Предыдущее посещение: Текущее время: 18 июл 2018, 19:47

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 7426 ]  На страницу Пред.  1 ... 492, 493, 494, 495, 496
Автор Сообщение
 Re: А что за рубежом?
Сообщение Добавлено: 07 июл 2018, 04:33 

В здравом уме и твердой памяти (1)
Моя знайома - Олександра - прислала мені електронного листа . Типу - "полюбуйся на свою землячку...".

Виявляється - Олександра підрядилась на роботу, прибирання квартири, до такої собі Каті Акулової. Ця Катя родом з Яготина, я там ходив 10 років в школу. Зараз Катя вчиться в Торонто.

Прийшла Олександра в ту квартиру - а там розвішані прапор ерефії і косий хрест "ришпублік".
Олександра сказала що не може працювати в такому місці де висять ці прапори. Катя - круглі очі - "да-а-пачему-єто-о ?!!".Стала косить під дурочку...
Олександра відмовилачсь від контракту взагалі, розвернулась і пішла . ( Все-таки це викликає повагу - Катя пропонувала 20 доларів на годину, це непогана платня).

Так Катерина написана злобну кляузу в Фейсбук що з Олександрою найгірша історія взаємовідносин. Це спеціально зробила щоб відвернути потенційних замовників...

Чому я все це розказую ? Не все продається за гроші. Навіть в Америці.
І ще - язик не повертається назвати цей випадок бабськими розборками. Відмовитись від вигідної роботи, але відстояти свої переконання - це викликає повагу.

Katya Akulova

Intro

Studied at York University Students
Went to Newtonbrook Secondary School
Lives in Toronto, Ontario
Married
From Yagotin, Kyyivs'Ka Oblast', Ukraine

Katya Akulova

July 4, 2018
The worst experience ever!!! The owner, Oleksandra, called me and told me that they will not be cleaning my house anymore just because I have a russian flag and a Ribbon of Saint George in my house!!!! She said that I support Putin and the killing of innocent Ukrainian people!!??? I didn’t know until now that such crazy brain-washed people existed!!!

Не в сети Профиль Cпасибо сказано 

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 7426 ]  На страницу Пред.  1 ... 492, 493, 494, 495, 496