Предыдущее посещение: Текущее время: 25 июн 2018, 07:08

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 231 ]  На страницу Пред.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Автор Сообщение
 Re: Чемпіонат України. Сезон 2017/18
Сообщение Добавлено: 05 июн 2018, 01:49 

Любимый игрок: Чарльз Барклі
Я канєшна всьо понімаю.. но отак сидіть і мовчать у тряпку, як мишки, ето за прєдєламі моєго поніманія.
Воно то смішно з одного боку. А з іншого? Це проф клуб, де тренер отак от у роздягальні розмовляє з футболістами? Я думав, що це в нашій Раші таке тільки можливо, ан ні. Та вже би послали його нахєр давно. Ну так, можна пригадати і Алекса Фергюсона з бутсою, яка влучила в щелепу Бексу. Але я щось сумніваюся, що так спілкувався ВВЛ, чи зараз в роздягальні говорять подібним чином ЗЗ чи Пеп.
Якби в мене був такий начальник, то я би точно його вже послав, не витримавши.

Але .. все ж таки. Це Віталій Володимирович Кварцяний.

Без нього наш футбол точно би щось втратив.

Не в сети Профиль Cпасибо сказано 

За это сообщение пользователю Osiris "Спасибо" сказали:
FCDK_FANATKA_UA
Сообщение Добавлено: 06 июн 2018, 04:27 

В здравом уме и твердой памяти (1)
Osiris писал(а):
... Якби в мене був такий начальник, то я би точно його вже послав, не витримавши. ...

У мене був такий начальник, ще в радянські часи. Я його і послав, ясно і чітко. Він тут же поскаржився самому більшому начальнику. Той мене викликає :" В чому справа ?.." - " А в тому справа що (такий-то такий-то) є дурне хамло. Розмовляти я з ним не буду, слухати його матюки - теж не буду. Хай бере листок паперу (кожен день !) і пише мені завдання - що мені треба зробити. По пунктам - 1-й, 2-й, 3-й..." . Сказав я це, розвернувся і пішов.
І що ви думаєте ? Так і сталось ! Прихожу вранці на роботу - на столі лежить план-завдання.
Я виконую його, якщо щось не можу зробити ( найчастіше з вини суміжників) - пишу пояснення щодо конкретно даної позиції.
Цей лист-завдання постійно знхаодився на столі, у відкритому доступі. Виробничі ділянки, майстри, які здавали нам свою продукцію для подальшої обробки - вони всі чекали повернення її на свою ділянку. Тому тепер майстри завжди знали на якому етапі обробки знаходиться їхня продукція. Вони могли більш-менш точно знати коли вона повернеться і могли ПЛАНУВАТИ свою роботу більш ефективно.
Цей шкандаль привів до того що лист-завдання замінили на журнал-завдання. Тепер можна було подивитись кілька сторінок (днів) назад , відслідкувати коли було здано продукцію, в якій кількості. Тобто - потенційні обманщики, розгільдяї , тепер були на виду у всіх. Почувались незатишно, тому і дещо підвищилась виробнича дисципліна і відповідальність.

Той, що весь час матюкався , був в шоці. :D:

Але це все було при Горбачові. Тоді, з однієї сторони, вже можна було відгавкуватись на начальника-матюгальника. А з іншої сторони - партія була ще при силі. Тобто, я міг би піти в райком партії з скаргою на невеликого начальника. І це подіяло б .

Звісно, в футболі це неможливо. Тим більше на рівні Луцька.
Ще яка-небудь європейська зірка могла б поскаржитись в УЄФА. Але тоді був б довгий бюрократичний розгляд. І все одно співпраця тренера і футболіста припинилась би. Думаю, на користь тренера .

Сообщение Добавлено: 06 июн 2018, 08:29 

Любимый игрок: Олег Гусев
лист-завдання замінили на журнал-завдання

і хтось за це отримав нефігове підвищення, видавши Ваше побажання за свою методику роботи)

Сообщение Добавлено: 06 июн 2018, 21:52 

Любимый игрок: Чарльз Барклі
Mykhaylo писал(а):
Osiris писал(а):
... Якби в мене був такий начальник, то я би точно його вже послав, не витримавши. ...

Звісно, в футболі це неможливо. Тим більше на рівні Луцька.
Ще яка-небудь європейська зірка могла б поскаржитись в УЄФА. Але тоді був б довгий бюрократичний розгляд. І все одно співпраця тренера і футболіста припинилась би. Думаю, на користь тренера .

Як неможливо? А коли тренера тупо починають плавити, то це що?
Зрозуміло, що Кварцяного у Луцьку фіг сплавиш, він там у клубі займав свого часу всі керівні посади, часом їх поєднуючи, і вплив у нього був величезний, але навіть він інколи йшов чи його йшли з Волині, і тоді Володимирович подавався на заробітки в Запоріжжя, або ще кудись.

От часто звучить - Кварцяний виховав багатьох хороших футболістів. Ну не знаю, хіба матюками і істерикою можна виховати? Мабуть так, якщо кажуть.

Сообщение Добавлено: 07 июн 2018, 03:59 

Цитата:
Як неможливо? А коли тренера тупо починають плавити, то це що?

Якщо тренера тупо плавлять то необхідне втручання вищої адміністрації клубу. Якщо тренера плавлять, а адміністрація не втручається - значить погана у них адміністрація. І чим швидше все воно згниє і розсиплеться тим краще для клубу. На руїнах є шанс побудувати щось толкове, а на гноїщі - немає такого шансу. Пухлину видаляють, чиряки - лікують.

Цитата:
От часто звучить - Кварцяний виховав багатьох хороших футболістів. Ну не знаю, хіба матюками і істерикою можна виховати?

Знову ж таки - є футболісти для яких необхідно приміняти жорстку політику. Щоб виросли .
А є навпаки - чутливі натури, їх жорсткість тільки зламає.
В тому і талант тренера щоб ЗНАТИ КОМУ ЩО НЕОБХІДНО. А не тупо так ліпити по всім підряд.
Цим вмінням відрізнявся Лобановський. Ніхто не скаже що він "сюсюкав" з футболістами. Але ніхто і не назове його самодуром.

Кварцяний - самодур. Так, десь шось колись воно і дасть результат. Особливо за мізерного фінансування . Але високо такий тренер ( і його клуб) ніколи не злетять.

Сообщение Добавлено: 07 июн 2018, 04:07 

Gold писал(а):
і хтось за це отримав нефігове підвищення, видавши Ваше побажання за свою методику роботи)

Цілком можливо. Тоді ще й час був такий - "пєрєстройка і ускорєніє научно технічєского прогресса" :D: . От, мовляв, ми придумали напівавтоматизовану систему управління логістикою :D: . Звучить солідно, навіть доповідь на зборах можна забабахати.З цифрами економії часу ( отже - економії витрат на оплату цього часу) .
А реально - зошит , весь у масляних плямах, і олівець (або ручка , що під руку попаде). І відсутність матюгальника, який тільки нервує і з толку збиває.
Проста акуратність у звітності, більше нічого.

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 231 ]  На страницу Пред.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16