Предыдущее посещение: Текущее время: 25 июн 2018, 03:32

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4992 ]  На страницу Пред.  1 ... 329, 330, 331, 332, 333  След.
Автор Сообщение
 Re: Украина после президентских выборов 2014 года
Сообщение Добавлено: 06 апр 2018, 12:41 

Любимый игрок: Ребров & ШЕВА

III место в викторине (1)
Alhimik,
Печалька, але ТАК у всьому...
Колись, у кінці 90-х я сказав своїм друзям - в цій країні нормальні зміни будуть лише, коли проллється велика кров.
В 2005 вони мені сказали - бачиш, і без крові... Через півтора року вже матюкалися. Кілька днів тому спитали - кров пролилася, і де ж зміни? Кажу, хлопці, не тих кров пролилася. Коли б постріляли чаушенків, хусейнюків та каддафенків, то тоді наступні довго пам'ятали б про це.

Не в сети Профиль Cпасибо сказано 

Сообщение Добавлено: 09 апр 2018, 10:18 

МАУ може подати в суд на Ryanair

МАУ може знову подати в суд на Ryanair, якщо питання отримання слотів і надалі не буде узгоджене з Борисполем, і одночасне прибуття/відправлення рейсів обох авіакомпаній зашкодить українському перевізникові.

Про це, як пише ЦТС з посиланням на Reuters, заявив президент МАУ Юрій Мірошников.

Видання, зокрема, інформує, що вперше після оголошення 23 березня старту продажів квитків на рейси Ryanair в/з України, керівник "Міжнародних авіаліній України" дав коментарі.

Так, Юрій Мірошников, як і раніше гендиректор Борисполя Павло Рябікін, акцентував увагу на тому, що ірландський лоукостер почав продавати квитки, не отримавши дозволу на таймінги (вільний час для обслуговування) в аеропорту.

"Слоти, які вони очікують отримати, всі зайняті рейсами МАУ, транзитними рейсами, де час з'єднання дуже важливий, де ми знаємо, і ми вже це розуміємо, інфраструктура аеропорту в ці години пік є для нас вузьким місцем", - сказав Мірошников.

"У мене може бути тільки одне пояснення: вони (Ryanair) сподіваються і вважають, що під тиском з різних джерел питання якимось чином буде вирішено (на їхню користь). І їм все одно", - зазначив президент МАУ.

"Якщо це рішення зашкодить "Міжнародним авіалініям України", так, ми безумовно будемо захищати наші інтереси в суді", - сказав він.

"Істеричні висловлювання про високі тарифи МАУ - ще один приклад їх бажання блокувати конкуренцію, а не давати українським клієнтам низькі тарифи, які вони дійсно хочуть", - заявив Мірошников в коментарі Reuters.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Володимир Омелян упевнений, що неузгодженість між авіакомпанією Ryanair та аеропортом "Бориспіль" щодо часу прильоту і вильоту рейсів не вплине на плани лоукостера про вихід на український ринок.

Ще жодний бізнес не заходив в Україну спокійно)) ах лімончікі ви мої лімончікі.(вечнозеленые)

Сообщение Добавлено: 10 апр 2018, 00:27 

В здравом уме и твердой памяти (1)
Не говоріть мені про МАУ ... Це страхіття а не компанія.
Колись я летів з Амстердама в Київ, тим МАУ - сумне враження. Особливо після пересадки з трансатлантичного рейсу КЛМ.
Навіть у поляків - ЛОТ - сервіс в рази кращий, ніж в МАУ. І ціни у поляків доступні.

Сообщение Добавлено: 10 апр 2018, 14:01 
фотокорреспондент )

Ангелочек форума (1) За креатив (1)
Колись я летів з Амстердама в Київ, тим МАУ - сумне враження. Особливо після пересадки з трансатлантичного рейсу КЛМ.

Так то Ви, певно, Rayanair не літали))

Сообщение Добавлено: 11 апр 2018, 03:30 

Энигма писал(а):

Так то Ви, певно, Rayanair не літали))

Не літав.
Але я був в шоці коли на рейсі МАУ я попросив простої води - дали 50 гр води, не більше. Я попросив більше - відмовили.
Плюс до всього поруч сіла якась сильно п"яна бізнесвумен. Вона тут же відключилась , захропла і завалилась на мене. Ледве-ледве я ту тушу якось відсунув вбік. Т.зв. стюардеси ходили мимо і демонстративно відвертались від моєї епічної боротьби з п"яною пасажиркою.

Я вже не кажу про страшенну вібрацію літака, на моїх очах крила так дрижали що здавалось - зараз відламаються.
А намагання стюардеси відібрати мій ноутбук ? Він був вимкнений, спокійно лежав в портфелі, я його не виймав і не торкався. А баба в формі вчепилась в портфель, хотіла відібрати. Я спокійно пролетів з тим портфелем на Атлантикою - 7 годин льоту, ніхто навіть не збирався забрати той портфель. А тут ... Секьюріті знайшлось...

Роботу секьюріті я бачив в Амстердамі - мужика з гіпсом на руці так і не пустили в літак. Він довго сперечався, щось там доказував , але несерйозні з виду голандці (якісь худющі цибаті пацани, з вигляду) врешті-решт кудись повели того пасажира і на рейс він так і не попав.

Сообщение Добавлено: 11 апр 2018, 11:16 
фотокорреспондент )

Ангелочек форума (1) За креатив (1)
Не літав.
Але я був в шоці коли на рейсі МАУ я попросив простої води - дали 50 гр води, не більше. Я попросив більше - відмовили.
Плюс до всього поруч сіла якась сильно п"яна бізнесвумен. Вона тут же відключилась , захропла і завалилась на мене. Ледве-ледве я ту тушу якось відсунув вбік. Т.зв. стюардеси ходили мимо і демонстративно відвертались від моєї епічної боротьби з п"яною пасажиркою.

Я вже не кажу про страшенну вібрацію літака, на моїх очах крила так дрижали що здавалось - зараз відламаються.
А намагання стюардеси відібрати мій ноутбук ? Він був вимкнений, спокійно лежав в портфелі, я його не виймав і не торкався. А баба в формі вчепилась в портфель, хотіла відібрати. Я спокійно пролетів з тим портфелем на Атлантикою - 7 годин льоту, ніхто навіть не збирався забрати той портфель. А тут ... Секьюріті знайшлось...

Неодноразово літала МАУ. Не маю жодних абсолютно негативних вражень. Звичайно, це не Lufthansa чи KLM, але й коштує дешевше. :unknown:

Після Ryanair і МАУ здається Люфтганзою)))

Сообщение Добавлено: 14 апр 2018, 18:19 

Любимый игрок: Чарльз Барклі
https://www.facebook.com/yevhen.perebyi ... gwMTgzOTk/

А вам слабО? ;)

За это сообщение пользователю Osiris "Спасибо" сказали:
Gold
Сообщение Добавлено: 15 апр 2018, 17:15 

“Вас на Донбасі не добили, то я буду тут вас добивати”: Водій харківської маршрутки погрожував бійцю АТО
https://informator.news/vas-na-donbasi-ne-dobyly-to-ya-budu-tut-vas-dobyvaty-vodij-harkivskoji-marshrutky-pohrozhuvav-bijtsyu-ato/

Изображение

Изображение

Сообщение Добавлено: 15 апр 2018, 18:57 

Любимый игрок: Белькевич
По мордяці тій жирній йому треба було ще дати .. мудозвону ..

Україна під захистом Божим
Сообщение Добавлено: 15 апр 2018, 20:40 

К.А.Н.,
дещо пом"якшує ситуацію те що того ідіота тут же вигнали з роботи. Правда, невідомо чи надовго ... і чи він сам не збирався піти ( робота на маршрутці - то важка робота).
Тим не менше - морда у нього велика, так і проситься ...

Сообщение Добавлено: 15 апр 2018, 22:46 

Mykhaylo,
Таке б не пішло саме. Там можна наварювати зайве в карман за день ..

За это сообщение пользователю К.А.Н. "Спасибо" сказали:
Mykhaylo
Сообщение Добавлено: 16 апр 2018, 10:17 

Авто на еврономерах: что грозит владельцам :crazy:

В Украине усилят контроль за авто на еврономерах, об этом свидетельствует часть обнародованного законопроекта.

Пока он обсуждается в комитете по налоговой и таможенной политики Верховной Рады вместе с активистами, передает "Сегодня".

Законопроект будет состоять из двух частей. Первая – масштабная легализация "евроблях", которые уже ездят по стране. Вторая часть – меры, которые должны закрыть ввоз в Украину автомобилей без растаможки.

Если проект примут, украинцы смогут ездить на авто, зарегистрированном на иностранную компанию, до 10 дней. Сейчас – это год и для этого граждане покупают автомобили в Литве, регистрируют на местную компанию, и та оформляет для украинцев доверенность на пользование машиной.

Если же понадобится срок более чем 10 дней – придется подтверждать это документами. А если человек, который ввез машину в Украину, передаст авто в пользование кому-то другому или вовсе ее разберет на запчасти, то ему грозит штраф 17 000 грн.

Полиция и фискальная служба получат доступ к базе пограничников. Фактически, они получат право останавливать водителей на еврономерах и проверять сроки нахождения в Украине. Для этого создадут электронную базу автомобилей, которые въехали в Украину.

Также депутаты хотят ввести обязательную регистрацию машин, которые въезжают в страну более чем на 30 дней.

За превышение сроков нахождения в Украине вводятся новые штрафы. Задержка в Украине на:

1-3 дня – 850 гривен или предупреждение;

4-10 дней – 5100 грн.

10-20 дней – 17000 грн.

Если машина зарегистрирована на компанию – штрафы выше. За задержку в Украине до 20 дней – штраф 17 тыс. грн. Такой же штраф за утерю транспорта или его передачу.

Если авто превысит сроки нахождения в Украине на:

более чем 20 дней, штраф – 34 тыс. грн;

более чем 30 дней, штраф – 85 тыс. грн;

более чем 30 дней – 170 000 грн или конфискация машины.

Штрафовать предлагают не только собственника машины (он может быть подставным), но и водителя. Если водитель ездит на машине, которая нарушила режим пребывания в Украине, его оштрафуют на 8500 грн. За повторное нарушение – штраф 17 000 грн, лишение прав на год и конфискация автомобиля.

За это сообщение пользователю Alhimik "Спасибо" сказали:
Shapych
Сообщение Добавлено: 24 апр 2018, 19:58 

З травня укрзалізниця піднімає вартість квитків на 12%

Кошти підуть на закупку нових та капітальний ремонт старих вагонів.

Цікаво якому ремонту можуть підлягати вагони на яких ще ленін їздив? Для чого??? Чому не вкладати виключно в оновлення?

менше можливостей для відммвання?

За это сообщение пользователю Alhimik "Спасибо" сказали:
Mykhaylo
Сообщение Добавлено: 24 апр 2018, 22:05 

Або з новими не вміють працювати. ..

Сообщение Добавлено: 25 апр 2018, 22:51 

Изображение

Донецьк, 19 квітня 2018 року.
А де ж путінпамагі ?...
Цитата:
Єдине, що об’єднує 90 відсотків жителів "временно оккупированная рашистскими бандитами часть Донецкой области" та "временно оккупированная рашистскими бандитами часть Луганской области" – ненависть до України та всього українського. Потік брехні, який ллють у режимі 24/7/365 з телеекранів та сайтів, розповіді сусідів про "я сам бачив темношкірих вояк НАТО" у поєднанні із постійним страхом та напругою робить мешканців окупованих територій глибоко хворими людьми з психологічної точки зору. Щоб вони стали жити нормальним життям, профільним спеціалістам знадобляться довгі й довгі роки.
https://24tv.ua/vid_lyubovi_do_nenavisti_yak_zhiteli_okupovanih_teritoriy_stavlyatsya_do_psevdorespublik_n955353

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4992 ]  На страницу Пред.  1 ... 329, 330, 331, 332, 333  След.