Предыдущее посещение: Текущее время: 21 авг 2018, 21:20

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 82 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6

Результат матча:
Победа Динамо 56% [ 14 ]
Ничья 16% [ 4 ]
Победа Манчестер Сити 28% [ 7 ]
Всего голосов : 25
Автор Сообщение
 Re: Динамо-Манчестер Сити. 24 февраля 1:3
Сообщение Добавлено: 26 фев 2016, 22:31 

Отличному модератору (1)
Старик Вавилыч, та я не перекручую, но просто після кожного програного матчу, а їх в сезоні зовсім небагато, йде посипання голови попілом. Команда розвивається, Ребров рушив з мертвої точки, і приносить результат. Дайте людині нормально працювати.
По Гармашу, доречі. В цій грі - срамота, не готовий був (но тут скоріш к Реброву, навіщо випустив його?), а взагалі до Дена дуже рідко є якийсь претензії.
Більше 6 років клуб не міг дати раду офіційному сайту і форуму. А спробуй купити футболку...

Ну так зробили нарешті нормальний офсайт, та і фан-шоп в нас теж непоганий. Авжеж, він не дотягує до фан-шопів усіляких Челсі та Манчестерів, но що-що, а якісну динамівську футболку (куртку/шапку/розу) купити елементарно. Все поступово розвивається.

Не в сети Профиль Cпасибо сказано 

Сообщение Добавлено: 26 фев 2016, 23:18 

Любимый игрок: Чибурданідзе
Ilyuxa,
Він не дотягує навіть до рівня ШД. У Києві купити можна. А в інших містах? А хрєна! А от футболки ШД купити і можна і легко. І мені це не подобається. ДК повільно але постійно втрачає вболівальників. Це я кажу про наприклад про Черкаси де ДК традиційно любили. Тепер кількість вболівальників ШД серед молоді і дітей не менше 30%.

Сообщение Добавлено: 27 фев 2016, 00:18 

Любимый игрок: Олег Гусев
Непоганий фан-шоп? О_о

Це той, де я шукав футболку для Юри, після якого навідався у клубний магазин, а купив у звичайному Адідасі?

Сообщение Добавлено: 27 фев 2016, 00:20 

Любимый игрок: Олег Гусев
Брєлочки й коврікі для мишкі? Хай йдуть нах...р.
сьомий кілометр а-ля кежуальна серія. Фу.

Сообщение Добавлено: 27 фев 2016, 00:37 

Любимый игрок: Ребров & ШЕВА

III место в викторине (1)
kicker писал(а):
поділись, будь ласка, як ти бачиш Динамо, яке ризикує. Як повинна виглядати гра, якості гравців і т.д.

Взагалі то я мав на увазі тактичний ризик: рішення гравців у тому, чи іншому моменті, "щоб тренер не насварив". Але якщо глянути масштабніше, то ризикувати мають всі: від гравця до Суркіса, причому останній в першу чергу. Це стосується і призначення тренера, і придбання гравців, і зміни принципу функціонування футбольних шкіл при Динамо.
Можливо є смисл пожертвувати одним-двома євросезонами, але спробувати створити нову команду не "кабичевоневишлістів". Дух нинішнього Динамо - це страх. Страх прийняття рішення. краще віддати м'яч сусіду, хай він вирішує, що з ним робити.
Навіть в збірній колишній динамівець Фоменко бз.ить і керує "аби не програти" тоді, коли треба "виграти".
цим просякнуті всі послідовники Лобана. Але його система "стріляла", коли за перемогу давали 2 ока, а не 3. Тодішня чемпіонська формула "перемога вдома, нічия в гостях" зараз застаріла, бо той, хто ризикує в гостях і раз виграє, а раз програє набере на очко більше.
Тобто виїздна модель Лобана зараз "не грає".
Інше: надфізична форма, якою колись славилося Динамо теж канула в Лету. По перше, багато команд підняли рівень своєї "фізики", по-друге, екологія України зараз теж сказується на фізичній формі (знайомі лікарі-пенсіонери кажуть, що нинішня молодь - інваліди порівняно з тим, що було 25 років тому).
дитячий футбол взагалі - слід міняти принципи підготовки футболістів! Не кубки вигравати, а готувати гравців для команд "вишки". я раніше любив дивитися як грають учні шкіл на першість міста, а зараз нема на що глянути. 45-літні пенсіонери виглядають цікавіше за 17 літніх. Ні ума, ні фантазії!!!
причому, навіть не пробують прислухатися ні до тренера, ні до мене-сусіда. По перше: що ми не бачили нашу збірну? (ЧУ майже ніхто не дивиться facepalm ), по друге: Ви (тобто я) пенсія і нічого не розумієте в сучасному футболі. Учні моєї групи недавно сказали, що вони знають ЯК грати, бо ходять на футбол, і "не ламайте нам рисунок гри" самі вистроїли гру і влетіли 0-8.
А обіграли їх сільські пацани, 4-ро з яких з одного села і одного класу... Їх ніхто ніколи не вчив - вчитель на фізкультурі кидав м'яч - ганяйте. Вони, ці "селяни" не були зажаті рамками тренерських установок. Це говорить про рівень підготовки наших тренерів, принаймі у нашому місті (хоч, боюся, що по всій Україні).
Говорити можна довго, але коли мені розповідають про корупцію в спортшколі Динамо К, то щось "не верится в эту латынь" (с)

Сообщение Добавлено: 27 фев 2016, 01:13 
Писатель
Писатель

Дякую.

Щодо конкретного матчу з МанСіті, то особисто я грою не здивований і результатом теж. І от думаю: а мав би?
Радий за те, що після перерви команда рвонула вперед. Могли катати мяч з опущеною головою, щоб не пропустити більше. А те, що в першому таймі Шовковський частенько був плеймейкером, не тільки провина нашого центра поля, а і заслуга суперника. Памятають, як недооцінили нас перший раз, добре підготувалися.

FCDK_FANATKA_UA
Сообщение Добавлено: 27 фев 2016, 14:17 

Отличному модератору (1)
Gold, так я дійсно гадаю, що в нас нормальний фан-шоп. Одиничний случай з тою футболкою - то не показово.
Брєлочки й коврікі для мишкі? Хай йдуть нах...р. сьомий кілометр а-ля кежуальна серія. Фу.

Ти серйозно? Який 7-кілометр? Всі речі дуже якісні, не в чому не поступаються іншім речам від Адідас - я бігаю в динамівському костюмі вже фіг знає скільки років, стирався вже сотню раз, ідеальний стан. Футболки ношу динамівські - купу раз після стирки, як нові всі. Я не знаю, що з цим одягом треба робити, щоб його зіпсувати. Щодо тих же футболок виробництва не Адідас - теж гарна якість, як для повсякденного неспортивного одягу. Звідки в тебе такі порівняння не зрозуміло - що-що, а до речей з динамівського фан-шопу претензій в мене не було жодного разу. Дуже висока якість.
А щодо брелоков та ковриків для миші... Ну якщо продається, то на то є свій покупець. Доречи, брелок теж звідти, йому вже років неміряно, ще зі старою емблемою, навіть не потертий ніде - це рівень якості, незрозуміло чому ти порівнюєш їх з ринком. :unknown:
Він не дотягує навіть до рівня ШД. У Києві купити можна. А в інших містах? А хрєна!

Та запросто. Я ще в Криму заказував з динамівського інтернет-магазину, декілька днів та підвозили прямо до дверей. Не думаю, що зараз, щось змінилось у поганий бік.

FCDK_FANATKA_UA

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 82 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6