не беріть взуття на високих підборах).

І невеличкий (відносно тієї кількості світлин що я зробив) фотозвіт
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

У львівській Опері не лише люди, а й скульптури не раз обростали легендами. Так, предметом однієї з найнеймовірніших суперечок, які були у місті, стала головна скульптура Опери «Слава», яка вінчає фронтон будівлі. Професор Львівського університету Марс багато років викладав акушерство і гінекологію і якось проходячи із друзями повз театр, заклався, що «Слава» не випадково має такий округлий животик. Професор заприсягнувся своєю науковою честю, що такий живіт буває лише у жінок на четвертому місяці вагітності. Щоб підтвердити свої слова і виграти парі, Марс пішов до скульптора, який ліпив «Славу» і взяв у нього адресу натурниці, котра позувала йому при роботі. У натурниці і справді виявилася дитина. На основі дати її народження принциповий професор таки зміг підтвердити свою правоту і довів, що львівська «Слава» справді є вагітною.
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

це не закохані і не зустріч друзів. Це акція "Обійми мене" на проспекті свободи в минулу неділю. До речі мене обійняли теж четверо молодих симпатичних дівчат Кхе-кхе
Изображение

ДАЛІ БУДЕ

В сети Профиль Cпасибо сказано 

Re: Львів - європейське місто ?
Сообщение Добавлено: 10 июл 2014, 14:10 

ПРОДОВЖЕННЯ

Шевченківський гай - музей народної архітектури під відкритим небом
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

ДАЛІ БУДЕ

Сообщение Добавлено: 10 июл 2014, 14:58 

ПРОДОВЖЕННЯ

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

По неділям члени танцювальної школи весь вечір на площі Ринок танцюють сальсу та інші латиноамериканські танці. Дуже гарно.
Изображение
Изображение

Ярич стріт фест - фестиваль стрітболу
Изображение

Львівська майстерня карамелі. Вся ця краса зроблена винятково з карамелі та льодяників.
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Вид міста з Високого замку
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

І наостанок - без коментарів. Дивиться обережно. Бажано в захисних окулярах :D:
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Сообщение Добавлено: 10 июл 2014, 17:48 

Любимый игрок: Ребров & ШЕВА

III место в викторине (1)
Багато разів бував у Львові і все одно з захопленням переглядав фото, порівнював зі своїми, дивуюся - як я те, чи інше не примітив.
До речі, хочу на часі з"їздити, подивитися ресторан-музей "Гасова лямпа" (друзі рекомендували) та "Львівську копальню кави". В останній я був зі своїми студентами - цікаво, але я більше своїх фотографував, ніж шукав родзинки.
А взагалі, я 2 роки тому возив у Львів у фан-зону свою сестру з Москви (родом вона звідми). Вона сказала "побувала в Європі", хоча сама Європа для неї не є в новинку.
Так що знак питання в темі явно зайвий.

Не в сети Профиль Cпасибо сказано 

Сообщение Добавлено: 10 июл 2014, 19:10 

Любимый игрок: Бэкс, Гиггс, Касильяс
одне із найкращих :heart:

Sergio El bombero
Сообщение Добавлено: 10 июл 2014, 20:58 

Любимый игрок: Дядя Миша
Дужэ добрi свiтлини. Маю щось на додаток. У мене була теж экспедицiя в цi краi. Щоб не перетаскувати, прошу подивитись тут.
http://relicfinder.info/forum/viewtopic ... 37&start=0

Сообщение Добавлено: 10 июл 2014, 21:03 

Так ми не встигли також в "Гасову лямпу" а відгуки про неї чудові. До речі якщо купувати додому каву в зернах, краще це робить в Львівській мануфактурі кави. Головний магазин на розі Сербської і здається братів Рогатинців. Дешевше і дійсно якісно. Моя дружина фанат кави латте. Пила його в різних закладах і містах. І говорить що найкраще в Винотекі "Кафе-1" (один із закладів мережі "Кумпель"). До речі в ресторані-пивоварні "Кумпель" варять пиво дійсно з натуральної сировини (правда солод і хмель завозять з Європи, оскільки в нас всі на порошковому пиві). Пробував ель золотий і бронзовий (бомба).Ще є ель з імбирним сиропом. Ну і сервіс класний. Вирішили з донькою спонтанно ввечері о 21.30 в неділю !!! випити золотого елю. Поперлися в "Кумпель".
http://www.kumpel.biz/
Ресторан заповнений і зали і тераса. Нас зустрічає дівчина типу метрдотель (моя продвинута кіндер стверджує що вона не метрдотель а хостес). Пояснюємо що просто хочемо випити елю. Вона привітно спитала скільки нас чоловік і повела до чудового столика в кутку з хорошим панорамним оглядом, зняла з нього табличку "зарезервовано" і ми майже годину смакували ель поїдаючи смачний "бігус"(тушена в пиві з медом капуста зі шматочками свинини, телятини, копченостями, білими грибами прикрашена печеною картоплею). А що вразило - на кожному столику кнопка виклика офіціанта. Вибрав страву тисни, ще яке бажання тисни. Ресторан заповнений вщерть я натискав 3 чи 4 рази. Бачили старий мультик "Ивашка в тридесятом царстве" коли він говорив "Ей двоє із ларца" і вони миттєво з"являлись. Оце щось подібне. Офіціант з"являвся лічені секунди.
Для чого я так детально пишу. Може друзі моя інформація комусь знадобиться.

Сообщение Добавлено: 10 июл 2014, 23:38 
Супермодератор
Супермодератор

Любимый игрок: Сергій Ребров

Отличному модератору (1)
Чудове місто! Не важливо скільки разів ти вже його відвідував, кожен наступний візит у Львів все одно дарує якійсь нові враження та емоції і ти відкриваєш для себе те, чого раніше не помічав.

За это сообщение пользователю KolSer "Спасибо" сказали:
Старик Вавилыч, Sergio El bombero
Сообщение Добавлено: 10 июл 2014, 23:54 

Любимый игрок: Дядя Миша
Кумпель я знаю.. Але не був. Це на початку Личакiвськоi ? Обовязково вiдвiдаю..

Сообщение Добавлено: 11 июл 2014, 02:07 

В здравом уме и твердой памяти (1)
Цікавий репортаж .

А чому у колиби стіни під кутом ? По ідеї - прямо-вертикальні побудувати легше ...

Сообщение Добавлено: 11 июл 2014, 09:08 

Старик Вавилыч писал(а):
Кумпель я знаю.. Але не був. Це на початку Личакiвськоi ? Обовязково вiдвiдаю..

Так це Митна площа. А з неї виходить і Личаківська і Володимира Винниченка

Mykhaylo писал(а):
Цікавий репортаж .

А чому у колиби стіни під кутом ? По ідеї - прямо-вертикальні побудувати легше ...

Чого такі стіни на жаль не знаю. Але забув розповісти ще про один цікавий факт. Відсутність димарів на хатах. Виявляється димоходи виведені в стіни (додаткове тепло), а звідти дим виходить на горище і прямо через стріху на вулицю. До речі там вони коптили рибу, мясо, фрукти.

Сообщение Добавлено: 12 июл 2014, 13:15 

Любимый игрок: Чибурданідзе
"Гасову лямпу"

Дотепно зроблена кав'ярня! Ціни середні. Але мені більше до душі маленькі затишні кав'ярні. Слід зазначити, що львів'яни домоглися свого. Місто розвивається і використовує свої можливості для заробляння грошей. От за це я львів'ян дуже поважаю.

Сообщение Добавлено: 10 сен 2017, 17:52 

Львів 2017. На цей раз кулінарний. Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение