Ваш останній візит відбувся: Сьогодні: 04 серпня 2020, 22:34

Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 26 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Результат матча:
Победа Динамо 100% [ 7 ]
Ничья 0% [ 0 ]
Победа Олимпика 0% [ 0 ]
Всього голосів : 7
Автор Повідомлення
 Re: Динамо-Олимпик. 25 июля 2:0
Повідомлення Додано: 25 липня 2015, 21:43 

Повідомлення : 14887
Улюблений гравець: Ребров & ШЕВА

III место в викторине (1)
Andreiz31,
Ні, кращий - Ярмола!!! По версії смартфонів. Може там запрограмовано на такий результ?..
Як на мене - Ярмола відіграв чудово, жаль не реалізував булліт. Але я добре знаю сам, що таке втома в кінці ривка...
Виявляється, пас на Ярмолу дав Мораес. Його і назву кращим. Гол +пас + удар через себе+ чимало дрібниць.
Дякую арбітру, а то б знов плювався на гру... Плюс таке суддівство трохи заткне роти оппонентам, бо я вже сам став підозрювати "витягування за вуха". :oops:

Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 

Повідомлення Додано: 26 липня 2015, 09:10 

Повідомлення : 424
Улюблений гравець: Янузай
Арбитр сделал этот матч...ярким :jokingly:
Наши тоже хороши...за 3 игры столько красных умудрились получить facepalm

Догори

(с) Кузьма Скрябін
Повідомлення Додано: 26 липня 2015, 09:13 

Повідомлення : 424
Улюблений гравець: Янузай
Ребров.

- Складно давати коментар, я ще не відійшов від видалення Хачеріді. Це повне неподобство. Вважаю, що те, що він зробив - ненормально. Радий, що хлопці удев'ятьох дотерпіли, виграли гру, і добули важливі три очки. Тому що зараз ігор у чемпіонаті стало менше, і кожне очко на вагу золота. Сьогоднішні очки вкрай важливі для нашої команди, і я радий, що увісьмох ми вирвали цю перемогу.

Три видалення у трьох турах - це випадковість чи закономірність?

- Це не нормально. Але якщо Даніло і Драгович отримують картки в боротьбі - вони борються, намагаються допомогти команді. Але картка, яку отримав Хачеріді... Життя людину нічому не вчить. Я досі не можу прийти в себе. Всі розуміють, наскільки важлива перша гра вдома. А людина просто плює на команду. Навіть більше на вболівальників, ніж на команду.

Догори

(с) Кузьма Скрябін
За это сообщение пользователю ManUlianka "Спасибо" сказали:
FCDK_FANATKA_UA
Повідомлення Додано: 26 липня 2015, 12:59 
Супермодератор
Супермодератор

Повідомлення : 9197
Улюблений гравець: Сергій Ребров

Отличному модератору (1)
Між іншим, вчора був антирекорд відвідуванності оновленого Олімпійського - меньше 10 тис. вболівальників на матчі УПЛ. Це було настільки очевидно... Не знаю чим керувався Суркіс, піднімаючи ціни на білети та абонементи в 3 рази.

На рахунок матчу, то мене особисто лякая ця тенденція отримання червоних карток, а моментами ще й таких безглуздих. Аби тільки не повторилася минулорічна ситуація в єврокубках. Боюсь в ЛЧ вона буде мати більш негативні наслідки.

В цілому, на старті сезону Динамо абсолютно не вражає. Правда я й не сподівався, що команда з перших же матчів "побіжить"... Надіюсь з кожною грою будемо набирати хід. А поки хочу виділити Мораєса, його настирність та налаштованість на ворота суперника. Наразі він повністю виправдовує мої очікування.

Догори

За это сообщение пользователю KolSer "Спасибо" сказали:
FCDK_FANATKA_UA, Древний
Повідомлення Додано: 26 липня 2015, 13:43 

Повідомлення : 319
Улюблений гравець: Лукман Аруна
Я по примеру Shapycha тоже одно время (с момента финального свистка в Днепропетровске до начала игры с Олимпиком) думал, что нас немного подтягивают за уши. Не потому, что мы слабы, а так - в целях создания благоприятствующих условий для команды, которая имеет все шансы стать единственным представителем страны в ЛЧ. Вспомните конец 90-х или начало нулевых, когда наш чемпионат больше напоминал санаторий - переносы туров, зашкаливающее количество игр в Киеве, и даже попытка уломать ПФЛ на проведение матча 1\8 кубка против Металлурга в 1998 году не где-нибудь, а в Израиле, во время сборов.
Сейчас я от этих мыслей отказался. Мне трудно понять, как тренер может готовить команду к ЛЧ, наигрывать пары игроков, если перед каждой игрой он не может рассчитывать на далеко не последних игроков в команде.
Есть мысль, что наши несчастные переселенцы с Донбасса немного поменяли тактику игры на тотализатор, и теперь делают ставки не на конечный итог матча, а на количество удалений, и кто первым получит предупреждение. Пока это только предположение, но в следующих играх стоит обратить внимание на количество карточек у Олимпика и его соперника.
Количество зрителей - мрак.

