Ваш останній візит відбувся: Сьогодні: 22 серпня 2019, 11:15

Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 5256 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343 ... 351  Далі

Мій Президент - це:
Порошенко 50% [ 4 ]
Зеленський 50% [ 4 ]
Всього голосів : 8
Автор Повідомлення
 Re: Україна після президентських виборів 2014 року
Повідомлення Додано: 25 січня 2019, 14:54 

Повідомлення : 23966
Улюблений гравець: Олег Гусев
Маргаритка:),
Звичайно, буде цікаво.

Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 

Повідомлення Додано: 26 січня 2019, 03:17 

Повідомлення : 8044

В здравом уме и твердой памяти (1)
Маргаритка:) написав:
...Вообще, конечно, удивительно, но несмотря на военные действия, сторонников Украины в Луганске значительно больше, чем в Крыму...

Так, справді, звучить абсолютно неймовірно... Луганськ,як не як, воює. Крим - ні.
Крім того, як я розумію, Луганськ і Донецьк купились на казочку про СССР. Держава без олігархів, все народне, кругом державна власність. Тому , по ідеї, Луганськ і Лонецьк повинні були б бути більшими противниками України (в якій приватна власність на все, в якій СССР потихеньку все-таки хоронять) . А Крим ... що Крим ... там олігархи (тільки з Московії, отже ще гірші за українських), в Криму від есесерівського "соціалізму" навіть назви не лишилось .
Але як воно є так воно і є... Хто знайшов в собі силу волі - переїхав, хто ні - то ні, кожний вибирає як йому краще.
Переїжджати важко, я по собі знаю. Міняти країну, оточення, мову, звички і мільйон інших речей - це дійсно важко.

Догори

Повідомлення Додано: 27 січня 2019, 23:05 

Повідомлення : 14784
Улюблений гравець: Ребров & ШЕВА

III место в викторине (1)
народ! маю питання: за січень мені доведеться сплатити за газ приблизно 5,5 тисьонц.
лічильник є, у хаті температура не перевищує 20 градусів ( у матері астма - боюся опускати нижче...), цим літом у половині кімнат поставив нові вікна, а враження таке, що лічильник крутить повітря. У нас, на Рівненщині, багато хто говорить, що газ "світить, та не гріє".
Цікаво - як в інших областях?
Хата 7м на 10м. На руки з матір'ю отримуємо трохи більше 9 тис. Субсидію не призначили ( не можуть пояснити - чому). А томос, на жаль, не гріє...

Догори

Повідомлення Додано: 29 січня 2019, 03:43 

Shapych, утеплюйте хату. Зовнішні стіни . Від цоколю до стелі. У мене півхати в Яготині, то там так і зробили. Економія серйозна (точно не скажу тому що не знаю цифр).
Зображення

Зображення

І ще , не знаю ,правда. чи це можливо. Перевірте лічильник (звісно, не посеред зими ... це вже на наступний сезон). Я не думаю щоб газ був "розбавлений".

Догори

Повідомлення Додано: 29 січня 2019, 09:55 

Повідомлення : 23966
Улюблений гравець: Олег Гусев
Я не думаю щоб газ був "розбавлений".

Дарма. В мене все життя электрична плита в квартирі. Але постійно в мережі з'являються повідомлення, що газ горить то червоним, то синім кольорами. Не знаю про що це свідчить, але диму, як відомо, без вогню не буває. Легко у це можу повірити, бо гаряча вода, наприклад, у 60% випадків відсутня. Тече тепленка, потрібно 10-15 хвилин злити в трубу (у прямому сенсі) свої гроші, аби пішла вода нормальної температури. А лічильник крутить, с*ка, як навіжений.

Догори

Повідомлення Додано: 29 січня 2019, 17:30 

Повідомлення : 1552
Улюблений гравець: Schweinsteiger

За проведение конкурса (1)
УльтраМарин написав:
Логично...ты же 5 лет тут не появлялась ;)

Я не про форум, а в целом про отношение людей. Уже и не помню когда у меня за ситуацию в оккупированных регионах что-то спрашивали. Последний раз, наверное, когда шли активные боевые действия в Луганске. Тогда да, интерес к событиям был ошеломляющим.

Поэтому и решила для себя, что раз в регионе особо ничего не происходит, значит людям это уже не интересно.

Догори

Повідомлення Додано: 29 січня 2019, 22:35 

Mykhaylo,
Хата утеплена років 10 тому.
Цікаво, що з встановленням вікон, звук з вулиці явно ослаб. Отже, ущільнювачі хороші. А тепло зсередини не приходить...
І маю нехорошу підозру, що після перевірки лічильника, його "перевірили" так, як їм потрібно

Догори

Повідомлення Додано: 30 січня 2019, 02:43 

Догори

Повідомлення Додано: 30 січня 2019, 03:29 

Mykhaylo написав:
Так, справді, звучить абсолютно неймовірно... Луганськ,як не як, воює. Крим - ні.
Крім того, як я розумію, Луганськ і Донецьк купились на казочку про СССР.

