Предыдущее посещение: Текущее время: 22 июн 2018, 13:58

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 20 ]  На страницу Пред.  1, 2

Результат матча:
Победа Украины 50% [ 2 ]
Ничья 0% [ 0 ]
Победа Словакии 50% [ 2 ]
Всего голосов : 4
Автор Сообщение
 Re: Украина-Словакия. 8 сентября 0:1
Сообщение Добавлено: 09 сен 2014, 00:11 

Shapych писал(а):
Люксембург 1:1 Білорусь
Іспанія 5:1 КЮР Македонія

Ого!

Не в сети Профиль Cпасибо сказано 

Сообщение Добавлено: 09 сен 2014, 01:39 

Отличному модератору (1)
Нарешті я знов побував на матчі своєї Збірної. Останній раз наживо це було в Донецьку на Євро. Стадіон, вболівальники, атмосфера - це дуже круто. На жаль ще були пусті місця, но і 55 тисяч це теж дуже гарно. Таке собі велике жовто-блакитне морє. Над стадіоном у весь час лунало Україна-Україна, та Слава Україні. І Хуйло такі да хуйло :)
По грі - все сумно. Як можно не вигравати з такою підримкою я не знаю. Но це вже звично. Скільки я себе пам'ятаю, напевно з дитинства Україна завжди просірає очки (поразка/нічиї), а потім героїчно намагається пролізти на футбольний форум вигравши грандів. Так і зараз, будемо чекати матч з Іспанією, та там вже вони зберуться та будуть рвати дупи собі, намагатися порвати іспанцям, та грати на нервах своїм вболівальникам, коли можна було спокійно вигравати раніше. Кожен відбір один той самий сюжет, вже знаєш напам'ять.

Сообщение Добавлено: 09 сен 2014, 01:48 

Такого бы нападающего Украине http://videoworld.com.ua/Guatemala-Belize-goal/

Сообщение Добавлено: 09 сен 2014, 04:12 

В здравом уме и твердой памяти (1)
Gold писал(а):
Теперь становятся очевидными и без того безоговорочные факты: Гармаш, Коноплянка, Ротань - ключевые футболисты для сборной, Ракицкий за страну - facepalm

Я б ще додав сюди Девіча . І в захист - Хачика ( все-таки без нього діряво ...) .
Взагалі - результат не по грі . Так , словаки могли забити ще , і не один . Але по грі - хоч і не завжди - Україна явно переважала . Словаки тупо зіграли на контрі (колись вони так виграли в Італії , здається вувузельному на чемпіонаті світу 2010 ).
Ще і суддя трохи начудив ... В першому таймі не дав стопроцентний пеналь в ворота П"ятова , в другому - цілком міг зарахувати гол того ж таки П"ятова ( П"ятов штовхав корпусом воротаря словаків , але і П"ятова в цей момент штовхав в бік словак ! Андрій трохи втратив рівовагу від поштовху зліва і навалився на воротаря .)

Як би там не було - тільки Зізуля повинен був забивати двічі , як мінімум . Такі можливості транжирити не можна . Але вони БУЛИ СТВОРЕНІ , ЦІ МОЖЛИВОСТІ !Само по собі нічого не буває ...

Взагалі я чекав такої ж гри як з молдованами . Швидкість , тиск , легкість руху і дій . Несподівано побачив команду яка важко рухалась , пропало взаєморозуміння гравців ... Старались , але щось розклеїлось за цей тиждень .

Тим не менше - особливого песимізму немає . Ще все може бути .

Сообщение Добавлено: 10 сен 2014, 08:33 

В здравом уме и твердой памяти (1)
Признаю свою помилку - я був неправий . Таки Андрій "сів" на воротаря словаків ... А так хотілось би щоб був гол ... :(

Изображение

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 20 ]  На страницу Пред.  1, 2