Догори

Повідомлення Додано: 26 липня 2015, 15:26 

Повідомлення : 501
Улюблений гравець: Дядя Миша
Ну что вы разволновались.. Температура +34 в тени. Цены сами понимаете. Ну и Олимпик. Тоже мне раздражитель интереса.. К тому же летом всегда процент зрителей падает. Так что это естественно.
Посмотрим в сентябре что будет. Сезон только разгоняется.

Догори

Повідомлення Додано: 26 липня 2015, 16:39 

Старик Вавилыч написав:
Ну что вы разволновались.. Температура +34 в тени. Цены сами понимаете. Ну и Олимпик. Тоже мне раздражитель интереса.. К тому же летом всегда процент зрителей падает. Так что это естественно.

А осенью будет моросить мелкий противный дождь, все будут на работе, цены останутся прежними, а на парковке Олимпийского свой ржавый Икарус припаркует днепродзерджинская Сталь. У меня нет экономического или маркетингового образования, и я не могу сказать, было ли оправданным столь резкое подорожание билетов. Но мне кажется, что за столь дорогой билет любители футбола заслуживают нечто более лучшее, чем разбодяженное пиво за 25 гривен.

Догори

Повідомлення Додано: 27 липня 2015, 23:28 

Древний написав:
Старик Вавилыч написав:

А осенью будет моросить мелкий противный дождь, все будут на работе, цены останутся прежними, а на парковке Олимпийского свой ржавый Икарус припаркует днепродзерджинская Сталь. У меня нет экономического или маркетингового образования, и я не могу сказать, было ли оправданным столь резкое подорожание билетов. Но мне кажется, что за столь дорогой билет любители футбола заслуживают нечто более лучшее, чем разбодяженное пиво за 25 гривен.

Ну вы блин даете..
Мало ли КТО и ЧЕГО заслуживает. Я например заслуживаю зарплаты в 1,5 тыщи баков и качественного мороженного на палочке. И что ?
Если человек (болельщик) идет на футбол, то он свои заслуги наверно дома оставляет ? Разве нет ?
А играть на +34 и еще и требовать чтобы 50 тысяч пришло. Ну извините. Перенесите на 20.30 матч.
Ну а дождик и ржавый автобус не пойму о чем. В дождь на Эвертон и Генгам полный бак наливали..
ПС. В стране какая то война идет уже второй год. Экономика в жопе. а тут страдания про зрителей..
Футбол - это не продукт первой важности и даже не второй. Это развлечение. Естественно люди голосуют кошельком.
Значит не стоит оно того что б туда идти. По крайней мере сейчас для большинства именно так.

Догори

Повідомлення Додано: 27 липня 2015, 23:29 

Повідомлення : 8294
Улюблений гравець: Чибурданідзе
Естественно люди голосуют кошельком

А нехай іще піднімуть ціну на абонементи і вартість квитка)))))))))

Догори

Повідомлення Додано: 27 липня 2015, 23:48 

Старик Вавилыч,
причём тут заслуги и страдания? Я говорил о том, что при столь резком повышении цен на билеты - как никак, а подорожание в 3 раза довольно ощутимое - было бы неплохо немного улучшить и качество просмотра футбола. Я не говорю, что за 30 гривен под моим сидением должна сидеть куртизанка, готовая удовлетворить все мои желания, но можно хотя бы не разбавлять пиво?
В ноябре, кажется, при температуре в -10, на игре Днепр-Карабах, продавалось холодное (холодное, Карл!) пиво!
А я в минус десять предпочитаю чай. Горячий чай.

Догори

Повідомлення Додано: 28 липня 2015, 11:31 

Думаю , я Вас понял. Естественно, никто ничего улучшать не будет. Зачем ?? Просто подняли цену и ФСЕ !!! Ну деньги очень нужны. Неужели не ясно.
(Кстати пиво разбавили те кто цену поднимал? Или это сделали люди не "с нашего района"? )
ДлЯ меня вывод прост. Не покупайте ТАКИХ билетов. Голосуйте кошельком !!! Пусть играют при 15 зрителях.
Потому как ваше согласие КУПИТЬ, означает, что вас устроила не только ЦЕНА, но и уровень всего остального. У сожалению, это именно так.

Догори

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 26 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Mail.Ru [Bot] і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: