Ваш останній візит відбувся: Сьогодні: 21 квітня 2019, 13:27

Створити нову тему Відповісти  [ 5248 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344 ... 350  Далі

Мій Президент - це:
Порошенко 50% [ 4 ]
Зеленський 50% [ 4 ]
Всього голосів : 8
Автор Повідомлення
 Re: Україна після президентських виборів 2014 року
Повідомлення Додано: 09 лютого 2019, 11:34 
Истинный ариец
Истинный ариец

Повідомлення : 17595
Улюблений гравець: Гиоане иниипёт:р

Отличному модератору (1)
50 лет своей жизни

последующие пять-десять лет

Дай бог доживу

Издеваешься? :D: Ты еще пиво будешь пить (баночное...из 3-х литровой банки) за наши успехи. Ну или с горя, что не все получилось так, как хотелось. Тут я уже ничего не могу обещать))

Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 

Повідомлення Додано: 11 лютого 2019, 21:15 

Повідомлення : 14697
Улюблений гравець: Ребров & ШЕВА

III место в викторине (1)
Зображення

Звичайний путінізм.

Догори

Повідомлення Додано: 12 лютого 2019, 11:25 
Истинный ариец
Истинный ариец

Отличному модератору (1)
Звичайний путінізм.

Ты что???!!!Нельзя так!!!А то путиннападет...

Догори

Повідомлення Додано: 12 лютого 2019, 11:52 

Повідомлення : 14697
Улюблений гравець: Ребров & ШЕВА

III место в викторине (1)
УльтраМарин,
на багатьох з влади пукін вже напав.
Пукін головного мозку.

Догори

Повідомлення Додано: 20 лютого 2019, 21:54 

Повідомлення : 8215
Улюблений гравець: Чибурданідзе

Догори

Повідомлення Додано: 22 лютого 2019, 01:15 

Повідомлення : 2274
Улюблений гравець: Зидан
Завжди вважав, що спортивні змагання, як би вони нам не подобались, просто гра. А будь яка гра не варта крові наших захисників. Але не для всіх facepalm
Украинская биатлонистка Юлия Журавок, завоевавшая серебро в индивидуальной гонке на чемпионате Европы в Раубичах, призналась, что хотела бы выступить на Универсиаде в Красноярске. Ранее стало известно, что сборная Украины Универсиаду пропустит.

«Если честно, я ещё до конца не знаю, поедем или нет. Если нет… Я вообще всё это не понимаю. Я бы с радостью ездила и выступала и на россии, и в остальных местах. Тем более мы, спортсмены, дружим с россиянами. Я особенно дружу с Викторией Сливко. Мы дружим и общаемся, проблем нет никаких.

Догори

Повідомлення Додано: 22 лютого 2019, 02:53 

Повідомлення : 8009

В здравом уме и твердой памяти (1)
zvovaz,
знаєте що мені нагадав виступ Туска в українському парламенті ? Виступ ,там же, Джоджа Буша-старшого. Чи не в 1990 році ... чи в 1991 ...
Багато гарних слів. А реальний заклик зовсім протилежний.
Буш закликав Україну залишитись в СССР ( звісно, не прямим текстом, вітієвато-дипломатично ... це ж не Трамп ...)
Туск все хилив в сторону загальноєвропейських цінностей. Це як розуміти - пріорітетом є щоб не мерзли взимку європейці ... щоб йшов бізнес ( а про європейську єдність в боротьбі з російською агресією сказано якось мляво і в загальних рисах).
Не кидайтесь, українці , в націоналізм ... Стоп, пане Туск, давайте визначимся : нація і національна держава це не тотожно ЕТНІЧНІЙ нації. Будь-яка європейська країна побудована як національна держава. Нація, скажімо, тиж поляків чи німців складається З БАГАТЬОХ ЕТНІЧНХ ГРУП.
А якщо немає нації - тоді країну заселять чорні з Африки, нечисть з усіх країн. І, до речі, саме вони взагалі слухати не будуть всі оці високоморальні теорії про не-національну державу.
Держава повинна захищати своїх громадян - УКРАЇНЦІВ (незалежно від їх етнічного походження) . Захищати, в тому числі, і проти згубної політики "занадто відкритих дверей".

