Предыдущее посещение: Текущее время: 21 ноя 2017, 04:52

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 34 ]  На страницу 1, 2, 3  След.

Сможет ли Лукаш Теодорчик стать основным форвардом Динамо?
Да
Нет
Вы можете выбрать 1 вариант ответа.

Результаты голосования
Автор Сообщение
 Лукаш Теодорчик
Сообщение Добавлено: 27 авг 2014, 11:29 

Любимый игрок: Олег Гусев
Изображение

Футбольний клуб «Динамо» (Київ) підписав контракт із нападником польського клубу «Лех» та національної збірної Польщі Лукашом Теодорчиком.

Угода розрахована терміном на п'ять років.

У «Динамо» 23-річний футболіст виступатиме під №91.

Не в сети Профиль Cпасибо сказано 

Re: Лукаш Теодорчик
Сообщение Добавлено: 27 авг 2014, 11:35 

Любимый игрок: Белькевич
интересно... сколько надо будет ему времени что бы начать играть в основном составе... и может он в еврокубках играть???

Україна під захистом Божим
Сообщение Добавлено: 27 авг 2014, 12:24 

Підписавши з «Динамо» п'ятирічний контракт, польський нападник Лукаш Теодорчик за традицією відповів на питання клубних ЗМІ:

- Ваші враження від переходу в київське «Динамо». Чому зупинили вибір на українському клубі?
- «Динамо» - великий клуб з багатими традиціями. Таким командам не відмовляють.

- На який термін розрахований ваш контракт, і який номер на футболці собі вибрали?
- На п'ять років. А номер ще не обирав. Хочу 91-й, але це питання ми поки не вирішували. Раніше доводилося грати під 24-м, але це був не постійний мій номер.

- Коли ви будете готові приступити до тренувань і взяти участь в матчах?
- Уже сьогодні я готовий почати працювати. Я б хотів якомога швидше включитися в роботу і допомагати команді в матчах досягати успіху.

- Чи була у вас вже зустріч з Сергієм Ребровим? Які слова сказав головний тренер, приймаючи вас до команди?
- Так, ми вчора розмовляли. Основне залишиться між нами, але, в цілому, він побажав мені якнайскоріше адаптуватися і починати брати участь в матчах.

- Чи спілкувалися з кимось із гравців - своїх майбутніх партнерів?
- Просто всіх бачив, але можливості поговорити не було.

- Чи знаєте ви, що стали першим поляком в сучасній історії київського «Динамо»?
- Ні, не знав (посміхається). Сподіваюся, колись їх буде більше.

- Через політичні обставини цього літа до України приїжджає мало гравців з інших країн. Чи не насторожував вас цей момент?
- Звичайно, я знаю про те, яка ситуація в Україні. Взагалі, в Польщі багато про це говорять. Але ми сподіваємося, що все заспокоїться найближчим часом. Принаймні я переконався, що в Києві все спокійно. Основні події розгортаються на сході, і я бажаю, щоб все владналося, як можна швидше.

- Ви вже третій день перебуваєте в Києві. Яке у вас було найяскравіше враження за цей час?
- Я поки тільки узнаю місто і збираю інформацію. Бачив трохи Києва з 11-го поверху готелю, також ми ввечері були в ресторані, але у мене ще не було можливості познайомитися з містом ближче, хоча, мені здається, воно, дійсно, дуже красиве, особливо в нічний час. Ну і, звичайно, я був на базі, і те, що я там побачив, мене дійсно вразило. Там створені всі необхідні умови для футболіста.

- Як ви зазвичай святкуєте забиті м'ячі?
- Спеціально про це ніколи не думав. Насправді, це не так важливо - рішення приходить спонтанно.

- У вас досить скромний стиль одягу, але при цьому - великий, помітний годинник...
- Дійсно, я люблю колекціонувати годинники, це правда. Найулюбленіший примірник - той, який ви бачите на руці.

- А що у вас за татуювання під годинником?
- Це моє гасло. Це слова, які служать для мене мотивацією і допомагають у скрутну хвилину. Вони пов'язані з моїм минулим.

- Ви вже вирішили, де будете жити в Києві?
- Поки в готелі, ще не займався питанням вибору житла. Планую жити один.

Сообщение Добавлено: 27 авг 2014, 12:25 

Gold писал(а):
А номер ще не обирав. Хочу 91-й, але це питання ми поки не вирішували. Раніше доводилося грати під 24-м, але це був не постійний мій номер.

вот честно, разражает эта тупорыловка номерами. Хоккей, еклмн.

