Предыдущее посещение: Текущее время: 22 сен 2018, 12:38

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 29 ]  На страницу Пред.  1, 2

В 1/4 финала Лиги Чемпионов выйдет:
Динамо 50% [ 7 ]
Манчестер сити 50% [ 7 ]
Всего голосов : 14
Автор Сообщение
 Re: Манчестер Сити-Динамо. 15 марта 0:0
Сообщение Добавлено: 15 мар 2016, 23:36 

Любимый игрок: Дядя Миша
Цитата:
Думаю - нічия.Одні не можуть, інші - не хочуть.
В Манчестері через 3 дні ДЕРБІ!!!

Кажется обе команды все уже понимают. Результат сформирован в Киеве. Так что практически без вариантов .

Не в сети Профиль Cпасибо сказано 

Сообщение Добавлено: 15 мар 2016, 23:40 

Любимый игрок: Ребров & ШЕВА

III место в викторине (1)
Не стріляй в піаніста - він грає, як може. (с)

Сообщение Добавлено: 15 мар 2016, 23:56 

Любимый игрок: Олег Гусев
Велозу сегодня печален...

Сообщение Добавлено: 16 мар 2016, 00:14 

А Гармаш не печален ?? За 5 минут 3 паса сопернику и желтая.. Опять "не вошел".

Сообщение Добавлено: 16 мар 2016, 00:49 
Старший бронемастер

ну шо, нормально так покатали мячик.

Сообщение Добавлено: 16 мар 2016, 00:56 

Любимый игрок: Андрей Шевченко, Давид Вилья

За отличную работу модератора (1)
Навіть Сабо каже шо всі паси впоперек... Не можу не погодитись...

Сообщение Добавлено: 16 мар 2016, 00:57 

Мій прогноз місячної давнини справдився абсолютно... на жаль, це мене зовсім не тішить.
Ще раз скажу - з цього складу я залишив би Сидорчука, Буяльського, Віду і Яковенка. З Одеси повернув би Калітвінцева, можливо, Макаренка (не знаю, що він тепер) і навколо цих пацанів робив би нову команду ( як Лобан зробив у 1985).
P.S. Де вони знайшли восторженного ідіота, що коментував матч?!! Йому йти на радіо - коментувати для тих, хто не може бачити.
P.P.S. Ще хтось вірить, що Ярмола відмовився від 12 млн? І що за нього давали 50 млн?

Сообщение Добавлено: 16 мар 2016, 01:44 

Хто там сміявся з руминеску?..
Ребров: Суддя не дав 100% пенальті facepalm (от, виявляється в чому причина...)
Головний тренер київського Динамо Сергій Ребров заявив, що арбітр матчу не дав 100% пенальті у ворота Манчестер Сіті у матчі-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

"Ми сьогодні могли як виграти так і програти. Хлопці старалися, грали компактно. Були у нас шанси забити, але не зуміли. Проти цієї команди ми показали свою силу (?..). Нічого страшного не сталося. :crazy:

Сьогодні я побачив команду, яка старалася, билася один за одного, грали компактно ( не спорю - старалася, але краще вона вже давно не грає). У перші 15 хвилин Манчестер Сіті нічого не зумів створити біля наших воріт і це завдяки нашій компактній грі.( А я то думав, що це тому, що МС проходив всю гру... Може це англійцям, а не Динамо треба було забивати трюльник?)

Теодорчик не сильно вписався в гру. На мою, думку, був 100% пенальті на Ярмоленку, але суддя його не дав. (Спецом переглядав цей момент: Ярмола відчув ногу і завалився спиною. захисник не рухався і ногу не виставляв. Звичайно, бували пенальті і смішніші, але це - явно не 100%)

P.S. Браво Сидорчуку!!! Він не побоявся сказати правду - "видно, що МС грав з запасом. Чи вони берегли сили на неділю?.. але видно було, що команда грала з запасом"

Сообщение Добавлено: 16 мар 2016, 05:08 

В здравом уме и твердой памяти (1)
Цитата:
Браво Сидорчуку!!! Він не побоявся сказати правду - "видно, що МС грав з запасом. Чи вони берегли сили на неділю?.. але видно було, що команда грала з запасом"

Абсолютно так. Це навіть мені було видно :(
Нарешті випала нагода подивитись гру по телебаченню . І що сказати ?..- нічого сказати . Враження як від роботи машини на холостому ходу - наче щось і працює , мотор тарахтить , з труби дим йде , але насправді ніхто нікуди не їде ...

Старалися , постійно йшли в стикові единоборства , але це була пародія на пресинг . Бігали , метушились - але запрограмовано втрачали м"яч після двох-трьох передач . Техніка прийому м"яча , передач - дубова . Я пам"ятаю як прийшли в команду португальці - як вони тоді , свіжі , вирізнялись м"якою але точною роботою з м"ячем . Зараз і Велозу , і Антунеш грають так наче все життя провели в чемпіонаті Київської області - не так грають як заважають грати супернику .

Про тактику я вже мовчу . Її немає . Можливо , десь на папері , в планах ... На полі є броунівський рух гравців . Все основано на "тик вперед - може і пройде ..."

Не те воно все . Не те ... :no:

Сообщение Добавлено: 16 мар 2016, 22:02 

Ну ось все нарешті скінчилось. Теперки можна підсумувати ітог. Про гру Динамо я тут вже багато написав, тому уповторювати немає сенсу. Це зараз типова і нормальна гра сучасного ДК.
Хочу про трохи інше. Що таке саме ЗАРАЗ Динамо і саме зараз його можливості ?? Чому тут багато кто за інерціею вважав за можливе пройти МС ?? З якої такої радості ?
Давайте подивисмось що таке зараз Прьемер-ліга та англійські клуб і яку гру вони грають . Чому команда з верхної пятірки Англії повинна поступатись Динамо ??
Динамо зараз тимповий середняк еврофутболу. І сам факт виходу з группи ЛЧ і вихід в 1\8 це неймоірне досягнення !!!!!
Ї я не глузую. Клуб з убогої премьер ліги яка ледь животіе пробився до 1/8. Це успіх. І нияка поразка його не повинна засмучувать. Минулий клуб Шахтар програв 0-7 на цій стадії.
Так шо спокійно. Треба просто звикати до такого. Ми вже не можемо грати і вигравати у кращих клубів Європи. Треба реально дивитись на речі. Динамо зараз як людина з 1500 гривень зарплати на місяць. Одні понти. А на справі. :oops:
Звично в ЛЄ можна було піти далі. (Дніпро це довів) Але в ЛЧ нашим командам за щасті вийти з группи. Ми відстаєм зараз з кожним роком. І перша причина в цьому - наш чемп де нема сильних суперників. Де грають клуби рівня Говерли і Волині. І томк не поїдуть сюди легіонери. Тут нема грошей, нема конкуренції і нема нормалоьного розвитку фублолу ніде. Ні в містах ні в селах. Тому наше місце біля виходу скраєчку. І так буде ще довго-довго. Починайте звикати.
А все інше про не такого Гусева, про неправильного Ярмолу і не витриманого Хачеріді і бездарного Велозу - це вже наслідки а не першопричини. Також і тренер. Краще Реброва тут може бути тільки сам Ребров. Нажаль так.
Можете кидати в мене стільці але це думка не тільки моя..
З повагою.