Люди купились не на сказочку об СССР, а на крымскую эйфорию с присоединением к России. Просто независимость от Украины особо никому не была нужна. Как сейчас помню, как в апреле 2014 года луганские "власти" объявили, что проведут народное голосование как в Крыму. А в первых числах мая, за неделю до референдума, всё резко переиграли. Сказали, что проведут голосование в 2 этапа: сначала за независимость от Украины, а затем - за присоединение к России. Вот люди и пошли голосовать, никто и подумать не мог, что их так кинут... Естественно второго этапа референдума ведь так и не было. Но на тот момент это уже было не так важно. Люди только потом уже стали прозревать (и то не все), что Донбасс для России оказался лишь разменной монетой.

Догори

Повідомлення Додано: 30 січня 2019, 07:36 

Маргаритка:) написав:
... решила для себя, что раз в регионе особо ничего не происходит, значит людям это уже не интересно.

Це не так. Процеси, які проходять в регіонах , цікаві і самі по собі і по впливу на ситуацію в Україні загалом .У всякому разі для мене.

Просто більшість людей кидаються на сенсації. На щось таке що 1) нове 2) аж продирає свідомість.
Мене ж завжди цікавили не так пікові ,екстремальні показники як сам хід процесу. Його направленість, різні флуктуації, побочні ефекти тощо .
Тому ситуація в Луганську і Донецьку, безумовно, є цікава і буде і надалі така. В смислі - куди воно все йде , чим закінчиться , і - головне ! - який це буде мати вплив на ситуацію в Україні.

Догори

Повідомлення Додано: 30 січня 2019, 07:40 

Shapych, таке питання - а при астмі яка температрура повітря комфортніша для дихання ? Більш тепле повітря чи більш холодне ? В тому смислі чи варто астматикам встановлювати кондиціонер в літню спеку ?

Догори

Повідомлення Додано: 30 січня 2019, 21:43 

Mykhaylo,
Вірите, я не знаю...
Знаю лише, що варто їй трохи надихатися холодного повітря, як це приводить до запальних процесів у бронхах...
все-таки, 9-й десяток...

Догори

Повідомлення Додано: 31 січня 2019, 01:40 

Shapych,
якщо вразливі бронхи то краще не ставити ніякого кондиціонера. Просто я знаю що в літніх людей підвищений тиск , а при підвищеному тиску+підвищена температура повітря може статись інсульт. Страшенно погана штука ...
У мене є сусідка в Яготині, вже в віці. Я її запитував, про кондиціонер на літо - вона не хоче. Щось подібне як і у Вашої мами - тільки трохи холодного повітря і починається кашель, температура.
У мене якось все по-іншому відчувається - зараз у нас мороз -16, вітер, два дні був сніговий шторм. Холод собачий . А мені так набагато краще ніж літня спека. Хоча недавно я схопив запалення легенів, півтора тижні на антибіотиках. Але влітку все одно гірше.

Догори

Повідомлення Додано: 05 лютого 2019, 18:02 

Повідомлення : 310
Улюблений гравець: Белькевич
Батько Гандзюк опублікував фото опіків загиблої: Катю жорстоко катували

Догори

Повідомлення Додано: 09 лютого 2019, 04:05 

Повідомлення : 310
Улюблений гравець: Белькевич
За, практически, 50 лет своей жизни я НИ РАЗУ не сталкивался с удивительными мухлежами на выборах, свойственными современной Украине. Мухлежами, когда в выборах на том или ином участке участвовали с добрую дюжину кандидатов в депутаты имеющих одну и ту же фамилию. Тем более я никогда не видел, (поправьте, может я не прав), что бы на выборах президента в какой-нибудь стране участвовали кандидаты практически полные тёзки по ФИО…

Вот во времена Яныка стаи однофамильцев основного оппозиционного кандидата, порой, заполоняли тот или иной избирательный участок. Причем все однофамильцы были как близнецы братья. Все в спортивных костюмах. С сытыми рожами от кутюр. И на тот моент это было ноу-хау бытия Украины.

И вот опять, подлый приём во всю красу всплывает на выборах в современной Украине. Чудеса продолжаются…

Пы.Сы. Постскриптум конкретно для горячих голов, считающих меня агентом Кремля. Лично я считаю, что в Беларуси и на россии выборов уже давно нет по сути и смыслу. Нет вообще! Абсолютно не сравниваю выборные системы в «братских» славянских или постсоветских странах. У нас уже давно украли само понятие выборов. Но, это не уменьшает весь абсурд ублюдочных фактов свойственных выборам в Украине.

В данный момент лично я крайне разочарован тем, как развиваются события в Украине после 2014 года. Моя светлая революционная эйфория давно сменилась мрачной совковой действительностью, свойственной постсоветским странам. Раньше я полагал, что Украина уникальна в своем развитии. А теперь же вижу, что практически всё скатывается на старые рельсы ужасной судьбы той же Беларуси, Азербайджана, Казахстана, той же россии и т.п.

Надеюсь, что результаты выборов и последующие пять-десять лет покажут как я был неправ. Жаль, что нельзя перепрыгнуть эти десять лет. Очень хотел оказаться неправым и от души посмеяться над своим скепсисом.

Дай бог доживу.

Востаннє редагувалось miklash в 09 лютого 2019, 11:46, всього редагувалось 1 раз.

Догори

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 5256 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343 ... 351  Далі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: