Ваш останній візит відбувся: Сьогодні: 19 листопада 2019, 12:47

Створити нову тему Відповісти  [ 78 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
 Re: Джермейн Ленс
Повідомлення Додано: 05 грудня 2014, 21:04 

Повідомлення : 1673
— Несколько месяцев назад в некоторых ваших интервью проскальзывало желание покинуть клуб. Да и западная пресса то сватала вас в «Милан», то отправляла на Туманный Альбион...
— Будь у меня выбор между этими двумя направлениями, предпочел бы премьер-лигу. Играть в Англии — моя давняя мечта.

— А какой из клубов этой страны больше остальных подходит вам по стилю?
— Вот так навскидку ответить не могу. Но если честно, у меня нет ни малейшего желания задумываться над этим вопросом. В данный момент я игрок «Динамо». Хотя в свое время, в первом же матче за сборную забив в Донецке Андрею Пятову, даже не мог представить, что вскоре буду играть в Украине.

Но теперь мне многое здесь нравится, и можно сказать, что период адаптации уже прошел. Привык и к городу, и к партнерам, и к ментальности жителей Киева и Украины. Мне очень импонирует атмосфера в клубе. Ну, а так как мой контракт рассчитан на четыре года, и пока я отработал лишь одну треть, нет смысла думать о другом клубе или чемпионате.

— Свежая атмосфера в команде — прямая заслуга главного тренера?
— Конечно, это взаимосвязано. Очень важно, что Сергей Ребров как молодой и пытливый тренер учится с нами в каждой игре. Мы растем вместе, и это создает позитивный микроклимат в коллективе. Отсюда и результат.

— По поводу результата: когда-то вы сказали, что хотели бы играть в полуфинале или даже в финале Лиги чемпионов. Так вот тренер «Риу Аве» Педру Мартинш полагает, что «Динамо» вполне может выиграть Лигу Европы. Ну а вы считаете это реальным?
— Конечно. В принципе возможно все. Но, на мой взгляд, сейчас самое главное — чемпионат Украины. И если нужно выбирать между матчем Лиги Европы в четверг и воскресной встречей в премьер-лиге, я бы сделал ставку на второе. В Киеве заждались чемпионства, болельщики пять лет не видели золотых медалей, а ведь если мы их завоюем, команда вернется в Лигу чемпионов. Вот к этому и нужно стремиться.

— На матч с «Ворсклой» вы вышли с какой-то новой, весьма яркой прической, с вкраплениями ярко желтых красок на волосах...
— Решил чуть освежить имидж. Иногда хочется попробовать что-нибудь новенькое. Ну а так как в день матча в Полтаве шел снег, моя голова, видимо, выглядела незабываемо. (Улыбается).

— Климатические условия в декабрьской Украине вас не смущают?
— Если вы спросите о моем любимом времени года, отвечу: лето. Однако в Голландии тоже есть зима, и там тоже бывает холодно. Но до минус шести температура опускается крайне редко, так что ничего приятного я в этом не нахожу.

— В новом сезоне лично вы заиграли на порядок интереснее и результативнее. В чем причина такого разительного контраста?
— Может, это чемпионат мира добавил мне уверенности. Как бы то ни было, после возвращения из Бразилии проявить себя в «Динамо» мне стало на порядок легче.

— Для вас важно, кто именно страхует вас на бровке в качестве левого защитника?
— Я думаю, непросто все время играть в паре с другим игроком. Ведь футболисты, которые делят один фланг, постепенно привыкают друг к другу. Один знает, что может другой, и наоборот. И, как мне кажется, всегда лучше, если у тебя за спиной на левом фланге играет левый защитник.

— Что вы имеете в виду?
— То, что, к примеру, с Макаренко мне было просто. Он — левша, может пасовать этой ногой, а другие мои партнеры — правоногие, хотя у того же Бурды немало достоинств. Но Макаренко еще и креативен. В свое время он играл в полузащите и научился создавать партнеру свободу и позволять ему избегать давления на бровке.