Наприклад - я є українець. Етнічний українець з деякими предками і поляками, і євреями. Але я є громадянин Канади, тобто - я канадець, частина канадської нації. І держава відноситься до мене точно так же як і до всіх інших ГРОМАДЯН Канади.
Держава захищає свою націю. І так в усіх державах. Це націоналізм, коли Канада платить пенчію канадцям і не платить її громадянам інших держав ? Так, це націоналізм.
Але не нацизм, не переслідування якихось інших етнічних груп.

Звісно, Туск все це прекрасно знає, добре розуміє. Але він пов"язаний з усіх сторін, він не дядько Василь з електрички ...
Подякуємо Туску за теплі слова, за глибоку стурбованість а самі будемо неухильно вести лінію на консолідацію всіх етнічних груп населення в ОДНУ СПІЛЬНУ УКРАЇНСЬКУ НАЦІЮ.

Догори

Повідомлення Додано: 22 лютого 2019, 02:55 

Sergio El bombero написав:
Завжди вважав, що спортивні змагання, як би вони нам не подобались, просто гра. А будь яка гра не варта крові наших захисників. Але не для всіх facepalm
Украинская биатлонистка Юлия Журавок, завоевавшая серебро в индивидуальной гонке на чемпионате Европы в Раубичах, призналась, что хотела бы выступить на Универсиаде в Красноярске. Ранее стало известно, что сборная Украины Универсиаду пропустит.

«Если честно, я ещё до конца не знаю, поедем или нет. Если нет… Я вообще всё это не понимаю. Я бы с радостью ездила и выступала и на россии, и в остальных местах. Тем более мы, спортсмены, дружим с россиянами. Я особенно дружу с Викторией Сливко. Мы дружим и общаемся, проблем нет никаких.

Поки все це не переваритсья і не вийде в унітаз - до тих пір буде неспокій і невпевненість в країні.

Догори

Повідомлення Додано: 02 березня 2019, 17:58 

Повідомлення : 2107
Садовий: :pardon:
"Саме зараз ми маємо шанс обрати українського і обрати антикорупційного президента. І тому я ухвалив рішення: я відкликаю свою кандидатуру і я оголошую про підтримку на виборах на пост президента Анатолія Гриценка"

Догори

Повідомлення Додано: 02 березня 2019, 19:45 
Истинный ариец
Истинный ариец

Отличному модератору (1)
Alhimik, не поверишь, но за 5-6 часов до этого, я написал на ФБ этот пост:

"Украина - удивительная страна. Некоторые сравнивают нас с финами, некоторые с ирландцами. У меня же, основные ассоциации с Бразилией. И вот почему:
В Бразилии все разбираются в футболе. Все, кроме одного. И этот один - тренер национальной сборной. Независимо от фамилии.У нас тоже, все разбираются в... политике. Все, кроме одного. Правильно, кроме Президента страны. Тоже независимо от фамилии. О ней говорят с экранов телевизоров, на страничках соц сетей, дома, в маршрутках, обязательно на работе (а как же, у нас же такой крутой уровень ВВП за счет производительности труда, обязательно нужно еще его промотивировать)...даже меня сюда потянуло после двухлетнего "молчания". И все равно, мы опять и опять наступаем на те же грабли и выбираем "не тех" или "не того".

Кто виноват: те, кто выбирают, или те, кого выбирают. И те, и другие. конечно. НО...больше всего, (ИМХО, конечно) виноваты те, кого не выбирают. Сейчас объясню.

На сегодня есть три реальных претендента на выход во второй тур, и ни за кого из них не хочется голосовать. Остальные без шансов...если не объединиться. К примеру, такой себе, "силовой блок" Гриценко, Смешко, Наливайченко + Садовой. Это уже 4-е место. Если сюда подтянуть Бессмертного (за которого я собираюсь голоовать) и Богомолец, то это шанс на третье. А дальше - неопределившиеся 30% должны оценить этот шаг. Не все, но если оценит половина, то второй рейтинг обеспечен.

Красиво выглядит, правда? Но...нереально. Не потому, что там другая математика. Скорее потому, что там, мать ее, гордыня. Поэтому я, не задумываясь, проголосую за любое такое объединение. (ну...не за любое, конечно. Хотя...не думаю что Вилкул, Бойко и Мураев объединятся, так что за любое)"

Догори

Повідомлення Додано: 02 березня 2019, 22:38 

Alhimik написав:
Садовий: :pardon:
"Саме зараз ми маємо шанс обрати українського і обрати антикорупційного президента. І тому я ухвалив рішення: я відкликаю свою кандидатуру і я оголошую про підтримку на виборах на пост президента Анатолія Гриценка"

А оце вже цікаво ... Навіть дуже цікаво. Признаюсь - я не чекав такого повороту.

[quote="УльтраМарин"]
... "Украина - удивительная страна. Некоторые сравнивают нас с финами, некоторые с ирландцами. У меня же, основные ассоциации с Бразилией. И вот почему:
В Бразилии все разбираются в футболе. Все, кроме одного. И этот один - тренер национальной сборной. Независимо от фамилии.

Бразилія - пентакапмеони ... Україна - поки що зірокампеони ... :(

К примеру, такой себе, "силовой блок" Гриценко, Смешко, Наливайченко + Садовой. Это уже 4-е место. Если сюда подтянуть Бессмертного (за которого я собираюсь голоовать) и Богомолец, то это шанс на третье. А дальше - неопределившиеся 30% должны оценить этот шаг. Не все, но если оценит половина, то второй рейтинг обеспечен.

Смєшко ? А шо ... він може всіх їх чаєм напоїти ... тим що залишився ще від Ющенка ...
Нє, Смєшка в топку . А всі інші іиглядають пристойно. Хіба що Садовий ... ( що, у Львові покінчено з корупцією ?.. ). Але Садовий вже здав карти на користь Гриценка. Того Гриценка що не зміг навести порядок в генштабі, генштабом, так він наведе порядок в цілій країні ?..
Потрібен хтось такий більш сильний.
:%%:

Хотя...не думаю что Вилкул, Бойко и Мураев объединятся ...

Даремно так не думаєте. Хазяїн їм скаже - і об"єднаються. Запросто.
Дівіденди будуть ділити потім. Знову ж таки, як хазяїн скаже.

Щодо клоуна то там все ясно - обгадити Петра, відібрати у нього проценти, а в результаті Юля бере джек-пот.
З Коломоєм вона потім поділиться.
Тут ще один момент. Юля і Петя ненавидять одне одного. Ще з часів Ющенка, а мо" і раніше. Десь колись вони сильно пересіклись ...
Коломой теж хоче підставити ніжку Петру. Там є за що ... От вони з Юлею і знайшли консенсус. Тоді і вискочив, як чорт з табакерки, Зеленський.

А взагалі ...

:D:

Догори

Повідомлення Додано: 03 березня 2019, 21:47 

Повідомлення : 2107
УльтраМарин написав:
На сегодня есть три реальных претендента на выход во второй тур, и ни за кого из них не хочется голосовать.
"

+1

Догори

За это сообщение пользователю Alhimik "Спасибо" сказали:
К.А.Н.
Повідомлення Додано: 03 березня 2019, 22:16 
Истинный ариец
Истинный ариец

Отличному модератору (1)
Зображення

источник:

Догори

Повідомлення Додано: 25 березня 2019, 22:03 

Повідомлення : 718
Улюблений гравець: Чарльз Барклі
https://www.facebook.com/mykh.siv/posts/603418016792387

Догори

За это сообщение пользователю Osiris "Спасибо" сказали:
Mykhaylo
Повідомлення Додано: 27 березня 2019, 01:10 

З ким з місцевих українців не поговорю - всі мало не матюкаються стосовно рейтингів кандидатів . В один голос - " Як можна так з"їхати з розуму щоб голосувати за Зеленського ???".
Я був шокований коли вибрали Трампа. Я був шокований і дуже злий коли вибрали Трюдо.
Якщо Україна вибере російського клоуна - це буде повний капець. Петру дають транші на підтримку економіки на плаву. А хто дасть транш Зеленському ?.. Тільки московія. І то чисто небагато, у московітів у самих фінанси співають романси.

Догори

Створити нову тему Відповісти  [ 5248 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344 ... 350  Далі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: иероглиф і 3 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: