Ваш останній візит відбувся: Сьогодні: 23 листопада 2020, 22:35

Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3
Автор Повідомлення
 Re: Сабо Йожеф Йожефович
Повідомлення Додано: 05 березня 2015, 12:37 

Повідомлення : 8323
Улюблений гравець: Чибурданідзе
Куди він дивився

Якщо не пропустив спеціально то тоді він не бачив удару. А коли побачив то не зреагував бо удар був надпотужний. Подивіться як м'яч вилетів з воріт. Таки удари рідко трапляються, але я подібне бачив особисто. Декілька разів у грі і декілька на тренуваннях. Наприклад особисто бачив таке на тренуванні черкаського Дніпра. Удар наніс Яремчук метрів з 30. Воротар навіть не ворухнувся. І це при тому, що між Яремчуком і воротами нікого не було.

Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 

Повідомлення Додано: 05 березня 2015, 21:24 

Повідомлення : 8173

В здравом уме и твердой памяти (1)
zvovaz,
Між Яшиним і Бекенбауером було 7(!) футболістів , які перекривали огляд воротарю . Крім того мняч полетів по вигнутій траекторії - удар у Франца справді вийшов суперовий .

Щодо суддівства в тій грі - суддя не зарахував чистий гол в ворота Яшина , коли м"яч відскочив від перекладини за лінію воріт і тоді назад в поле .
Крім того гол Поркуяна був з нахабним порушенням правил . Німецького воротаря просто знесли в повітрі , підсікли - там і близько не було навіть гри за м"яч . Суддя цей гол зарахував .
Крім того - німці давили всю гру . Результат гри цілком логічний .
У судді були помилки , і чималі . Але на результат вони не вплинули .
Хіба що сам Сабо тоді грав з поламаною ногою - проявив мужність і відданість команді . Цього у нього не віднімеш .

Догори

Повідомлення Додано: 09 серпня 2017, 16:50 

Повідомлення : 2181
Сабо Й.Й.

"Меня недавно звали в Москву на мероприятия, посвященные 45-летию финала Кубка Кубков, в котором играло московское "Динамо".
Мне звонили 10 раз, умоляли приехать:
"Йожеф Йожефович, вы же были капитаном команды, как же без вас? Подарки для вас уже приготовили!".
Я им:
"Нет, ребята. Спасибо", — и не поехал.
"Ну если мы воюем с Россией, то зачем мне туда ехать"

Догори

Повідомлення Додано: 09 серпня 2017, 18:09 

Повідомлення : 12658
Улюблений гравець: Белькевич
на скільки не подобався тренером і його коментарі... але тут Браво йому!!

Догори

Україна під захистом Божим
Повідомлення Додано: 26 липня 2020, 21:31 

Догори

Повідомлення Додано: 27 липня 2020, 18:20 

Повідомлення : 2324
Улюблений гравець: Зидан
Не можу не розповісти про одну річ. Хто мав терпіння і дослухав до кінця інтерв'ю звернули увагу що коли Гордон запитав про загублений ланцюжок в матчі ветеранів Динамо в одному з райцентрів Сабо трішки запнувся і сказав що типу зірвали з шиї. Справа в тому що в далекі 90-ті я випадково був на цьому матчі. І все було набагато цікавіше і думаю Йожефу Йожевічу дещо соромно про це згадувати. А було так. Приїхало ветеранське Динамо як правильно сказав Сабо популяризувати футбол і т.д. і т.п. Матч повинен бути глибоко товариським. Але місцеві молоді футболісти уявили себе у фіналі ЛЧ. Пішли в глибоку зарубу. Уявіть собі молоді "бугаї" літали по полю і компенсували нехватку майстерні відвертою грубість. Суддя (місцевий, бувший футболіст цієї ж команди) полишав це поза увагою. Більше всього звичайно доставалось Сабо. Кілька разів він апелював до судді. Одного разу він розвів руками і крикнув "що ви тут з нами робите". І ось в другому таймі Сабо проривається по лівому краю до штрафної і його жорстко збиває один хлопчина. Тут Сабо зривається на ноги (я не суддя, хоча зараз через багато років можу його зрозуміти) і на емоціях б'є ногою лежачого футболіста. Бачив я це прекрасно оскільки від місця подій був метрів 20-30. І тут з передньої лавки (знаходилась за 10 м від бокової) зривається мужичок (як потім мені розказали місцеві водій однієї з районних організацій), ровесник Сабо або трішки старший і заряжає Йожефу Йожевичу з правої в щелепу. Сабо падає і тут понеслось. Свалка. Міліція розборонять (один міліцейський капелюх довго літав у повітрі :D: ). Коротко кажучи розборонили. І тільки згодом Сабо дійсно виявив що ланцюжок загубився. Саме цікаве що шукали його міліціонери. Ветеранів повезли на Дніпро на турбазу істи шашалик і т.п. Начальник міліції вивів вільний від служби особовий склад райвідділу. Розбили територію на квадрати і дійсно знайшли. І швидко повезли на ту ж турбазу. Звичайно Сабо не хочеться розповідати про ці обставини. Зараз через роки я думаю що місцеві футболісти були абсолютно неправі за свій відверто грубий футбол, який зіпсував враження від спортивного свята.

Догори

Повідомлення Додано: 28 липня 2020, 04:34 

Люди не бувають зовсім святі або зовсім погані. Коли як, в різні моменти по-різному. Плюс обставини ... Важко судити.
Сабо, як не крути, - легенда Динамо. Легенди теж бувають чорно-білі. Те, що він на полі часто вів себе як х/з що - я сам бачив. Конфліктний він був. Але разом з тим він справді душею переживав за клуб - це правда.
Пам"ятаю як він не забив пенальті "Гурніку", в кубку чемпіонів в 1967 році, в київській грі. Динамо тоді програло полякам 1-2, Сабо при цьому рахунку не забив пеналь - ох йому тоді навтикали і під час гри, і після ! А він шо ... голову похилив, весь так згорбився і побіг далі грати ... нікому нічого не відгавкувався, що було дуже незвично.
Це не Блоха, який не забив пеналь Баварії в 1977 (в березні) - і тут же став руками махати на інших, тицяти шось там в персоналії ... а як же ! це ж Блохін ! всєм МАЛЧАТЬ ! і коли суддя призначив другий пеналь в ворота Баварії , Блохін знову рипнувся до м"яча - тут підійшов Буряк, ВІДТЕР Блоху від позначки, шось тихо йому сказав - Блоха знизав плечима і пішов геть... проти Буряка (свого кума !) Блохін не виступав.
Сабо міг навтикати всім, крім Маслова. Але якось по ділу, ЧИСТО, хоча і з психами.

Догори

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: