Предыдущее посещение: Текущее время: 24 ноя 2017, 05:40

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 458 ]  На страницу Пред.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31
Автор Сообщение
 Re: Книга памяти
Сообщение Добавлено: 13 ноя 2017, 18:50 

Любимый игрок: Зидан
УльтраМарин писал(а):
Попробуйте отремонтировать смартфон

А що, я під батарейку в старому телефоні папірця для кращого контакту підкладав :D: :D: :D:

Не в сети Профиль Cпасибо сказано 

Сообщение Добавлено: 14 ноя 2017, 01:06 

В здравом уме и твердой памяти (1)
Sergio El bombero писал(а):
Shapych писал(а):
Пьянич,
У мене дві своячки закінчували школу в США ( а одна з них зараз вчиться у Вищій економічній школі там же). так от - вони обидві в один голос стверджують, що америкоси обмеженіші за нас. Тобто, у них глибокі знання в певній сфері їх діяльності, а от, відремонтувати звичайний ліхтарик чи калорифер - йок...

Не зовсім згоден з тобою друже. Я наприклад можу здійснити дрібний ремонт електроприладів. Під час квартирного ремонту навчився працюватиз гіпсокартоном (монтував і потолки і перестінки), клав плитку, міняв систему опалення, повністю міняв електропроводку і т.д. і т.п. Коротко кажучи досить мені вихвалятись. Але чому я це роблю. З однієї сторони мені це чесно кажучи подобається, але головне з метою економії на найманих майстрах. Чесно кажучи вийшло в мене досить пристойно і зекономив я на цьому тисячі, якщо не десятки тисяч.
Тобто причина (на мою думку) в основному рівень життя в країні. Рівень сфери послуг в США незрівняно вищий і населення до цього звикло (простіше дати відремонтувати професіоналу). Крім того ви знаєте про страхування. Не знаю чи підлягають в США страхуванню наприклад шкарпетки :D: Але всі прилади в них на гарантії. І звички лізти туди з відкруткою в них немає.
Рівень життя спонукає більшість з них або замінити ліхтарик чи калорифер по гарантії або купити новий.
Я звичайно за океаном не був, але мені чомусь здається що причина в основном в цьому.

Десь так процентів на 90 з цим погоджуюсь.
Наприклад, у мене на роботі мужики офігєвали від того що я ЗАТОЧУЮ ТУПІ СВЕРЛА. Я знайшов в кутку круг-точило , яким ніхто ніколи не користується, набрав купу затуплених свердел і позаточував їх за п"ять хвилин. Після чого однобригадці стали мені говорити - " Навіщо ?? Бос купить нові сверла і привезе нам...".
Бос справді привіз повну коробку нових свердел.

А чим закінчилось ?.. Бос побачив що я заточую старі свердла і перестав возити нові ...
То хто тут тупий ?... :D:

А тупий той хто своїм ЕНТУЗЕЗИЗМОМ створив труднощі в роботі. Та ще й заробив реноме " мабуть , в Україні страшенний дефіцит сверл ... тому вони і звикли їх заточувати ..."

Так само було з електричним гайковертом. Перегорів КАБЕЛЬ , той що в розетку втикати. Я взявся замінити кабель - бос побачив , схопив той гайковерт і зажбурив його в металолом - І КУПИВ НАМ НОВИЙ ІНСТРУМЕНТ . Я вже був навчений - втихаря забрав старий нат-драйвер собі , замінив кабель , він і досі у мене працює ...

Тут маємо справу з парадоксом . ЛИХО ВІД РОЗУМУ. Там де налажена технологія - там треба якомога менше ентузіастів.
У радянських людей звідки взялась винахідливість ? Життя заставило. Ніде нічого немає , ні грошей ні матеріалів. А хочеться щось зробити , щось мати... От і "хімічили" . Яскравий приклад - армія. Там без власної придумки не обійдешся - тому що офіцери вчили тільки марширувати. Технологій - НУЛЬ.

В Америці в технології вкладаються скажені гроші. І раз вже гроші вкладені - то вимагається віддача. Віддача - це технологія яка ефективно працює. Роботяга Джон не буде нічого придумувати - йому за це не платять. Йому ніколи щось придумувати - він клепає продукцію ...
Але він буде точно виконувати вимоги технології - ось за це йому платять.

Як приклад : Що б ми сказали про винахідливого футболіста , який під час гри почне зашивати свої бутси ?.. Цілком можливо що він їх зашиє - але йому платять зовсім за інше !
А "тупий" Крися нічого в бутсах не розуміє . Він тільки навчився шнурки зав"язувати - більше він нічого не зробить , не поремонтує ... Хоча у "тупого" Роналду добре виходить експлуатувати вже готові до роботи бутси .

А технологія , в тому числі і фінансова , говорить що дешевше купити новий інструмент чим витрачати грубі гроші на ремонт старого.
В СССР було по-іншому : " А ну , Ванька, роби шо хочеш а шоб воно працювало . Попробуй тільки план не виконати !..." І Ванька "хімічить-мастирить" ...

Я думаю що майбутнє у технологічних держав. Т.зв. "тупість" - це побічний ефект детального розподілу праці.
Я працював з палестинцями - часто це роботяги , активні і винахідливі. "Ваньки" Близького Сходу. А їх суспільство , в цілому, в масштабі держави - на рівні пізнього середньовіччя.

Сообщение Добавлено: 14 ноя 2017, 18:01 

Любимый игрок: Ребров & ШЕВА

III место в викторине (1)
Mykhaylo,
Найсмішніше те, що я сам завжди говорю, що моєї з/п повинно вистачати на те, щоб я не займався городами, ремонтами, а заплятив тому,хто це ВМІЄ зробити якісно і швидко. А мій час вивільниться на те, щоб я зайнявся тим., що я вмію робити краще всього...
Але це шлях до обмеження особистості...
дійсно, для чого читати книги не по спеціальності, подорожувати по місцях, які нічого не дадуть мені в плані професійного розвитку?..
от, Ви підбрали гайковерт... Ви що - не в змозі купити собі новий?!!
Але, я впевнений, що ви крім інструменту ще й отримали задоволення від того, що САМІ відремонтували його.

Сообщение Добавлено: 15 ноя 2017, 20:59 

Любимый игрок: Лукман Аруна
Согласен с предыдущими ораторами.
Нет абсолютно ничего постыдного в неумении что-либо чинить или "что-то делать своими руками"(с).
Человек должен соответствовать и отвечать требованиям текущего момента и обстоятельств.
Если, к примеру, я окажусь на необитаемом острове и мне позарез будет нужен, допустим, нож - я его сделаю. Получится какая-то хрень в духе раннего мезолита, а все мои руки будут по локоть в крови - но он будет сделан. И ночью я пойду с ним охотиться на Робинзона Крузо.
Но, миль пардон, если сейчас ножик сломается - мне и в голову не придет мысль его чинить.

Сообщение Добавлено: 15 ноя 2017, 21:34 

Любимый игрок: Ребров & ШЕВА

III место в викторине (1)
Древний,
а я і не казав, що це - "постидно". я говорю про те, що людина, не цікавлячись тим, що лежить поза її професійною компетенцією, хоч не хоч - розвивається однобоко.

Сообщение Добавлено: 15 ноя 2017, 21:49 
Истинный ариец
Истинный ариец

Любимый игрок: Гиоане иниипёт:р

Отличному модератору (1)
охотиться на Робинзона Крузо

Вот так, плавно, мы вернулись к теме топика "Книга памяти" :D:

Сообщение Добавлено: 17 ноя 2017, 23:17 

Любимый игрок: Чарльз Барклі
Mykhaylo писал(а):

В СССР було по-іншому : " А ну , Ванька, роби шо хочеш а шоб воно працювало . Попробуй тільки план не виконати !..." І Ванька "хімічить-мастирить" ...

не тільки в СРСР. У мене рідний брат працює на шахті зараз. То там, за його розповідями, ледь не кожного дня начальство вимагає зліпити з гівна лопату. І ліплять же!..

Сообщение Добавлено: 19 ноя 2017, 00:18 

В здравом уме и твердой памяти (1)
Цитата:
... от, Ви підбрали гайковерт... Ви що - не в змозі купити собі новий?!!
Але, я впевнений, що ви крім інструменту ще й отримали задоволення від того, що САМІ відремонтували його
.
Можу купити , хоч штука і не дешева. Але , якщо чесно , то він мені не потрібний . :)
Просто було жалко щоб добро пропадало.

Так само як з драбиною. Зламалась у неї знизу ніжка , драбину тут же викинули , купили нову. Я тут же поламану забрав назад, відпиляв поламаний кінець , драбина стала коротшою але справною.
Після цього я глибоко задумався - "А на фіга воно мені було потрібно ?..." :D:

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 458 ]  На страницу Пред.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31