Сообщение Добавлено: 27 авг 2014, 13:55 

Фото – А.Устименко
Сергей Ребров.

— Считаю, что приобретение Теодорчика — это прямое усиление нашей команды в линии атаки, — сказал Ребров. — Ведь не секрет, что сейчас, к сожалению, у Артема Кравца совершенно нет конкуренции. А входить в Лигу Европы с одним форвардом — для киевского «Динамо» это нереально.

— Каковы сильные стороны новичка «Динамо»?
— Теодорчик очень хорош в штрафной площадке. Кроме того, это футболист с огромным желанием прогрессировать. Он и сейчас уже является добротным форвардом, но я надеюсь, что в «Динамо» он вырастет в еще более квалифицированного нападающего.

— Как вообще возник вариант с приобретением этого футболиста?
— Как результат системной работы нашей селекционной службы, в непрерывном режиме занимающейся поиском футболистов, которые могли бы усилить «Динамо». Кандидатуры этих исполнителей предлагаются на рассмотрение главному тренеру команды. Так произошло и с Теодорчиком.

У нас было достаточно вариантов усиления линии нападения, но взвесим все аргументы, все «за» и «против», мы остановились на кандидатуре Лукаша. При этом надо также учитывать, что, к сожалению, в нынешней обстановке, мягко говоря, не все легионеры согласны ехать в Украину. Но, тем не менее, считаю, что нам удалось заполучить форварда, у которого есть будущее. Надеюсь, он раскроется в нашей команде.

— У вас лично разговор с Теодорчиком уже состоялся?
— Да. Вчера он побывал на нашей базе, тогда и состоялось наше первое с ним общение. А в деле его посмотрим уже в сегодняшней вечерней тренировке.

— Как бы вы оценили нынешние кондиции новичка вашей команды?
— К сожалению, у него недавно была травма, после которой он провел всего один матч. Но я видел много матчей с его участием и могу повториться: Теодорчик очень хорошо действует в штрафной площадке соперника, в частности при игре в воздухе. При этом он зарекомендовал себя достаточно результативным форвардом как в клубе, так и в сборной. Будем надеяться, что он нам поможет.

— Есть вероятность, что он сможет сыграть уже в субботнем матче с «Черноморцем»?
— Посмотрим... Он ведь с нами пока еще не тренировался. Поработает с нами, тогда и можно будет делать выводы относительно его перспектив выйти на поле в поединке с «Черноморцем».

Источник

Сообщение Добавлено: 27 авг 2014, 20:44 

У «Динамо» 23-річний футболіст виступатиме під №91.

Сообщение Добавлено: 28 фев 2015, 14:33 
Модератор
Модератор

Любимый игрок: Чибурданідзе
Нападающий "Динамо" обещает тяжело работать, чтобы добиться поставленных целей.

"Думаю, что своей игрой я спровоцировал Сергея Реброва на легкую головную боль. Сделаю все, что в моих силах, чтобы в "Динамо" пришло мое время. Нет другого выбора чем тяжелый труд ", - говорит в интервью польскому еженедельнику форвард киевлян Лукаш Теодорчик.

"Когда все время сидишь на скамейке запасных и смотришь, как играют твои партнеры, волей-неволей нарастает раздражение. Я всегда работаю на тренировках на 100% и делаю все возможное, чтобы тренер обратил на меня внимание и ставил в основной состав с чистой совестью ", - говорит бывший снайпер "Леха" из Познани.

"Только что завершилась тренировка и началась жеребьевка. Особых эмоций "Эвертон" ни у кого не вызвал, потому что слабых соперников там не осталось. С клубом из Ливерпуля будет большое противостояние.

Соперники с английской лиги - это большой вызов. Основным аспектом в борьбе с английским клубом будет физическая форма, но мы надеемся на тяжелую победу", - отметил Теодорчик.

Сообщение Добавлено: 28 фев 2015, 14:35 

Теодорчик

Молодчинка!

Re: Динамо-Олимпик. 20 мая 4:1
Сообщение Добавлено: 21 май 2015, 17:46 

Любимый игрок: Ребров & ШЕВА

III место в викторине (1)
Теодорчик: "Здається, я в порядку"
Нападник київського Динамо Лукаш Теодорчик, здається, уникнув серйозної травми після невдалого зіткнення в кінцівці вчорашнього матчу проти донецького Олімпіка.
Про це він сам сказав польським журналістам.
"Я відчуваю себе добре. Здається, я в порядку, але саме зараз ще проходжу обстеження", - наводить слова нападника dynamo.kiev.ua.
Нагадаємо, що у форварда підозрювали розрив зв'язок лівого гомілкостопа.

P.S. Теодорчик проведе шість тижнів у гіпсі :(
Польський нападник "Динамо" Лукаш Теодорчик розповів про приблизні терміни відновлення після травми отриманої в матчі з "Олімпіком".
"У мене зламана мала гомілкова кістка. Очевидно, що мене чекає шість тижнів у гіпсі і реабілітації, і невідомо ще, чи знадобиться операція. Кінцівку сезону я пропущу," - сказав Теодорчик laczynaspilka.pl.
Відзначимо, що, крім решти матчів чемпіонату України та фіналу Кубка з "Шахтарем", Теодорчик пропустить і два матчі національної збірної Польщі в червні

Сообщение Добавлено: 21 май 2015, 22:46 
Супермодератор
Супермодератор

Любимый игрок: Сергій Ребров

Отличному модератору (1)
Дуже прикра травма. Здоров'я Тео, нехай повертається якомога скоріше!
Нам в ЛЧ грати, а з форвардів залишається один Кравець...

За это сообщение пользователю KolSer "Спасибо" сказали:
Mykhaylo
Сообщение Добавлено: 22 май 2015, 00:26 

Отличному модератору (1)
Дуже погано!((((
Сподіваюсь, що до осені Лукаш повернеться до гри. Кривоногі гравці Олімпіка грати не вміють, костоломи мля(((
Тео, скорішого одужання! Нам тебе буде дуже не вистачати :(

Mykhaylo
Сообщение Добавлено: 25 сен 2015, 11:13 

Теодорчик знову вибув на невизначений термін :wall: :wall: :wall:
Форвард Динамо Лукаш Теодорчик знову отримав рецидив травми.
Відновившись після перелому малогомілкової кістки, Теодорчик знову отримав пошкодження. Терміни реабілітації поки невідомі, повідомляє телеканал Футбол 1.
У середині вересня Теодорчик вже працював у загальній групі, проте повернення в обойму гравця знову буде відкладено.

Сообщение Добавлено: 19 дек 2015, 22:06 

Теодорчик розповів своїм співвітчизникам, яка нині ситуація в Україні
Ситуація в Україні рухається в бік поліпшення, а Євро-2016 стане для українців справжньою віддушиною.

Таку думку в інтерв'ю польським ЗМІ висловив нападник київського Динамо Лукаш Теодорчик, який розповів про те, як він сприйняв результати жеребкування Євро-2016, пояснивши своїм співвітчизникам яка нині ситуація в нашій країні.

"Відновившись після отриманої травми я забиваю голи і посилаю сигнали, так як дуже хотів би зіграти за збірну у Франції. Не може бути й мови про оренду, я залишаюся в Києві і буду боротися за місце в основному складі Динамо", - заявив нападник.

"Перед жеребкуванням Євро-2016 Україна була в моїй групі мрії. Це сильна команда, але нам під силу. Кістяк складають гравці київського Динамо та Шахтаря. Вони дуже зіграні. Це козир збірної України. Ну і звичайно сильні фланги і міцна оборона", - сказав він.

На думку Теодорчика, війна на Донбасі об'єднала людей.

"У команді стабільна ситуація. Через політичну ситуацію в країні люди єдині. У місті видно багато прапорів. Кожен день виглядає, як у Польщі під час якогось важливого державного свята", - зазначив він.

"Війна об'єднала людей, хоча все менше і менше говориться про проблеми. Ситуація вже не така напружена. Я думаю, що все рухається в бік поліпшення, а Євро стане для українців справжньою віддушиною", - наводить слова Теодорчика прес-служба Динамо.

Сообщение Добавлено: 07 авг 2016, 22:11 

Взагалі то Лукаш має бути в іншій темі...
Нападающий киевского «Динамо» Лукаш Теодорчик, который на днях перешел на правах аренды в бельгийский «Андерлехт», сумел отличиться голом в первом же матче за свою новую команду.

Польский форвард попал в стартовый состав «Андерлехта» на сегодняшний матч 2-го тура чемпионата Бельгии с «Кортрийком», а на 50-й минуте сумел поразить ворота соперника при счете 1:1 на табло. Кроме того, в этой встрече Теодорчик записал себе в актив голевую передачу.

в итоге, «Андерлехт» сумел добиться разгромной победы о счетом 6:1, а Теодорчик был заменен на 66-й минуте встречи.

Сообщение Добавлено: 08 авг 2016, 14:04 

Все норм, це Гладкий має бути в іншій темі...

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 34 ]  На страницу 1, 2, 3  След.