Сообщение Добавлено: 16 мар 2016, 22:07 

Старик Вавилыч,
Підсумую однією цитатою - "Звідки в попі пластиліну взятись?" :(

Сообщение Добавлено: 16 мар 2016, 23:57 

Отличному модератору (1)
Ось і закінчився наш вояж у ЛЧ в цьому сезоні, доречи вояж дуже і дуже гарний, не дивлячись на те, що нам не вдалося гучно хлопнути дверми. Ми виявились об'єктивно слабше за МанСіті, вітаю їх з першим в історії проходом до 1/4!
По грі - було таке відчуття, що хлопці самі й не мали надії на те, що пройдуть, хоча й дійсно старалися. Інша справа, що індивідуально більшість наших гравців набагато слабше за гравців МанСіті, а гравці центру так і зовсім провалили гру - Гармаш і Велозу, це був просто жах. Як їх двох разом проходив Яя Туре, це було щось. А поодинці обігравав взагалі, як дітей. Коротше, мрак. Інша справа, що й Сидорчук, який вийшов на заміну виглядав не краще. Напевно просто нема в нас в центрі полузахисту такого гравця, який може грати на такому високому рівні з такими зірковими гравцями. Я сподіваюсь, що Ребров це бачить, і ми будемо активними на трансферному ринку влітку. Авжеж ми не зможемо купити Яя Туре та будь-яку іншу зірку, но гравців, які вдвох зможуть відібрати м'яч у одного ми точно можемо собі дозволити))) Коротше, до сих пір плююся з гри Гармаша, Велозу і такого ж ніякого виходу Сидорчука.
Кого позитивно треба відмітити, так це наш захист - Хачеріді, Драгович, особливо Віда. Красені, молодці! Хоча стримати того ж Агуеро дійсно дуже складно. Ще два роки тому я навіть подумати не міг, що буду хвалити наш захист, та ще й в грі проти Манчестер Сіті.
Наприкінці, дуже дякую команді за свято футболу на найвищому рівні! Це був дійсно дуже крутий єврокубковий сезон! Бажаю нам всім перемог, і щоб в наступному сезоні ми вже попали у 8 кращих.
Вболіваємо за Динамо! ;)

Старик Вавилыч
Сообщение Добавлено: 17 мар 2016, 01:54 

В здравом уме и твердой памяти (1)
Старик Вавилыч,
Є така футбольна приказка :"Порядок б"є клас" . В команді немає порядку ( у всякому випадку - на полі . Це видно .)

Коли в команді був порядок - вигравали і в "золотих" клубів , типу Баварії , Реала , Барселони . Тоді теж була прірва між чемпами України і Іспанії (чи Німеччини) .

У того ж таки "Арсенала" ( Лондон) теж вигравали . Не вимучували , не завдяки судді , а вигравали в чесній боротьбі .

З іншої сторони - є багато європейських клубів які по фінансам далеко обставлять майже всю Європу , але ці клуби нічого толкового в Європі не виграли . Вони мають потужних суперників у внутрішніх чемпіонатах , є на кого рівнятись , є на кому "гострити зуби" - але чи багато виграли "Валенсія" , "Лаціо" , "Рома" , ціла когорта німецьких або англійських клубів ? Чому вони спотикаються навіть в Кубку УЄФА ? - а тому що зазвичай знаходиться більш амбіційний клуб , який не вище грандів за майстерністю , але вище їх за порядком гри , за самовіддачею , за зібраністю і сконцентрованістю ( прошу мене вибачити за ці штампи - в даному випадку вони до речі ).

Чому вигравав єврокубки "Аякс" , який аж ніяк не фінансовий монстр ? Хай це було давно ( як і у випадку з Динамо , і київським і тбіліським ) - але і тоді було сотня клубів які ЗНАЧНО переважали середнячків по можливостям .
"Црвена Звєзда" , "Марсель" , "Стяуа" ... (французький чемпіонат в ті часи був досить слабеньким , в порівнянні з Італією , Німеччиною чи Іспанією) .

Я часто дивлюсь стару кінохроніку Динамо , єврокубки . Наскільки ОРГАНІЗОВАНІШОЮ , толковішою була гра ! Осмисленість , швидкість прийняття рішень , логічність і точність передач ... Це не гроші . Це не результат ігор внутрішнього чемпу з Пахтакором , Кайратом і Нефтчі .

Це робота всередині клубу .

Робота (а не "купи-продай") з гравцями .

Сообщение Добавлено: 30 мар 2016, 22:58 

Якщо МанСіті буде грати з ПСЖ так само, як і з Динамо, то їхні шанси майже нульові. Тим більше Ібрагімович може проводити останній сезон(прочитав про це на сайті https://football24.ua/), тому він, мабуть, буде викладатися на повну і стане мало не найбільшою загрозою для ворот Сіті.

За это сообщение пользователю Binivi "Спасибо" сказали:
Mykhaylo

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 29 ]  На страницу Пред.  1, 2