— Ваш следующий соперник по чемпионату — донецкий «Металлург» — в предыдущем туре отнял очки у «Днепра». Что думаете об этой команде?
— В прошлом сезоне мы выиграли дома — 9:1, но, конечно же, этот счет не отражает реального соотношения сил между командами. Дело в том, что «Металлург» нередко чередует хорошие игры с плохими. Скажем, он одолел «Шахтер», а затем проиграли два матча кряду. И вот теперь — ничья с «Днепром».

В общем, то хорошо, то плохо... Команда слегка нестабильная. Но для нас матч с ней — хороший момент, чтобы показать наш уровень, и если мы этого не сделаем, у нас будут большие проблемы.

— Кого бы вы выделили в составе донецкого клуба?
— Ну, конечно же, Жуниора Мораеса.

— Слышали, что в межсезонье он мог оказаться в «Динамо»?
— Да. У меня есть возможность немного следить за «Металлургом», так как в этой команде выступает мой друг (еще один экс-игрок АЗ Грегори Нельсон. — прим. ред.). Так вот, я знаю, что Мораес много пропустил из-за травмы, но как только вернулся, снова начал забивать. Судя по его голу и игре против «Днепра», можно предположить, что он полностью восстановился. И, стало быть, очень опасен...

Михаил Спиваковский

Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 

За это сообщение пользователю Manager "Спасибо" сказали:
Ilyuxa, KolSer, Mykhaylo, К.А.Н.
Повідомлення Додано: 22 грудня 2014, 22:36 

З братом, а не братком :D:
Зображення

Догори

Mykhaylo
Повідомлення Додано: 22 грудня 2014, 22:45 

Повідомлення : 14815
Улюблений гравець: Ребров & ШЕВА

III место в викторине (1)
Manager,
Хотів сказати - близнюки, але звернув увагу - тату на них зовсім різне. Мабуть, хлопці від різних батьків... :D:

Догори

Повідомлення Додано: 28 грудня 2014, 14:51 

Ленс: На правому фланзі півзахисту забивав би більше голів
Нідерландський вінгер київського Динамо Джермейн Ленс заявив, що на правому фланзі півзахисту він забивав бі більше голів.

"Знаєте, у нас і в минулому сезоні була справді хороша команда, але не було навіть натяків на єдність. Тепер ми отримуємо задоволення від нашої роботи, результати набагато кращі. Вся річ у тому, що команду очолив Сергій Ребров, який відразу сказав, що ми робитимемо ставку на колективний футбол.

У нинішньому сезоні кожен отримував свій ігровий час. Сподіваюся, що я зумів віддячити тренерові за довіру. Звичайно, на моїй позиції є конкуренти - у будь-якому сильному клубі не обійтися без цього. Я як і раніше виступаю на позиції лівого півзахисника. Думаю, якби грав на протилежному фланзі, то міг би забити більше, але я не можу давати поради наставникові в подібних питаннях"

Догори

Повідомлення Додано: 28 грудня 2014, 14:57 

Повідомлення : 3372
Shapych написав:
на правому фланзі півзахисту він забивав бі більше голів.

Ага, а там Ярмола! :jokingly:

Догори

Повідомлення Додано: 27 лютого 2015, 15:38 

Як Вам хеш-теги? Джермейн все прекрасно розуміє! Залишається дякувати і радіти такому гравцю у складі :good:

Догори

Ilyuxa, KolSer, Shapych, УльтраМарин, Вредность, иероглиф
Повідомлення Додано: 11 березня 2015, 22:09 

Ленс нагадав, що влітку збирається залишити Динамо
Півзахисник київського Динамо Джермейн Ленс влітку готовий змінити клуб.
Про це сам гравець повідомив в інтерв'ю нідерландським ЗМІ.
"Я сподіваюся, Динамо не буде проти мого трансферу. Мені все подобається в Києві, але обставини не дозволяють комфортно жити і працювати", - зазначив він.
"Влітку я розгляну варіанти подальшого продовження кар'єри. Сподіваюся, у мене будуть хороші пропозиції", - цитує Ленса footboom.com.
Нагадаємо, 27-річний вінгер перебрався у Динамо влітку 2013 року з ПСВ.
Раніше Ленс виступав також за нідерландські АЗ Алкмаар і Неймеген.
На його рахунку 29 матчів за збірну Нідерландів, в яких він відзначився вісім разів.
Раніше була інформація про те, що Ленсом цікавився Наполі, а також англійські КПР і Евертон.
Також повідомлялося, що вінгером цікавиться італійський Лаціо.

Догори

Повідомлення Додано: 11 березня 2015, 22:12 

Повідомлення : 2608
Улюблений гравець: Андрей Шевченко, Давид Вилья

За отличную работу модератора (1)
Вернется Мякушко и будет играть в основе. Приятного просмотра)

Догори

Повідомлення Додано: 12 березня 2015, 00:21 

Повідомлення : 8698

Отличному модератору (1)
Сподіваюсь, що це кря-кря... :(

Догори

Повідомлення Додано: 06 травня 2015, 18:05 

Повідомлення : 23975
Улюблений гравець: Олег Гусев
#ukraine #kyiv #botanicalgarden Nice picknick with my family
Зображення

П.С.: Мбокани на заметку.

Догори

Повідомлення Додано: 07 травня 2015, 14:56 
Супермодератор
Супермодератор

Повідомлення : 12553

Энерджайзер форума (1) II место в викторине (1)
Ilyuxa написав:
Сподіваюсь, що це кря-кря... :(

джерело нендійне

Догори

А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі
Повідомлення Додано: 09 червня 2015, 14:58 

Ленс хоче залишити Динамо цього літа
Вінгер київського Динамо Джермейн Ленс цього літа хоче змінити команду.

Про це він заявив у коментарі goal.com.

"Якщо надійде гідна пропозиція від хорошого клубу, я сподіваюся, що Динамо її розгляне. Керівництво клубу знає мою позицію і позицію інших легіонерів", - сказав він.

"Звичайно, Динамо виступатиме в Лізі чемпіонів - це цікавий і непростий турнір, але я дуже сподіваюся, що найближчим літом в моїй кар'єрі щось зміниться", - цитує Ленса Динамомания.

Догори

Повідомлення Додано: 09 червня 2015, 17:52 

Повідомлення : 8698

Отличному модератору (1)
Ну так це зрозуміло, що якщо хтось буде пропонувати достойні гроші, то продадуть будь-якого гравця. Не розумію, навіщо футболістам задають такі питання журналісти? В мене лише одна відповідь - для того, щоб зробити тупий заголовок про те "ім'я гравця хоче залишити Динамо".

Догори

Повідомлення Додано: 15 червня 2015, 20:27 

Ленс залишається в Динамо
Голландський вінгер Динамо Джермейн Ленс не збирається покидати київський клуб в літнє міжсезоння.

"Моє майбутнє? Я залишаюся в Динамо", - заявив Ленс в інтерв'ю RTV Noord - Holland.

Додамо, що контракт голландця з київським клубом закінчується тільки через два роки. У минулому сезоні Ленс зіграв за киян 37 матчів, забив 9 м'ячів і зробив 12 результативних передач, пише footboom.com.

Догори

Повідомлення Додано: 13 липня 2015, 22:07 

Ленс: Динамо хоче за мене 25 млн євро. Але це занадто велика сума
Лівий вінгер Динамо Джермейн Ленс заявив про своє бажання змінити чемпіонат на англійський.
"Я не проходив медичне обстеження, але так, я веду переговори з Сандерлендом, - цитує Ленса footboom.com з посиланням на Fox Sports.
"Незважаючи на те що Динамо гратиме в Лізі чемпіонів, зараз, як мені здається, існує хороша можливість змінити чемпіонат. ЗМІ пишуть, що Динамо мене не відпустить менш, ніж за 25 мільйонів євро? Вважаю, що це занадто велика сума".
Коли я підписував контракт з Динамо в 2013 році, ситуація в Україні була спокійною. Зараз же я не почуваю себе у безпеці. Моїй сім'ї буде краще, якщо вона житиме в Англії".

Догори

Створити нову тему Відповісти  [ 78 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: